Культурная жизнь

Над церквою бачили Богородицю та хрест

Культурная жизнь

31 жовтня в Умані освятили Покровську церкву. Вона розташована у найвищій точці міста. Там колись стояла дерев'яна козацька церква.

ЗВІТ УНІВЕРСИТЕТУ ПЕРЕД ГРОМАДОЮ УМАНІ

Культурная жизнь

UDPU

27 жовтня у міському Будинку культури відбувся Звіт університету перед уманчанами на честь його 80-річчя.

На зустріч з колективом університету завітали керівники підприємств і організацій міста та району, спонсори, директори шкіл, вчителі, випускники університету, гості міста.

Янукович поздравил иудеев с 5771 годом от сотворения мира

Культурная жизнь

Президент Украины Виктор Янукович поздравил иудеев страны с праздником Рош га-Шан - 5771-м годом от сотворения мира по еврейскому календарю.

Поздравляем всех евреев с большим еврейским праздником Рош-ха-Шана!

Культурная жизнь

Из всех отснятых сюжетов именно этот лучше всего годится для того, чтобы быть показанным накануне Рош-Ашана, еврейского Нового года. Потому что еще несколько дней – и десятки тысяч евреев со всего мира потянутся в Умань, к могиле святого праведника, раби Нахмана.

Підготовка відзначення Дня міста та фестивалю «Софіївські зорі»

Культурная жизнь

31 серпня в Умані відбулося засідання організаційного комітету по підготовці та відзначенню Дня міста і Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі». Голова оргкомітету, заступник міського голови Петро Паєвський наголосив на тому, що незважаючи на надзвичайно насичений графік заходів і подій у вересні та на початку жовтня, все ж головною подією року для уманської громади і гостей нашого міста – був є і залишається саме День міста і фестиваль.

18000 израильтян летят на могилу праведника

Культурная жизнь

Число израильских паломников, которые прибудут на праздник Рош ха-Шана в Умань, на могилу рабби Нахмана из Бреслава, увеличится в этом году на 30% по сравнению с предыдущим годом.

На День міста приїхали Таїсія Повалій і ”Бумбокс”

Культурная жизнь

27 червня у Христинівці святкували День міста. На центральній площі зібралися близько 20 тис. людей. Були не тільки місцеві, а й із сусідніх районів.

Марка в память раби Нахмана

Культурная жизнь

Государство Израиль выпустило новую почтовую марку к 200-летию со дня смерти раби Нахмана из Умани, известного также под именем Брацлавского раби.

Ашкелон подпишет договор о городах-побратимах с Уманью

Культурная жизнь

7 июля мэр Ашкелона Бени Вакнин и депутат горсовета Алик Солтанович вылетают в Умань, где будет подписан договор о городах-побратимах.