Наша память

Уманщина вшанувала пам’ять своїх героїв – солдатів 6-12 армій

Наша память

Чи не найбільше прославилася наша Уманська земля іменами своїх земляків під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

Уманщина відзначила 107 річницю від Дня народження І.Д. Черняховського

Наша память

29 червня Уманщина відзначила 107 річницю від Дня народження видатного, талановитого полководця Великої Вітчизняної війни, двічі Героя Радянського Союзу, генерала армії, нашого земляка Івана Даниловича Черняховського.

До 90-ї річниці Уманщини: НАШІ ЗЕМЛЯКИ – ГЕРОЇ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ

Наша память

В історії Уманського краю є чимало людей, життєвий шлях яких примножив його славу. З їхніми іменами пов'язані стародавні часи і славна козаччина, становлення молодої Української республіки і сучасні непрості турботи. Та чи не найбільше прославилася наша земля іменами своїх земляків у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

Уманщина вшанувала пам'ять жертв війни в Україні

Наша память

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. У цей день народної скорботи ми згадуємо всіх тих, кого забрала минула війна. Час усе більше віддаляє нас від 1941 року, коли на українську землю прийшло лихо.

Це одна з найбільших трагедій нашого народу за всю його багатовікову історію.

«Людська пам’ять нетлінна»

Наша память

20 червня в приміщенні Уманського Краєзнавчого музею відбулось засідання «Круглого столу» на тему: «Людська пам’ять нетлінна», під час якого було обговорено питання щодо кількості загиблих жителів єврейської національності і похованих в урочищі Сухий Яр.

Яценко допоміг встановити меморіальну дошку на братській могилі

Наша память

9 травня 2013 року в місті Умань, у районі залізничного вокзалу було урочисто відкрито пам’ятну дошку на гранітній стелі встановленій на братській могилі загиблих в стінах колишнього Лазарету № 2 Шталагу 349 «Уманська Яма» радянських солдатів.

Мітинг пам`яті з нагоди 27-их роковин Чорнобильської катастрофи

Наша память

26 квітня біля пам`ятного знаку «Пам`ятай Чорнобиль», за участю заступника міського голови Петра Паєвського, депутатів міської ради, представників структурних підрозділів виконкому Уманської міської ради, голови міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль», керівників підприємств, представників трудових колективів, міських громадських організацій та жителів міста проведено мітинг пам`яті з нагоди 27-их роковин Чорнобильської катастрофи .

Книга пам'яті шталагу 349

Наша память


Видео предоставлено на сайте Youtube.com: ТК Умань Новини

Іменем Черняховського названо Національний університет оборони

Наша память

Chernyakhovsky 105

Президент України Віктор Янукович підписав Указ про присвоєння імені Івана Черняховського Національному університету оборони України (УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 85/2013).

Пам’ятаємо про загиблих , шануємо живих.

Наша память

15 лютого голова Уманської райдержадміністрації Анатолій Петренко, разом зі своїми заступниками, керівником апарату, працівниками відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, взяли участь у мітингу-реквієм, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 24 – ї річниці виведення Радянських військ з Афганістану.