Одноклассники

Новий навчальний рік розпочався в Умані

Одноклассники

1 вересня у всіх загальноосвітніх навчальних закладах міста Умань пройшли урочисті лінійки, присвячені Дню знань. У гості до учнів завітали керівники структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ, організацій міста, спонсори.

На святковій лінійці у школі № 4 побував міський голова Юрій Бодров, де подарував закладу бойлер для шкільної їдальні.

Випускний бал – 2013

Одноклассники

1 червня на центральній площі міста відбулось красиве та урочисте свято прощання зі школою – «Випускний бал – 2013». 511 одинадцятикласників вирушили у доросле життя, 38 з них вписали свої імена у літопис рідних навчальних закладів золотими й 8 срібними літерами.

Свято Останнього дзвоника в Умані 2013

Одноклассники

24 травня у загальноосвітніх навчальних закладах міста пролунав останній дзвоник для 511 учнів одинадцятих класів, серед яких 46 випускників за високі досягнення у навчанні є претендентами на нагородження 38 золотими та 8 срібними медалями.

На святкові лінійки у навчальні заклади завітали представники виконавчого комітету Уманської міської ради, керівники підприємств, шефи, викладачі вищих навчальних закладів, працівники відділу освіти.

Учитель року - 2013

Одноклассники

7 грудня в Будинку вчителя відбувся фінал міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2013». Мета конкурсу – виявлення та підтримка творчої праці педагогів, підвищення їхньої професійної компетентності, популяризація кращих здобутків освітян .
У 2012/2013 навчальному році конкурс проходив у номінаціях: «Фізика», «Російська мова», «Інформатика», «Музичне мистецтво», в ньому взяли участь 9 педагогів із шкіл №№1,3,4,8,11,12,14.

В місті Умань відзначили Міжнародний День студента

Одноклассники

14 листопада в МБК відбулися заходи, приурочені Міжнародному Дню студента.

Уманщинa: У с. Родниківка на Уманщині відкрито нову школу

Одноклассники

11 жовтня 2012 року на Черкащині відбулась справді важлива та знаменна подія – у с. Родниківка Уманського району відкрито нову школу.

Випускний бал – 2012

Одноклассники

12 травня на центральній площі міста відбулось красиве та урочисте свято прощання зі школою – «Випускний бал – 2012». 549 одинадцятикласників вирушили у доросле життя, 47 з них вписали свої імена у літопис рідних навчальних закладів золотими й 22 срібними літерами.

«Золотий Олімп»

Одноклассники

На виконання міської Програми роботи з обдарованою молоддю на 2011 – 2014 роки, з метою підтримки і стимулювання інтелектуально і творчо обдарованих дітей та молоді , 4 травня у міському Будинку культури відбулось традиційне свято талановитої учнівської молоді «Золотий Олімп». 77 учнів – переможців, які здобули 96 перемог

Останній дзвінок випускників Уманських шкіл 2012

Одноклассники

3 травня у загальноосвітніх навчальних закладах міста пролунав останній дзвоник для 549 учнів одинадцятих класів, серед яких 69 випускників за високі досягнення у навчанні є претендентами на нагородження 48 золотими та 21 срібними медалями.

Телепрограма “Хто черговий?” за грудень 2011 року

Одноклассники

Телепрограма “Хто черговий?” за грудень 2011 року