Спорт

І знову з нами свято фіналу Кубку Уманського району!

Спорт

Традиційно для останніх років фінал Кубку Уманського району був приурочений до Дня незалежності України. І всі присутні віддали шану Державному гімну. А потім до свята наші футболісти знову не підвели і подарували численним глядачам цікавий, по-справжньому кубкивий футбол.

Bazis

А відтак переможцем Кубку Уманського району сезону 2014 року став "Базис" з Городецького!

Спортсмени Черкаської області посіли 8 загальнокомандне місце

Спорт

19 по 22 серпня в м. Полтава відбувся командний чемпіонат України з веслування на байдарках і каное, в яких взяли участь команди з 23 областей України, 285 учасників. Дуже впевнено на цих престижних змаганнях виступили вихованці відділення веслування на байдарках і каное Уманської дитячо – юнацької спортивної школи №1.

Фінішував перший чемпіонат Уманського району серед ветеранів!

Спорт

Нагадаю, що в дебютному чемпіонаті Уманського району серед ветеранів приймали участь 5 команд: "Базис" (Городецьке), Собківка, Іванівка, "Уманьферммаш", "Пахтакор". Родниківка, нажаль, в останній момент не змогла сформувати команду.
Собківка - перший чемпіон Уманського району серед ветеранів

Відбулися матчі 2-го ігрового дня Чемпіонату серед ветеранів

Спорт

Нагадаю, що в дебютному чемпіонаті Уманського району серед ветеранів приймає участь 5 команд: "Базис" (Городецьке), Собківка, Іванівка, "Уманьферммаш", "Пахтакор". Родниківка, нажаль, в останній момент не змогла сформувати команду.

Стартував дебютний чемпіонат Уманського району серед ветеранів!

Спорт

Всього в турнірі приймає участь 6 команд: "Базис" (Городецьке), Собківка, Іванівка, "Уманьферммаш", "Пахтакор", Родниківка.
Вирішено провести турнір за коловою системою. В такому випадку кожен зіграє з кожним і це буде найбільш справедливо. Турнір буде проведено у три ігрових дні - 20 липня, 27 липня, 3 серпня.

Умань вітає учасників чемпіонату з веслування на байдарках і каное

Спорт

15 липня в місті відбувся парад-відкриття чемпіонату Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Україна» з веслування на байдарках і каное, присвячений пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Ігоря Донцова.

Новини Спорту

Спорт

*Відкритий турнір з паркового волейболу в Умані

*ПЕРЕМОЖНИЙ ФІНІШ

Вітаємо уманчан! Вони в черговий раз серед найкращих!

Спорт

З 18 по 22 травня у місті Дніпропетровську відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юніорів 1996-97 р.н та молоді до 23 років. У змаганнях взяли участь команди з 20 областей України, 262 учасника.

Новости Футбола

Спорт

* Перемога нашої команди ветеранів
* Команда УДПУ перемогла ДЮСШ з рахунком 5:2

Футбольний турнір в с Сушківка

Спорт