Культурная жизнь

В Умані визначили кращих жінок 2014 року

Культурная жизнь

Привітання жінок з 8 березня від в.о. міського голови О.В. Цебрія

Вже 15-й рік поспіль з ініціативи громадської організації «Спілка жінок міста Умані» в місті проходить конкурс «Жінка року». Лауреатами конкурсу завжди стають найкращі представниці прекрасної статі Умані, котрі вміють гармонійно поєднувати роботу, родину і громадську діяльність. За ці роки лауреатами конкурсу стали 176 уманчанок. Цього року кращих обрали в 10 номінаціях.

Уманчани вшанували пам'ять Великого Кобзаря

Культурная жизнь

Традиційно на початку березня світова спільнота вшановує пам’ять великого Кобзаря, поета і митця України – Тараса Григоровича Шевченка. Щороку у шевченківські дні збираються мільйони українців, щоб помолитися за спокій його душі, прочитати вірші та згадати його заповіти.

День Святого Миколая

Культурная жизнь

Наближається найбажаніше і найочікуваніше свято для дітвори – День Святого Миколая. Невидимою рукою він здійснює найзаповітніші дитячі мрії, викликає найпозитивніші емоції у малечі.

Андрею Миколайчуку - 55 лет!

Культурная жизнь

Андрей Миколайчук: "Годы активных гастролей отбили у меня желание общаться с людьми" Автор хитов «Наркомани», «Підпільник Кіндрат», «Піду втоплюся» сегодня отмечает 55-летний юбилей. Жизнь музыкального воспитателя одного из детских садов в Умани Андрея Миколайчука круто изменилась после его выступления на фестивале «Червона рута». Андрей занял на конкурсе второе место и получил приз зрительских симпатий.

Підведено підсумки прийому хасидів у вересні 2014 року

Культурная жизнь

12 листопада за участю виконуючого обов’язки міського голови, секретаря міської ради Олександра Цебрія, заступника міського голови Людмили Кирилюк, керівників управлінь відділів, служб міської ради, виконавчих органів, причетних до організації прийому хасидів, членів робочої групи щодо оперативного розв’язання питань прийому паломників-хасидів, відбулась прес-конференція, на якій представників засобів масової інформації ознайомлено з підсумками прийому хасидів у вересні 2014 року.

З 24 на 25 вересня іудеї відзначать 5775-й Новий рік Рош-га-Шана

Культурная жизнь

Традиційно у вересні євреї-ортодокси, послідовники релігійної течії брацлавського хасидизму, з’їжджаються до Умані зі всього світу, щоб помолитися на могилі засновника хасидизму цадика рабі Нахмана та відзначити іудейський новий рік – Рош-га-Шана.

Цього року на святкування до м. Умань прибуло 20450 брацлавських хасидів, з них 26 жінок та 1905 дітей.

На иудейский новый год в Умань приедет рекордное количество хасидов

Культурная жизнь

Паломники-хасиды не боятся ехать в Украину, потому что выходцы из Израиля привыкли к необходимости борьбы с терроризмом.

В Умань приедут 35 тысяч паломников

Умань відвідав посол Ізраїля

Культурная жизнь

Днями в межах підготовки та відзначення єврейського нового року Рош-га-Шана місто Умань з офіційним візитом відвідала делегація Посольства Держави Ізраїль в Україні на чолі із Послом паном Еліав Бєлоцерковські.

Сегодня начинается строгий Успенский пост

Культурная жизнь

Пост, который продлится до праздника Успения Пресвятой Богородицы (28 августа), довольно строг: мясо, яйца и молочные продукты из рациона исключаются. Но каждый день для мирян разрешена вареная еда с растительным маслом, а в праздник Преображения Господня (19 августа) — и рыбные блюда.

Концерт в Софиевке 1 мая 2014 г

Культурная жизнь