Наша память

Уманщина зустрічала Посла Японії

Наша память

Уманщина – мальовничий край, земля, де творилась історія, зростало сузір’я знаменитостей та героїв. Найбільше багатство, яким славиться район – це люди, щирі душею, працьовиті, широко ерудовані, талановиті і, насамперед, гостинні.

Пам'ять безсмертного подвигу

Наша память


Видео предоставлено на сайте Youtube.com - novunuuman

На Уманщині вшанували пам’ять жертв фашизму

Наша память

День пам’яті жертв фашизму – це День пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в результаті гігантського, нелюдського експерименту. Це мільйони солдатів, яких фашистські лідери зіштовхнули один з одним, але ще більше – мирних жителів, які гинули під бомбами, від хвороб і від голоду.

На честь прославленого земляка з Уманщини відкрито меморіальну дошку

Наша память

На фасаді будинку №23, що на вулиці Пушкінській у Києві, з’явилась меморіальна дошка, яка засвідчує, що в цьому будинку жив наш прославлений земляк, уродженець села Косенівка Уманського району, Герой України Кузьма Миколайович Дерев’янко.

Умань в період окупації

Наша память


Видео предоставлено на сайте Youtube.com - novunuuman

Chernyakhovsky 105

Наша память

Уманщина пам’ятає і шанує своїх земляків

Наша память

Chernyakhovsky 105

29 червня 2012 року виповнилася 105 річниця від дня народження уродженця села Оксанина Уманського району Генерала армії Івана Даниловича Черняховського, який був двічі удостоєний звання Героя Радянського Союзу, нагороджений орденом Леніна, двома орденами Суворова I ступеня, орденами Кутузова та Богдана Хмельницького I ступенів, чотирма орденами Червоного Прапора та багатьма медалями.

В Умани поименно почтили память 3 500 заключенных

Наша память

В ночь с 21 на 22 июня 2012 года в Умани на месте ревира № 3 шталага 349 прошла торжественная акция «Вечный огонь народной памяти» в память о погибших узников концлагеря «Уманская яма».

Вічний вогонь народної пам’яті

Наша память

22 червня в місті Умань відбулася низка заходів приурочених до 71 річниці початку Великої Вітчизняної війни - однієї з найтрагічніших воєн в історії людства. В Україні цей День носить назву «День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні».

День прикордонника в с. Легедзине

Наша память