Светлый праздник - День Победы

partizany

Светлый праздник - День Победы

Привітання учасників підпільно-партизанського руху

Светлый праздник - День Победы

partizany

Нещодавно відбулась святкова зустріч міського голови Юрія Бодрова з учасниками підпільно-партизанського руху. Юрій Іванович привітав ветеранів, вручив їм матеріальну допомогу, подарунки та подякував за мужність і відданість своїй Батьківщині, за чисте небо, за спокій, який панує на нашій землі.

На Черкащині вшановують річницю завершення Другої світової війни

Светлый праздник - День Победы

2 вересня 1945 року був підписаний Акт про капітуляцію мілітаристської Японії, яка була союзником гітлерівської Німеччини. Саме цей день вважається офіційною датою завершення Другої світової війни. Від імені радянського Верховного Головнокомандування приймав капітуляцію наш земляк – уродженець с. Косенівка Уманського району, генерал-лейтенант Кузьма Дерев`янко. У 2007 році йому було присвоєно звання «Герой України» (посмертно).

Memorial for dogs

Светлый праздник - День Победы

Подробности уникального боя батальона советских пограничников

Светлый праздник - День Победы

Memorial for dogs

Неизвестная война: подробности уникального боя батальона советских пограничников и 150 служебных собак в августе 1941-го
Краеведы и жители Черкасской области рассказали «ФАКТАМ» о малоизвестном эпизоде Великой Отечественной.

На кургане возле шоссе Умань — Черкассы под селом Легедзино стоит необычный памятник. Обелиск изображает воина, рядом с которым — овчарка. Надпись на гранитной плите гласит, что летом 1941 года здесь поднялись в последнюю атаку на врага бойцы Отдельной Коломыйской пограничной комендатуры и 150 их четвероногих друзей.

За день бесплатно перевезли 5 тысяч пассажиров

Светлый праздник - День Победы

9 мая в городе Умань Черкасской области в течении дня "дети войны" и участники войны бесплатно ездили в городских маршрутках. Таким образом уманские перевозчики позаботились, чтобы люди не ждали льготных автобусов, а вовремя добрались на празднование в центре города.

В Умані відзначили День Перемоги (Видео)

Светлый праздник - День Победы

Откройте полностью страницу, чтобы посмотреть весь репортаж.

Більше 30 тисяч жителів та гостей міста взяли участь у святкових заходах.

День Перемоги 2012 (ч1)

З нагоди відзначення 67- ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні в місті Умань відбулися святкові заходи присвячені цій події. Спочатку центральною вулицею міста пройшов марш-парад ветеранів Великої Вітчизняної війни, в якому крокували ветерани, діти війни, військовослужбовці, воїни-інтернаціоналісти.

Святкування Перемоги у Черкасах

Светлый праздник - День Победы

Святкування Дня Перемоги у Черкасах, 09.05.2012

Реконструкція бою, Черкаси 9 травня 2012

procherk.info

План заходів, присвячених Дню Перемоги у Великій Вітчизняній Bійні

Светлый праздник - День Победы

Вітання з 9 травня від Бодрова Ю.І

09 травня

8-30 Збір ветеранів Великої Вітчизняної війни біля військкомату. Вітання ветеранів з нагоди свята вихованцями зразкового духового оркестру Будинку дитячої та юнацької творчості

Турбота про ветеранів великої Вітчизняної війни-наш обов’язок

Светлый праздник - День Победы

Напередодні 9 травня міський голова Юрій Бодров і його заступник, начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Кучер відвідали ветеранів Івана Карасюка і Василя Журжу. «Люди-легенди», — саме так охарактеризував Юрій Іванович цих шанованих в місті людей.