Спорт

Чемпіонат Черкаської області з настільного тенісу

Спорт

7-9 вересня у спортивній залі Уманського національного університету садівництва відбувся чемпіонат Черкаської області з настільного тенісу у якому взяли участь понад 50 спортсменів. Високі результати показали вихованці тенісного клубу «Тайфун», м. Умань.

Заслужена але непроста перемога "УТК-Ятрань" на новій арені

Спорт

Ця гра була дуже важливою для команди. Це і початок 2-го кола. Це і гра проти команди, яка завдала поразки в першому матчі перщості в Смілі 2:1. Це і гра проти одного з головних конкурентів. І це перша гра на новій арені!

Спортивний комплекс європейського стандарту на Уманщині

Спорт

У рамках виконання програми «Будуємо нову Уманщину» минулого року у селі Паланка, за сприяння та фінансової підтримки Уманської районної державної адміністрації та директора приватно-орендного сільськогосподарського підприємства Миколи Гордія, був відкритий спортивний комплекс.

ХХХ Олімпійські Ігри в Лондоні стартують 27 липня 2012

Спорт

London Olympics 2012

Цими вихідними в Києві відбулась урочиста церемонія проводів українських спортсменів до Лондону на ХХХ Олімпіаду. Україну на Тридцятих Олімпійських Іграх представлятимуть 245 спортсменів, які змагатимуться у 28 видах спорту. Поміж них – четверо спортсменів із Черкащини: снайпери Дарья Шаріпова та Сергій Куліш та легкоатлетка Юлія Олішевська із обласного центру та майстер настільного тенісу з Умані Ярослав Жмуденко.

Рассказ обыкновенного болельщика из Умани

Спорт

Рассказ обыкновенного болельщика из Умани Игоря Соболенко о ЕВРО-2012 - о поездках на матчи сборной Украины.

МФК «Христинівка» – ФК «Уманьферммаш» - 2:1

Спорт

Футболісти «Христинівки» продемонстрували характер, вирвавши вдома перемогу над «Уманьферммашем» з рахунком 2 : 1.

Сб. Украина победила Шведов!!!

Спорт

Друзья,
Это была игра которую не забудут настоящие болельщики великого спорта. Сильная сборная Швeция первыми открыли счёт, но звезда нашего и мирового футбола, 35 летний Андрюша Шевченко забил 2 гола и наша сборная сумела заработать очень важные для нас 3 очка.

"Открытость украинцев - это самый большой позитив"

Спорт

"Были не только в Киеве, ездили в Городище Черкасской области. В Умань заезжали. Попутешествовали немного."

26 летний россиянин Вячеслав Борисов приехал в Украину с друзьями к родственникам и знакомым. Очень хотел поболеть за свою сборную на Евро-2012, но не смог поехать в Польшу. Встречаемся в киевской фан-зоне.

30 фан-зон для перегляду матчів Євро-2012

Спорт

Euro 2012

Отже, вже визначено наступні місця розташування фан-зон для перегляду матчів Євро-2012 у Черкаській області:
Христинівський район (Центральна площа м. Христинівка).

Ярослав Жмуденко из Умани выступит на Олимпиаде в Лондоне

Спорт

Украинцы выступят на олимпийском турнире по настольному теннису в Лондоне в двух дисциплинах из четырех - в одиночном разряде среди мужчин и женщин. Командные соревнования пройдут без участия сборной Украины.