ФК "Уманьферммаш" - "Зоря" (Білозіря) 1:1, пен 4:3
22 травня. Умань. Стадіон "Іллічівець-Умань". 3000 глядачів.

Урочисте відкриття футбольного сезону: Христинівка

Спорт

Днями христинівчани стали учасниками свята футболу, яке відбулося на міському стадіоні. Воно було приурочене до офіційного відкриття в місті футбольного сезону 2011 року, що проходив у рамках Чемпіонату Черкаської області серед команд вищої ліги. Місцева команда МФК «Христинівка» дебютувала у вищому ешелоні обласного футболу.

Для любителей Уманского футбола

Спорт

К вашему вниманию видеозаписи 10, 11 и 12 передачи Уманского местного телевидения. Програма "Офсайд" с ведущим Игорем Соболенко.

Футбольні «сцени» Черкаського краю

Спорт

У рамках загальнонаціонального проекту «Футбольна країна», в циклі «Від Сяну − до Дону», продовжуємо презентувати Черкаську область.

Новости Футбола

Спорт

К вашему вниманию видеозапись 7, 8 и 9 передачи Уманского местного телевидения. Програма "Офсайд" с ведущим Игорем Соболенко.

Результати спортивних змагань

Спорт

29 березня відбувся фінал чемпіонату міста з баскетболу серед жіночих команд. У чемпіонаті взяли участь 8 команд

Спорт

К вашему вниманию видеозапись шестой передачи Уманского местного телевидения. Програма "Офсайд" от 11 Марта 2011 года с ведущим Игорем Соболенко.

Спортивні події в лютому та березні

Спорт

9 -11 лютого відбувся молодіжний чемпіонат міста з настільного тенісу, в якому взяли участь 30 спортсменів з навчальних закладів міста. Перше місце зайняв агротехнічний коледж, друге місце – гуманітарно– педагогічний коледж, третє місце – аграрний ліцей.

З 15 лютого по 3 березня проходив чемпіонат міста з баскетболу серед чоловічих команд.

Завершився ветеранський чемпіонат області з міні-футболу.

Спорт

13 березня у Черкасах визначилися чемпіон та призери обласного чемпіонату з міні-футболу серед ветеранів.

Найкращі боксери – на Черкащині

Спорт

В Умані відбувся перший в історії Черкаської області Міжнародний турнір із боксу. Кращі спортсмени збірних 8 країн, серед яких Німеччина та Ізраїль, п’ять днів з’ясовували, хто найсильніший.