Новости города

Сергій Тулуб про прийом брацлавських хасидів

Новости города

Створення комфортних і безпечних умов для прийому прочан обговорили сьогодні на черговому засіданні комісії облдержадміністрації

В Умань уже приехали более 9 тысяч хасидов

Новости города

На празднование иудейского нового года Рош-га-Шана в город Умань (Черкасская область) уже приехало 9291 паломников-хасидов, сообщает пресс-служба Уманского ГО УМВД в Черкасской области.

На еврейский Новый год в Умань отправился сводный отряд милиции

Новости города

Кроме того, в Умань прибудут 12 полицейских из Израиля, а также 129 сотрудников Управления ГСЧС в Черкасской области - водолазы, химики, пиротехники. Для обеспечения охраны общественного порядка во время паломничества хасидов с 4 по 6 сентября, когда в город на празднование еврейского Нового года Рош-га-Шана у могилы раби Нахмана приезжают тысячи паломников со всего мира, прибыл отдельный сводный отряд Управления МВД в Черкасской области, насчитывающий 429 черкасских милиционеров

Дополнительно нужно купить 24300 "кубов" воды

Новости города

4-6 сентября в Умань на могилу основателя хасидизма цадика Нахмана съедутся паломники. Ежегодно они празднуют здесь еврейский Новый год — Рош а-Шана. В этом году ожидаем 24 тысячи паломников из Израиля, Европы, США, Мексики, Австралии, Японии, — говорит 60-летний Петр Паевский, заместитель мэра Умани.

Делегація Держави Ізраїль відвідала Умань

Новости города

21 серпня ізраїльська делегація на чолі із заступником міністра внутрішніх справ Держави Ізраїль пані Фаїною Кіршенбаум відвідала місто Умань.
В ході зустрічі із міським головою Юрієм Бодровим було обговорено ряд питань, що стосувалися організації прийому хасидів-паломників, які вже традиційно відвідують місто Умань з метою святкування єврейського Нового року Рош-га-Шана.

До Умані завітав відомий кардіохірург України Борис Тодуров

Новости города

За дорученням Міністра охорони здоров’я України Раїси Богатирьової місто Умань відвідав головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Хірургія серця та магістральних судин» Борис Тудоров. Мета його поїздки – оцінка стану надання медичної допомоги хворим кардіохірургічного профілю в Умані.

Умань відвідав Посол Держави Ізраїль в Україні

Новости города

30 липня в рамках підготовки та відзначення єврейського нового року Рош-га-Шана м. Умань з офіційним візитом відвідала делегація Посольства Держави Ізраїль в Україні на чолі із Послом паном Реувеном Дін Елєм.

Умань готується до зими

Новости города

26 липня ц.р. заступник міського голови Петро Паєвський провів нараду за участю керівників органів місцевого самоврядування та виконавчих органів, на якій розглянуто питання щодо стану підготовки об'єктів теплового господарства до роботи в осінньо-зимовий період.

Цілодобова вода в Умані буде!

Новости города


Видео предоставлено на сайте Youtube.com: ТК Умань Новини

Візит Надзвичайного та Повноважного Посла Франції в Україні

Новости города

5 липня з офіційним візитом м. Умань відвідала делегація з Посольства Франції в Україні на чолі з Його Високоповажністю Надзвичайним та Повноважним Послом Франції в Україні паном Аленом Ремі.