Политика

Суддя Колісниченко, відправлений Ющенком в Умань захопив райсуд

Политика

Сьогодні о 9. 00 в будівлю Печерського суду на Хрещатику, 42 а увірвався екс-голова цього суду Володимир Колісниченко і силою відібрав печатку.

Про це Українській правді заявила в.о. голови Печерського суду Інна Отрош.

"Сьогодні я проводила засідання в іншій будівлі Печерського суду і отримала по мобільному телефону повідомлення свого помічника про те, що безпосередньо суддя Колесниченко Володимир Миколайович увірвався в наш службовий кабінет і з групою невідомих осіб, можливо охоронців в присутності одного депутата", - зазначила вона.

В Украине двоевластие. Страна на пороге гражданской войны?!

Политика

Понедельник 2 апреля стал переломным днем в украинском политикуме. В 21:00 в присутствии представителей средств массовой информации Президент Украины Виктор Ющенко официально объявил о роспуске Верховной Рады Украины пятого созыва. Он отметил, что сделал это, "чтобы защитить нацию от посягательств на конституционный строй Украины". "Это крайняя мера, но она стала неминуема", - подчеркнул Виктор Ющенко. В то же время он отметил, что "ситуация в стране остается стабильной, никаких посягательство не будет" и обратился к украинскому народу не поддаваться на провокации.

Тимошенко в США розповіла, що Янукович схожий на жінку!

Политика

"ОБОЗРЕВАТЕЛЬ"

Під час візиту Юлії Тимошенко в США в Україні з вуст членів ПР залунали заяви, що таким чином лідерка БЮТ хоче заручитися підтримкою ЦРУ. Тимошенко під час виступу в Центрі міжнародних і політичних досліджень відповіла, що згідно з цією логікою, Янукович теж їздив в США, щоб залучитися такою підтримкою. «Певно, вони не розуміють, навіщо політики їздять в інші країни. Їм треба провести політичний лікнеп», - сказала опозціонерка. Вона наголосила, що є противницею будь-якої підтримки українського політикуму ззовні, бо це є «втручанням у внутрішні справи України».

Леонід Ілліч – «батько» Леоніда Даниловича

Политика

Сергій ГРАБОВСЬКИЙ

Саме за Брежнєва і за його активної участі сталася девальвація і без того істотно травмованих попередніми часами моральних цінностей. А ще часи пізнього маразматичного Ілліча народили масовий цинізм і зневагу до будь-яких ідеалів.

У країні, де Новий рік настає раніше, ніж Різдво Христове, а потім відзначається ще й “старий Новий рік”, з хронологією завжди будуть проблеми. І з людськими головами також. От і зараз: 100-літній ювілей Леоніда Брежнєва його прихильники відзначають 19 грудня, хоча насправді має йтися про 1 січня 2007 року. Але сам “Ілліч-2” гуляв свій “день варення” завжди за старим стилем, очевидно, щоб не суміщати свята і мати більше приводів для чаркування. Отож, доведеться і нам згадати особисто дорогого Л.І. саме під це число.

Луценко прогнозирует новое восстание

Политика

Секретариат Президента планирует наградить активистов акции «Украина без Кучмы».
Об этом сообщил сегодня экс-министр внутренних дел Юрий Луценко в интервью журналистам на Майдане Независимости в Киеве, куда пришел по случаю 6-й годовщины акции «Украина без Кучмы».

«Знаю, что Секретариат Президента планирует наградить активистов «Украина без Кучмы» государственными знаками отличия и, возможно, это будет лучшей формой реабилитации, чем любые признания из рук этого парламента», - сказал Луценко.

Ющенко не відповів Коробовій. Тепер він байкер, як зять Юлі

Политика

Тетяна ЧОРНОВІЛ

На жаль, залишилися без відповіді два запитання читачів «Оглядача» і одне – від Тетяни Коробової, яка запитала у глави держави, чи здатний він сказати «Україно, вибач!» і коли це може трапитися.

Поштар Печкін у відомому мульті, якось сказав: «Я чому раніше злий був? Тому, що у мене велосипеду не було. А тепер я зразу добрий став». У нашого Президента Віктора Ющенка нещодавно теж здійснилася мрія: він отримав в подарунок від дружини мотоцикл. «Я на кожну нагоду потихеньку своїм рідним і близьким ставив одне запитання: «Коли в мене буде мотоцикл?»…Мені було некомфортно довгі роки, коли в мене не було мотоцикла ", - поділився найпотаємнішим з журналістами Ющенко.

Майдан попередив Ющенка про Сибір

Политика

23.11.2006
Тетяна ЧОРНОВІЛ

«Наша Україна» та БЮТ звернуться в КС про скасувагння політреформи. Об’єднаною командою ми підемо на вибори», - оголошує Порошенко. Раптом прорізається голос бабусі: «І ви йому вірите?». Баба Параска піднялася на трибуну і розцілувала Петра Олексійовича.

Позаяк «Обоз» не акредитували на урочистості з нагоди другої річниці помаранчевої революції в Маріїнському палаці, кореспондент Інтернет-видання, як два роки тому, відчув себе обмеженим в свободі слова. Шлях залишився один - на Майдан.

Военные аэродромы будут использовать в гражданских целях

Политика

Министр обороны Анатолий Гриценко поддерживает идею использования военных аэродромов в гражданских целях.
По словам Гриценко, это не единственный проект такого содержания, есть предложения по военным аэродромам в Умани (Черкасская область), Скнилове (Львовская область) и другим аэродромам.

Тема порадитись: Схід та Захід разом? Біля холодних батарей!

Политика

Читатели пишут

16.11.2006

"Майдан" поставив собі за мету скласти тарифну карту країни в галузі плати за тепло, воду, каналізацію, а також квартплату. На даний момент за інформацією наших читачів на карті є 34 міста (з них 19 - обласних центрів) з новими тарифами на послуги ЖКГ.

Карту можна подивитися тут
http://maidan.org.ua/wiki/index.php/Місцеві_Тарифи

Німцям показують Тимошенко на нарах із цигаркою в зубах

Политика

Tablo ID

Уявіть собі таку сцену: лежить Тимошенко на нарах з цигаркою в зубах і мріє про прем’єрське крісло. Ні, це не черговий злий анекдот про Леді Ю і навіть не її кошмарні сни. Цей епізод з життя української екс-прем'єрки матеріалізували німецькі режисери та актори на сцені потсдамського театру Ганса Отто.

На прем'єру вистави "Юлія Тимошенко", присвячену до відкриття нової будівлі театру, за вік-енд прийшла рекордна кількість глядачів – 11 тисяч. У числі відвідувачів - президент ФРН Горст Келлер, низка великих політичних діячів Німеччини.