Спорт

90 річниці утворення Уманщини присвячується

Спорт

Як проводить дозвілля молодь та жителі сіл Городецьке і Кочубіївка Уманського району можна було побачити, побувавши на волейбольному турнірі, який відбувся 20 січня в стінах Городецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. та проходив під девізом: «90-ій річниці Уманщини присвячується».

Понад 6 десятиліть ФОСК «Колос» готує на Уманщині спортсменів

Спорт

Уже понад 60 років працює ФСТ «Колос». Свою роботу він починав із колгоспного спортивного товариства, яке просувалося до вершин без зайвого поспіху, наче розважливий хлібороб. Спершу конче бракувало спортивної форми, обладнання та спортивного інвентарю.

Чемпіонат міста Умані з волейболу

Спорт

Закінчився молодіжний чемпіонат міста Умані з волейболу серед чоловічих команд, у якому взяли участь понад 80 спортсменів

МФК "Христинівка"виходить до 1/8 Кубку України з міні-футболу!

Спорт

Чемпіон Черкаської області з міні-футболу, МФК "Христинівка", розгромивши кіровоградський СМК "Олімп", потрапляє до 1/8 Кубку України з міні-футболу.

Новости Футбола

Спорт

Чемпіонат міста з міні-футболу
З 6 по 15 листопада на футбольному майданчику агротехнічного коледжу відбувся чемпіонат міста з міні-футболу, в якому взяли участь понад 8 команд: представників Уманського державного педагогічного університету, гуманітарно-педагогічного коледжу, медичного коледжу, музичного училища, аграрного ліцею, Уманської ДЮСШ, професійного ліцею та агротехнічного коледжу.

ФК "Уманьферммаш" - бронза в Чемпіонаті області !!!

Спорт


Видео предоставлено на сайте Youtube.com - novunuuman

"КОМУНАЛЬНИК" - ЧЕМПІОН УМАНСЬКОГО РАЙОНУ-2012

Спорт

"Комунальник" - "Світ меблів". 4:1

"Хімік" - краща ветеранська команда області

Спорт

Фінал "Хімік" (Черкаси) - "Зоря" (Умань) 1:0

Сьогодні стало відоме ім’я чемпіона області з футболу серед ветеранів.

"Уманьферммаш" другий рік поспіль "бронзовий"!

Спорт

Сергій Янчук – кращий бомбардир чемпіонату області

Відбулисья заключні матчі чемпіонату Черкаської області серед команд вищої ліги. ФК "Уманьферммашу" потрібно було перемагати в Катеринополі. І Уманчани перемогли 3:1 (Сергій Янчук, Владислав Горщинський-1), другий рік поспіль виборюють бронзові нагороди! Вітаємо гравців, тренерів і керівництво клубу та підприємства!

"Бронзове" дербі за "Уманьферммашем"

Спорт

"Уманьферммаш" - МФК "Христинівка" 1:0
13.10.12. Стадіон "Уманьферммаш". 300 глядачів.