Спорт

Новини Спорту

Спорт

*Відкритий турнір з паркового волейболу в Умані

*ПЕРЕМОЖНИЙ ФІНІШ

Вітаємо уманчан! Вони в черговий раз серед найкращих!

Спорт

З 18 по 22 травня у місті Дніпропетровську відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юніорів 1996-97 р.н та молоді до 23 років. У змаганнях взяли участь команди з 20 областей України, 262 учасника.

Новости Футбола

Спорт

* Перемога нашої команди ветеранів
* Команда УДПУ перемогла ДЮСШ з рахунком 5:2

Футбольний турнір в с Сушківка

Спорт

В Умані стартувала Всеукраїнська спартакіада студентів-аграріїв

Спорт

14 травня на базі Уманського національного університету садівництва відбулося урочисте відкриття Всеукраїнської спартакіади серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Міністерства аграрної політики України, учасниками якої стало понад 200 студентів з 11 вищих навчальних закладів та 17 коледжів країни.

Уманчани достойно виступили в змаганнях з веслування на байдарках

Спорт

З 22 по 27 квітня у місті Дніпропетровську відбувся кубок України з веслування на байдарках і каное присвячений пам’яті Олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської. У змаганнях взяли участь команди з 20 областей України, 372 учасника.

Всеукраїнський дитячий турнір пройшов на весняних канікулах в Умані.

Спорт

Всеукраїнський дитячий турнір пройшов на весняних канікулах в Умані. Він проходив з 24 по 29 березня. Змагалися юнаки 2001-2002 р.н. та 1999-2000 р.н. Організатори турніру із розумінням поставилися до проблем команд "ДЮСШ-11-Чорноморець" (Одеса), "премєр-Нива" (Вінниця), "Арсенал" (Біла Церква), які в силу різних обставин не змогли прийняти участь в турнірі, відмовившись в останню мить.

Новости футбола

Спорт

*Уманчанки в збірних командах України

*"Славутич" поміряється силами з чемпіоном — "Шахтарем"!

В Умані відбулись змагання з настільного тенісу

Спорт

26 березня в спортивному залі Уманського національного університету садівництва пройшли змагання міських молодіжних спортивних ігор з настільного тенісу. У змаганнях взял участь 9 команд, спортсмени вищих навчальних закладів І - ІV рівнів акредитації та ліцеїв.

Новости Спорта

Спорт

*В Умані відбулись змагання з баскетболу
*Вітаємо з перемогою !
*Здорові діти – здорова нація