Культурная жизнь

Підготовка відзначення Дня міста та фестивалю «Софіївські зорі»

Культурная жизнь

31 серпня в Умані відбулося засідання організаційного комітету по підготовці та відзначенню Дня міста і Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі». Голова оргкомітету, заступник міського голови Петро Паєвський наголосив на тому, що незважаючи на надзвичайно насичений графік заходів і подій у вересні та на початку жовтня, все ж головною подією року для уманської громади і гостей нашого міста – був є і залишається саме День міста і фестиваль.

18000 израильтян летят на могилу праведника

Культурная жизнь

Число израильских паломников, которые прибудут на праздник Рош ха-Шана в Умань, на могилу рабби Нахмана из Бреслава, увеличится в этом году на 30% по сравнению с предыдущим годом.

На День міста приїхали Таїсія Повалій і ”Бумбокс”

Культурная жизнь

27 червня у Христинівці святкували День міста. На центральній площі зібралися близько 20 тис. людей. Були не тільки місцеві, а й із сусідніх районів.

Марка в память раби Нахмана

Культурная жизнь

Государство Израиль выпустило новую почтовую марку к 200-летию со дня смерти раби Нахмана из Умани, известного также под именем Брацлавского раби.

Ашкелон подпишет договор о городах-побратимах с Уманью

Культурная жизнь

7 июля мэр Ашкелона Бени Вакнин и депутат горсовета Алик Солтанович вылетают в Умань, где будет подписан договор о городах-побратимах.

В Черкасской области появился маленький Голливуд

Культурная жизнь

В Украине появился свой маленький Голливуд. В селе Легедзино Черкасской области все жители не только трудятся на огородах, но и снимаются в кино. В школе организовали киностудию с названием "Мальва".

Конкурс «Обдарованість-2010» відбувся!

Культурная жизнь

«В океані рідного народу відкривай духовні острови» – закликав витязь української поезії Василь Симоненко. Такий особливий острів духовності відкрито і в Уманському районі десять років тому, під назвою «Обдарованість року». Цей щорічний районний конкурс – своєрідне свято, яке об’єднує найталановитіших юних жителів Уманщини.

До светлого праздника Воскресения Христова осталось всего три дня

Культурная жизнь

В нынешнем году католики и православные отметят Пасху вместе, что случается нечасто. Кстати, для православных нынешняя Пасха еще и самая ранняя из всех возможных дат. Прежде она выпадала на 4 апреля в 1915 году, а до этого - в 1668-м, в следующий же раз придется на эту дату аж после 2070-го.

В Умані відбувся бал для закоханих у життя

Культурная жизнь

Стало доброю традицією напередодні приходу весни проводити в Умані, що на Черкащині, муніципальний міський благодійний бал " Весна. Кохання.". На початку березня цього року такий захід відбувся втретє.

Черкащина долучиться до відзначення 200-річчя Шопена

Культурная жизнь

2010 року світ відзначає 200-ту річницю від дня народження Фридерика Шопена.