Спорт

ФК "Уманьферммаш" - бронза в Чемпіонаті області !!!

Спорт


Видео предоставлено на сайте Youtube.com - novunuuman

"КОМУНАЛЬНИК" - ЧЕМПІОН УМАНСЬКОГО РАЙОНУ-2012

Спорт

"Комунальник" - "Світ меблів". 4:1

"Хімік" - краща ветеранська команда області

Спорт

Фінал "Хімік" (Черкаси) - "Зоря" (Умань) 1:0

Сьогодні стало відоме ім’я чемпіона області з футболу серед ветеранів.

"Уманьферммаш" другий рік поспіль "бронзовий"!

Спорт

Сергій Янчук – кращий бомбардир чемпіонату області

Відбулисья заключні матчі чемпіонату Черкаської області серед команд вищої ліги. ФК "Уманьферммашу" потрібно було перемагати в Катеринополі. І Уманчани перемогли 3:1 (Сергій Янчук, Владислав Горщинський-1), другий рік поспіль виборюють бронзові нагороди! Вітаємо гравців, тренерів і керівництво клубу та підприємства!

"Бронзове" дербі за "Уманьферммашем"

Спорт

"Уманьферммаш" - МФК "Христинівка" 1:0
13.10.12. Стадіон "Уманьферммаш". 300 глядачів.

Важлива перемога "УТК-Ятрань"

Спорт

Турнірна ситуація в першій обласній лізі в нашій підгрупі складалася таким чином, що для "УТК-Ятрань" по суті не було прохідних матчів. І ось 30 вересня команда Уманського району на власному стадіоні у Паланці приймала чи не основного конкурента - "Колос" з Вільшани. Перемога в цьому матчі відкривала перед обома командами гарні перспективи на підсумкове перше місце.

ДОВГООЧІКУВАНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Спорт

З 2006 року на спортивній базі УДПУ імені Павла Тичини старанно займався боксом учень ЗОШ №14 м. Умань Ярослав Петриченко. Тренувався юний боксер під керівництвом тренера кафедри спортивних дисциплін Віктора Борисовича Петриченка – випускника факультету фізичного виховання нашого університету.

Важливі перемоги здобули "Уманьферммаш" і "УТК-Ятрань"

Спорт

"Уманьферммаш"-"Шпола-ЛНЗ-Лебедин" 3:0 (0:0)
Умань. 22.09. Стадіон "Уманьферммаш" 1200 глядачів.

Уманчанин став чемпіоном України з боксу

Спорт

13-17 вересня у місті Генічеськ відбувся чемпіонат України серед фізкультурно-спортивних товариств та відомств із боксу.

Відзначили кращих спортсменів міста Умань

Спорт

8 вересня на Центральному стадіоні міста Умань відбулось урочисте відкриття Олімпійського тижня та відзначення Дня фізичної культури і спорту. На заході були присутні міський голова, почесний громадянин міста Умані – Юрій Бодров, генеральний директор ПАТ «Уманьферммаш», депутат обласної ради, почесний громадянин міста Умані, почесний громадянин Черкащини Анатолій Ліпкан, ректор Уманського державного педагогічного університету ім. П.Тичини, професор Наталія Побірченко, Олімпійський чемпіон із веслування на каное 18 олімпійських ігор в Токіо 1964 року Андрій Хіміч.