Светлый праздник - День Победы

Подробности уникального боя батальона советских пограничников

Светлый праздник - День Победы

Memorial for dogs

Неизвестная война: подробности уникального боя батальона советских пограничников и 150 служебных собак в августе 1941-го
Краеведы и жители Черкасской области рассказали «ФАКТАМ» о малоизвестном эпизоде Великой Отечественной.

На кургане возле шоссе Умань — Черкассы под селом Легедзино стоит необычный памятник. Обелиск изображает воина, рядом с которым — овчарка. Надпись на гранитной плите гласит, что летом 1941 года здесь поднялись в последнюю атаку на врага бойцы Отдельной Коломыйской пограничной комендатуры и 150 их четвероногих друзей.

За день бесплатно перевезли 5 тысяч пассажиров

Светлый праздник - День Победы

9 мая в городе Умань Черкасской области в течении дня "дети войны" и участники войны бесплатно ездили в городских маршрутках. Таким образом уманские перевозчики позаботились, чтобы люди не ждали льготных автобусов, а вовремя добрались на празднование в центре города.

В Умані відзначили День Перемоги (Видео)

Светлый праздник - День Победы

Откройте полностью страницу, чтобы посмотреть весь репортаж.

Більше 30 тисяч жителів та гостей міста взяли участь у святкових заходах.

День Перемоги 2012 (ч1)

З нагоди відзначення 67- ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні в місті Умань відбулися святкові заходи присвячені цій події. Спочатку центральною вулицею міста пройшов марш-парад ветеранів Великої Вітчизняної війни, в якому крокували ветерани, діти війни, військовослужбовці, воїни-інтернаціоналісти.

Святкування Перемоги у Черкасах

Светлый праздник - День Победы

Святкування Дня Перемоги у Черкасах, 09.05.2012

Реконструкція бою, Черкаси 9 травня 2012

procherk.info

План заходів, присвячених Дню Перемоги у Великій Вітчизняній Bійні

Светлый праздник - День Победы

Вітання з 9 травня від Бодрова Ю.І

09 травня

8-30 Збір ветеранів Великої Вітчизняної війни біля військкомату. Вітання ветеранів з нагоди свята вихованцями зразкового духового оркестру Будинку дитячої та юнацької творчості

Турбота про ветеранів великої Вітчизняної війни-наш обов’язок

Светлый праздник - День Победы

Напередодні 9 травня міський голова Юрій Бодров і його заступник, начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Кучер відвідали ветеранів Івана Карасюка і Василя Журжу. «Люди-легенди», — саме так охарактеризував Юрій Іванович цих шанованих в місті людей.

На території музею-садиби прославленого земляка

Светлый праздник - День Победы

Днями члени юнацького дискусійного клубу «САПФІР» районного центру дитячої та юнацької творчості на чолі зі своїм керівником Ольгою Тодчук відправились на територію музею-садиби Кузьми Дерев’янка, що у селі Косенівка на Уманщині з метою облаштування території. Проте, на них чекав приємний сюрприз, підготовлений косенівськими сапфірівцями, які вже впорядкували територію.

Xід підготовки заходів з нагоди відзначення Дня Перемоги

Светлый праздник - День Победы

18 квітня під головуванням заступника міського голови Петра Паєвського відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення загальноміських заходів із відзначення Дня Перемоги.

Obelisk Slavi Uman

Светлый праздник - День Победы

Вічна слава героям-визволителям (Видео, Фото)

Светлый праздник - День Победы


Майже неможливо нині уявити те далеке за 68-річною завісою, 10 березня 1944 року, коли під свист куль і гуркіт вибухів у місто після двох років 7-ми місяців і дев'яти днів фашистського рабства приходили такі довгождані воїни-визволителі в особі другої та п'ятої гвардійської танкових та 52-ої загальновійськових армій. Батьківщина високо оцінила героїзм визволителів і навічно пов’язала їх з Уманщиною.