Спорт

Відбулися матчі 2-го ігрового дня Чемпіонату серед ветеранів

Спорт

Нагадаю, що в дебютному чемпіонаті Уманського району серед ветеранів приймає участь 5 команд: "Базис" (Городецьке), Собківка, Іванівка, "Уманьферммаш", "Пахтакор". Родниківка, нажаль, в останній момент не змогла сформувати команду.

Стартував дебютний чемпіонат Уманського району серед ветеранів!

Спорт

Всього в турнірі приймає участь 6 команд: "Базис" (Городецьке), Собківка, Іванівка, "Уманьферммаш", "Пахтакор", Родниківка.
Вирішено провести турнір за коловою системою. В такому випадку кожен зіграє з кожним і це буде найбільш справедливо. Турнір буде проведено у три ігрових дні - 20 липня, 27 липня, 3 серпня.

Умань вітає учасників чемпіонату з веслування на байдарках і каное

Спорт

15 липня в місті відбувся парад-відкриття чемпіонату Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Україна» з веслування на байдарках і каное, присвячений пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Ігоря Донцова.

Новини Спорту

Спорт

*Відкритий турнір з паркового волейболу в Умані

*ПЕРЕМОЖНИЙ ФІНІШ

Вітаємо уманчан! Вони в черговий раз серед найкращих!

Спорт

З 18 по 22 травня у місті Дніпропетровську відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юніорів 1996-97 р.н та молоді до 23 років. У змаганнях взяли участь команди з 20 областей України, 262 учасника.

Новости Футбола

Спорт

* Перемога нашої команди ветеранів
* Команда УДПУ перемогла ДЮСШ з рахунком 5:2

Футбольний турнір в с Сушківка

Спорт

В Умані стартувала Всеукраїнська спартакіада студентів-аграріїв

Спорт

14 травня на базі Уманського національного університету садівництва відбулося урочисте відкриття Всеукраїнської спартакіади серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Міністерства аграрної політики України, учасниками якої стало понад 200 студентів з 11 вищих навчальних закладів та 17 коледжів країни.

Уманчани достойно виступили в змаганнях з веслування на байдарках

Спорт

З 22 по 27 квітня у місті Дніпропетровську відбувся кубок України з веслування на байдарках і каное присвячений пам’яті Олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської. У змаганнях взяли участь команди з 20 областей України, 372 учасника.

Всеукраїнський дитячий турнір пройшов на весняних канікулах в Умані.

Спорт

Всеукраїнський дитячий турнір пройшов на весняних канікулах в Умані. Він проходив з 24 по 29 березня. Змагалися юнаки 2001-2002 р.н. та 1999-2000 р.н. Організатори турніру із розумінням поставилися до проблем команд "ДЮСШ-11-Чорноморець" (Одеса), "премєр-Нива" (Вінниця), "Арсенал" (Біла Церква), які в силу різних обставин не змогли прийняти участь в турнірі, відмовившись в останню мить.