Светлый праздник - День Победы

Умань відзначила 70-річчя визволення від фашистських загарбників

Светлый праздник - День Победы

10 березня 1944 року завдяки самовідданості та героїзму радянських воїнів Умань було звільнено від фашистських загарбників, і цей день став знаковим в історії нашого міста.

Зустріч з ветеранами-визволителями Умані

Светлый праздник - День Победы

4 березня напередодні 70 – ої річниці визволення міста від фашистських загарбників виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Вячеслав Коваль зустрівся з ветеранами, визволителями міста та жінками-фронтовичками Великої Вітчизняної війни.

В Умані відзначили День Перемоги 2013

Светлый праздник - День Победы

Знагоди відзначення 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні в місті Умань відбулися святкові заходи присвячені цій події.
Спочатку центральною вулицею міста пройшов марш-парад ветеранів.

Живим коридором із квітів та з словами вдячності проводжали ветеранів дорослі і діти від центральної площі до обеліску Слави.

СЛАВА ПЕРЕМОЖЦЯМ, ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИМ!

Светлый праздник - День Победы

9 травня – свято великої Перемоги і день святої пам’яті про покоління переможців, – про тих, хто взяв на себе удар фашистських полчищ і відстояв Батьківщину. Вони боролися за Перемогу. Вони мріяли пройти парадом Перемоги вулицями рідного міста.

Програма відзначення 68 річниці Великої Перемоги 9 травня 2013 року

Светлый праздник - День Победы

1.Покладання вінків, квітів до Обеліску Слави.
10.00 год. Обеліск Слави

2.Урочисті збори громадськості міста з нагоди 68 річниці Перемоги в Великій Вітчизняній війні.
10 год. 30 хв. Міський Будинок культури

3.Святковий концерт творчих колективів міста.
11 год. 15 хв. Міський Будинок культури

Умань готується до відзначення Дня Перемоги

Светлый праздник - День Победы

16 квітня під головуванням заступника міського голови Петра Паєвського відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення загальноміських заходів із відзначення Дня Перемоги.

Когда побываешь в бою, убедишься, что немца можно бить!

Светлый праздник - День Победы

К 70-летию начала освобождения Украины от фашистских оккупантов Указом Президента Украины главному военному вузу страны — Национальному университету обороны — присвоено имя выдающегося полководца и нашего земляка Ивана Черняховского


В юности, которая прошла в Уманском уезде Киевской губернии, будущий дважды Герой Советского Союза, а в военное время — самый молодой командующий фронтом, генерал армии Иван Черняховский даже не думал стать полководцем.

vizvol

Светлый праздник - День Победы

До 69-ї річниці визволення Умані від фашистських загарбників

Светлый праздник - День Победы

З нагоди 69-ї річниці визволення міста від фашистських загарбників в Умані відбулися урочисті заходи та церемонія покладання вінків до Обеліску Слави та пам’ятника Івана Даниловича Черняховського.

vizvol

Умань було звільнено 10 березня 1944 року завдяки самовідданості та героїзму радянських воїнів, і цей день став знаковим в історії нашого міста.

Вітали визволителів міста Умань

Светлый праздник - День Победы

Початок березня об’єднує усіх уманчан у прояві почуттів патріотизму та гордості. Адже поряд з відзначенням 8 березня , знаменних дат Великого Кобзаря , щороку 10 березня ми відзначаємо День визволення нашого міста від фашистських загарбників.