Спорт

Результати 1/8 фіналу Кубку Черкаської області

Спорт

"Базис"-2 Городецьке - ФК "Уманьффермаш" Умань - 0:5
"УТК-Ятрань" Уманський р-н - "Шахтар" Ватутіне 6:0

Чемпіонат України з настільного тенісу

Спорт

Найкращі тенісисти міста Умань і Черкаської області взяли участь у чемпіонаті України з настільного тенісу серед юнаків та дівчат, що відбувся нещодавно у місті Івано-Франківську.

З радістю ділимось гарною новиною: наш земляк, учасник Олімпійських ігор у Лондоні Ярослав Жмуденко здобув путівку на участь у чемпіонаті світу з настільного тенісу, який відбудеться у Китаї наприкінці квітня. Бажаємо Ярославу успіху і чекаємо від нього гарних результатів.

Турнір з волейболу пам’яті В.П. Хорсака

Спорт

В Умані відбувся відкритий турнір з волейболу серед команд ветеранів (40+), присвячений пам’яті ветерана уманського спорту Василя Хорсака з нагоди 100-річчя від дня його народження.

Khorsak

Успішний виступ уманських майстрів малої ракетки

Спорт

25 лютого у місті Жовква Львівської області стартував чемпіонат України з настільного тенісу серед дорослих. Участь у ньому взяли найсильніші тенісисти України, серед них і наші земляки Ярослав Жмуденко, Олександр Павлюк, Іван Омельчук.

Sobolenko

Спорт

Федерація футболу Уманського району

Спорт

Sobolenko

5 березня в Будинку футболу в Києві відбулася 5 звітно-виборна конференція Асоціації аматорського футболу України. Вперше на такому поважному форумі (достатньо сказати, що більшість делегатів конференції наступного дня були учасниками конгресу ФФУ) був представник футболу Уманщини. Того більше - на такому високому рівні нагороду за виконану роботу отримала Федерація футболу Уманського району!

ДЮСШ №1 міста Умані визнана кращим спортивним закладом

Спорт

За підсумками підведеними федерацією футболу Черкаської області ДЮСШ №1 міста Умані визнана кращим дитячо-юнацьким спортивним закладом.

2014 рік видався одним з найуспішнішим за останні роки. Насамперед слід відмітити повернення після 12-річної перерви до участі у Першій лізі першості дитячо – юнацької футбольної ліги України.

Відбулося закриття футбольного сезону в Уманському районі!

Спорт

28 листопада в актовій залі управління АПК вільних місць не було! Футбольна громада Уманського району підводила підсумки і вшановувала героїв сезону 2014 року!

"УТК-Ятрань" здала іспит на зрілість!

Спорт

"УТК-Ятрань" Уманський р-н - ФК "Зоря" Білозір'я - 4:1
В попередньому турі "УТК-Ятрань" розгромила 6:0 "Спартак" і забронювала собі мінімум бронзові медалі.

В Умані відбувся чемпіонат міста з футболу

Спорт

Фінішував чемпіонат міста з футболу, в якому взяли участь 7 команд, а саме Уманського державного педагогічного університету, Уманського національного університету садівництва, Уманського гуманітарно-педагогічний коледж, „Уманьферммаш”, „Зоря”, „Легіони”, „Іллічівець”.