Спорт

Важлива перемога "УТК-Ятрань"

Спорт

Турнірна ситуація в першій обласній лізі в нашій підгрупі складалася таким чином, що для "УТК-Ятрань" по суті не було прохідних матчів. І ось 30 вересня команда Уманського району на власному стадіоні у Паланці приймала чи не основного конкурента - "Колос" з Вільшани. Перемога в цьому матчі відкривала перед обома командами гарні перспективи на підсумкове перше місце.

ДОВГООЧІКУВАНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Спорт

З 2006 року на спортивній базі УДПУ імені Павла Тичини старанно займався боксом учень ЗОШ №14 м. Умань Ярослав Петриченко. Тренувався юний боксер під керівництвом тренера кафедри спортивних дисциплін Віктора Борисовича Петриченка – випускника факультету фізичного виховання нашого університету.

Важливі перемоги здобули "Уманьферммаш" і "УТК-Ятрань"

Спорт

"Уманьферммаш"-"Шпола-ЛНЗ-Лебедин" 3:0 (0:0)
Умань. 22.09. Стадіон "Уманьферммаш" 1200 глядачів.

Уманчанин став чемпіоном України з боксу

Спорт

13-17 вересня у місті Генічеськ відбувся чемпіонат України серед фізкультурно-спортивних товариств та відомств із боксу.

Відзначили кращих спортсменів міста Умань

Спорт

8 вересня на Центральному стадіоні міста Умань відбулось урочисте відкриття Олімпійського тижня та відзначення Дня фізичної культури і спорту. На заході були присутні міський голова, почесний громадянин міста Умані – Юрій Бодров, генеральний директор ПАТ «Уманьферммаш», депутат обласної ради, почесний громадянин міста Умані, почесний громадянин Черкащини Анатолій Ліпкан, ректор Уманського державного педагогічного університету ім. П.Тичини, професор Наталія Побірченко, Олімпійський чемпіон із веслування на каное 18 олімпійських ігор в Токіо 1964 року Андрій Хіміч.

Чемпіонат Черкаської області з настільного тенісу

Спорт

7-9 вересня у спортивній залі Уманського національного університету садівництва відбувся чемпіонат Черкаської області з настільного тенісу у якому взяли участь понад 50 спортсменів. Високі результати показали вихованці тенісного клубу «Тайфун», м. Умань.

Заслужена але непроста перемога "УТК-Ятрань" на новій арені

Спорт

Ця гра була дуже важливою для команди. Це і початок 2-го кола. Це і гра проти команди, яка завдала поразки в першому матчі перщості в Смілі 2:1. Це і гра проти одного з головних конкурентів. І це перша гра на новій арені!

Спортивний комплекс європейського стандарту на Уманщині

Спорт

У рамках виконання програми «Будуємо нову Уманщину» минулого року у селі Паланка, за сприяння та фінансової підтримки Уманської районної державної адміністрації та директора приватно-орендного сільськогосподарського підприємства Миколи Гордія, був відкритий спортивний комплекс.

ХХХ Олімпійські Ігри в Лондоні стартують 27 липня 2012

Спорт

London Olympics 2012

Цими вихідними в Києві відбулась урочиста церемонія проводів українських спортсменів до Лондону на ХХХ Олімпіаду. Україну на Тридцятих Олімпійських Іграх представлятимуть 245 спортсменів, які змагатимуться у 28 видах спорту. Поміж них – четверо спортсменів із Черкащини: снайпери Дарья Шаріпова та Сергій Куліш та легкоатлетка Юлія Олішевська із обласного центру та майстер настільного тенісу з Умані Ярослав Жмуденко.

Рассказ обыкновенного болельщика из Умани

Спорт

Рассказ обыкновенного болельщика из Умани Игоря Соболенко о ЕВРО-2012 - о поездках на матчи сборной Украины.