У рамках державної програми в Умані можуть спорудити критий льодовий стадіон зі штучним покриттям.

Спорт

16 лютого 2007 року обласна рада затвердила програму будівництва, реконструкції, капітального ремонту та утримання спортивних споруд в області на 207-2011 роки.Протягом року обладнано 6 майданчиків зі штучним покриттям для ігрових видів спорту в м. Умань.

Эксклюзив: Квалификация «DJUICE ГОЛ 2009»

Спорт

20 и 21 декабря по всей Украине состоялись матчи квалификационного этапа ІV Всеукраинского чемпионата по футболу среди школьников «DJUICE ГОЛ 2009» – первого из четырех отборочных этапов турнира. В Умани за право играть на городском этапе соревновались команды из 14 школ.

Весною — старт з першого місця

Спорт

Після двадцятого туру першості України 17 команд ІІ ліги пішли на тривалу зимову перерву. Наш «Дніпро» відпочиватиме та готуватиметься до весняної частини змагань як одноосібний лідер.

МОВОЮ ЦИФР У чемпіонаті рокіровка

Спорт

Протягом шести місяців тримали в напрузі шанувальників футболу Черкащини матчі чемпіонату області серед команд І ліги.

ОБЛАСНИЙ ФУТБОЛ

Спорт

От і скінчився футбольний марафон у І обласній лізі. Майже за півроку команди зіграли 132 матчі. Визначилися переможець і призер, стали відомі й імена нещасливців сезону 2008. Нагадаємо, що за три тури до фінішу чемпіоном дострокову став ФК «Ходак».

Черкаський “Ходак” - ФК „Іллічівець–Умань” – 6:0

Спорт

Черкаський “Ходак”, уже втретє примірявши золоті медалі в передостанньому ХХІ турі чемпіонату області, розгромив ущент у домашній грі ФК „Іллічівець–Умань” – 6:0. Переконливо й переможно! Воістину чемпіонська хода “Ходака”.

Среди ветеранов сильнее всех «Заря» Умань!!!

Спорт

Уже в пятнадцатый раз областная федерация футбола провела чемпионат среди ветеранов (возраст игроков за 40 лет).

Обзор Футбола

Спорт

І обласна ліга
ХХ тур чемпіонату області серед команд І ліги визначив, зрештою, переможця. За дві гри до фінішу черкаський «Ходак» утретє в своїй історії здобув найвищі нагороди.