Спорт

Відзначили кращих спортсменів міста Умань

Спорт

8 вересня на Центральному стадіоні міста Умань відбулось урочисте відкриття Олімпійського тижня та відзначення Дня фізичної культури і спорту. На заході були присутні міський голова, почесний громадянин міста Умані – Юрій Бодров, генеральний директор ПАТ «Уманьферммаш», депутат обласної ради, почесний громадянин міста Умані, почесний громадянин Черкащини Анатолій Ліпкан, ректор Уманського державного педагогічного університету ім. П.Тичини, професор Наталія Побірченко, Олімпійський чемпіон із веслування на каное 18 олімпійських ігор в Токіо 1964 року Андрій Хіміч.

Чемпіонат Черкаської області з настільного тенісу

Спорт

7-9 вересня у спортивній залі Уманського національного університету садівництва відбувся чемпіонат Черкаської області з настільного тенісу у якому взяли участь понад 50 спортсменів. Високі результати показали вихованці тенісного клубу «Тайфун», м. Умань.

Заслужена але непроста перемога "УТК-Ятрань" на новій арені

Спорт

Ця гра була дуже важливою для команди. Це і початок 2-го кола. Це і гра проти команди, яка завдала поразки в першому матчі перщості в Смілі 2:1. Це і гра проти одного з головних конкурентів. І це перша гра на новій арені!

Спортивний комплекс європейського стандарту на Уманщині

Спорт

У рамках виконання програми «Будуємо нову Уманщину» минулого року у селі Паланка, за сприяння та фінансової підтримки Уманської районної державної адміністрації та директора приватно-орендного сільськогосподарського підприємства Миколи Гордія, був відкритий спортивний комплекс.

ХХХ Олімпійські Ігри в Лондоні стартують 27 липня 2012

Спорт

London Olympics 2012

Цими вихідними в Києві відбулась урочиста церемонія проводів українських спортсменів до Лондону на ХХХ Олімпіаду. Україну на Тридцятих Олімпійських Іграх представлятимуть 245 спортсменів, які змагатимуться у 28 видах спорту. Поміж них – четверо спортсменів із Черкащини: снайпери Дарья Шаріпова та Сергій Куліш та легкоатлетка Юлія Олішевська із обласного центру та майстер настільного тенісу з Умані Ярослав Жмуденко.

Рассказ обыкновенного болельщика из Умани

Спорт

Рассказ обыкновенного болельщика из Умани Игоря Соболенко о ЕВРО-2012 - о поездках на матчи сборной Украины.

МФК «Христинівка» – ФК «Уманьферммаш» - 2:1

Спорт

Футболісти «Христинівки» продемонстрували характер, вирвавши вдома перемогу над «Уманьферммашем» з рахунком 2 : 1.

Сб. Украина победила Шведов!!!

Спорт

Друзья,
Это была игра которую не забудут настоящие болельщики великого спорта. Сильная сборная Швeция первыми открыли счёт, но звезда нашего и мирового футбола, 35 летний Андрюша Шевченко забил 2 гола и наша сборная сумела заработать очень важные для нас 3 очка.

"Открытость украинцев - это самый большой позитив"

Спорт

"Были не только в Киеве, ездили в Городище Черкасской области. В Умань заезжали. Попутешествовали немного."

26 летний россиянин Вячеслав Борисов приехал в Украину с друзьями к родственникам и знакомым. Очень хотел поболеть за свою сборную на Евро-2012, но не смог поехать в Польшу. Встречаемся в киевской фан-зоне.

30 фан-зон для перегляду матчів Євро-2012

Спорт

Euro 2012

Отже, вже визначено наступні місця розташування фан-зон для перегляду матчів Євро-2012 у Черкаській області:
Христинівський район (Центральна площа м. Христинівка).