Категории

Розвиток волейболу на Уманщині

Спорт

25 лютого збірна команда з волейболу Уманської райдержадміністрації взяла участь у відкритому турнірі з волейболу на кубок товариства «Уманьпиво», приуроченого Дню захисника Вітчизни.

Спортивні події

Спорт

*Змагання з фізичної підготовки допризовної молоді з нагоди Дня захисника Вітчизни

*Волейбольний турнір пам’яті Михайла Гриба

Для любителей Уманского футбола

Спорт

К вашему вниманию видеозапись # 2 передачи Уманского местного телевидения. Програма "Офсайд" с ведущим Игорем Соболенко.

Підсумки змагання з баскетболу серед юнаків

Спорт

Із 24 січня по 3 лютого відбулись змагання з баскетболу спартакіади школярів міста Умані. Змагання проходили у спортивних залах шкіл №№ 5,14.

Новости Футбола

Спорт

К вашему вниманию передачa Уманского местного телевидения. Програма "Офсайд" с ведущим Игорем Соболенко.
Новости чемпионата области по мини-футболу, новости от Казанюка и от Шевчука. Бонус - видео-воспомининие шедеврального гола Казанюка донецкому "Шахтеру"!

Шевчук відкрив лік голам за національну збірну

Спорт

Молодіжна збірна України вдало стартувала на Кубку співдружності, що проходить в російському Санкт-Петербурзі, обігравши однолітків із Молдови − 1:0. Шевчук Антон: Народився 2 лютого 1990 року в м. Умань.

Спорт

Антон Шевчук їде на Кубок Співдружності!!! Олександр Казанюк залишив ПФК «Олександрія»

На “Уманьферммаші” футбол у пошані

Спорт

У скарбничці відзнак і нагород ПАТ “Уманьферммаш” — ціла колекція кубків, грамот, дипломів за перемоги, здобуті на різних спортивних турнірах. Найбільше тут трофеїв, завойованих на футбольних полях. Адже до улюбленої гри в колективі ставлення особливе.
Більшість нагород здобуті ветеранами, які грали у футбол десятиріччями.