Наша память

Уманщина відзначила 110-ту річницю Кузьми Дерев’янка

Наша память

В 2014 році Уманщина відзначила 110-ту річницю з дня народження легендарного земляка, уродженця села Косенівка, полководця, блискучого дипломата, якому судилося підписати історичний документ про капітуляцію Японії та поставити крапку у Другій Світовій війні - Кузьми Миколайовича Дерев’янка.

Сегодня - первая годовщина Евромайдана

Наша память

108 – річниця від дня народження генерала армії І.Д. Черняховського

Наша память

В історії Уманського краю є чимало людей, життєвий шлях яких примножив його славу. З їхніми іменами пов'язані стародавні часи і славна козаччина, становлення молодої Української республіки і сьогодення. Та чи не найбільше прославилася наша земля іменами своїх земляків під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

Умань вшанувала пам'ять жертв війни в Україні

Наша память

22 червня, у день трагічної дати, – початку Великої Вітчизняної війни уманчани прийшли вшанувати пам’ять загиблих.

Мітинг пам`яті з нагоди 28-их роковин Чорнобильської катастрофи

Наша память

25 квітня біля пам`ятника «Пам`ятай Чорнобиль» за участю секретаря міської ради Олександра Цебрія, депутатів обласної та міської рад, представників структурних підрозділів Уманської міської ради, голови міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль», керівників підприємств, представників трудових колективів, міських громадських організацій та жителів міста проведено мітинг пам`яті з нагоди 28-их роковин Чорнобильської катастрофи.

Японський журналіст відвідав музей фронтовика К. М. Дерев’янка.

Наша память

Жителям Уманщини долею випало проживати на землі, на якій зростало сузір’я відомих особистостей та героїв.

Серед легендарних військових діячів – генерал-лейтенант Кузьма Миколайович Дерев’янко, уродженець с. Косенівка, який у вересні 1945 року від імені Радянського Союзу підписав Акт про беззастережну капітуляцію мілітаристської Японії та був головою Міжсоюзницької комісії в Токіо.

Уманчани вшанували пам’ять Героїв Радянського Союзу

Наша память

16 квітня минає 80 років з часу заснування почесного звання «Героя Радянського Союзу» як найвищої відзнаки за особливі або колективні заслуги перед державою.

Уманщина вшанувала пам’ять видатного земляка

Наша память

Історію творять мільйони, але тільки одиниці стають народними героями. Вони залишаютьсянашими сучасниками, продовжуючи жити не лише у підручниках, переказах і легендах, мистецьких творах та монументах, але й у нашому сьогоденному житті.Ось чому завжди, в усі часи, люди звертають погляди до тих, хто творив справді великі справи, уособлював собою країну та її народ.

Уманщина вшанувала захисників Вітчизни

Наша память

У всі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей, дійсних патріотів своєї країни, святим обов’язком кожного громадянина. Тож День захисника Вітчизни - це всенародне свято. Воно є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників Батьківщини та проявом поваги народу до них. У нього славні традиції, за ним стоїть сама історія, сповнена героїки подвигів, яскравих вчинків.

Зустріч міського голови з воїнами-інтернаціоналістами

Наша память

11 лютого напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших відбулась зустріч міського голови Юрія Бодрова з воїнами-інтернаціоналістами Уманщини.