Одноклассники

В місті Умань відзначили Міжнародний День студента

Одноклассники

14 листопада в МБК відбулися заходи, приурочені Міжнародному Дню студента.

Уманщинa: У с. Родниківка на Уманщині відкрито нову школу

Одноклассники

11 жовтня 2012 року на Черкащині відбулась справді важлива та знаменна подія – у с. Родниківка Уманського району відкрито нову школу.

Випускний бал – 2012

Одноклассники

12 травня на центральній площі міста відбулось красиве та урочисте свято прощання зі школою – «Випускний бал – 2012». 549 одинадцятикласників вирушили у доросле життя, 47 з них вписали свої імена у літопис рідних навчальних закладів золотими й 22 срібними літерами.

«Золотий Олімп»

Одноклассники

На виконання міської Програми роботи з обдарованою молоддю на 2011 – 2014 роки, з метою підтримки і стимулювання інтелектуально і творчо обдарованих дітей та молоді , 4 травня у міському Будинку культури відбулось традиційне свято талановитої учнівської молоді «Золотий Олімп». 77 учнів – переможців, які здобули 96 перемог

Останній дзвінок випускників Уманських шкіл 2012

Одноклассники

3 травня у загальноосвітніх навчальних закладах міста пролунав останній дзвоник для 549 учнів одинадцятих класів, серед яких 69 випускників за високі досягнення у навчанні є претендентами на нагородження 48 золотими та 21 срібними медалями.

Телепрограма “Хто черговий?” за грудень 2011 року

Одноклассники

Телепрограма “Хто черговий?” за грудень 2011 року

Телепрограма “Хто черговий?” за жовтень тa листопад 2011 року

Одноклассники

B этих передачах рассказывают про станцию юных техников и про "дом пионеров"

Телепрограма “Хто черговий?” за жовтень 2011 року

«Учитель року - 2012» відбувся в Умані

Одноклассники

14 грудня в актовій залі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 імені М.П.Бажана відбувся фінал міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012» у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Іноземні мови (англійська)», «Біологія», «Фізична культура». В ньому взяли участь 16 педагогів із 13 шкіл міста.

Уманщина завершила навчальний рік

Одноклассники

27 травня голова Уманської райдержадміністрації, депутат районної ради Анатолій Петренко взяв участь у святковій лінійці, приуроченій останньому дзвонику

Уманской седьмой школе - 125 лет !!!

Одноклассники

В феврале 2011 года Уманская 7 школа отпраздновала своё 125 летие. К вашему вниманию 2 видеорепортажа про этот праздник. Очень рекомендую посмотреть, вспомнить своих учителей и посмотреть как школа изменилась за многие годы. Ещё раз с праздником всех кто учился в этой школе.