Спорт

Відкритий турнір ветеранів з волейболу

Спорт

Volleyball tournament

23 березня в спортивній залі Уманського національного університету садівництва відбувся відкритий турнір ветеранів з волейболу пам’яті відомого фізкультурного діяча Василя Павловича Харсака.

Турнір присвячений 90-річчю Уманського району

Спорт

В суботу 9 березня в спорткомплексі УДПУ було проведено турнір з міні-футболу серед ветеранських команд. Присвячений він був 90-річчю Уманського району. Крім господарів, команди Уманського району, в турнірі прийняли участь колективи Христинівки, Маньківки та Кривого Озера.

Ветерани відіграли 2 етап обласного чемпіонату з міні-футболу.

Спорт

Цієї неділі (17-го лютого) на Черкащині пройшли матчі другого етапу чемпіонату Черкаської області з міні-футболу серед ветеранів.

Чемпіонат міста Умані з боксу

Спорт

2-3 лютого 2013 року відбувся відкритий чемпіонат міста Умані з боксу.

Стартував чемпіонат області з міні-футболу

Спорт

Зона 2 - Умань - 27.01.2013
14.00 "Isport.in.ua" (Умань) - "УТК-Ятрань" (Уманський район) 0 : 7

90 річниці утворення Уманщини присвячується

Спорт

Як проводить дозвілля молодь та жителі сіл Городецьке і Кочубіївка Уманського району можна було побачити, побувавши на волейбольному турнірі, який відбувся 20 січня в стінах Городецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. та проходив під девізом: «90-ій річниці Уманщини присвячується».

Понад 6 десятиліть ФОСК «Колос» готує на Уманщині спортсменів

Спорт

Уже понад 60 років працює ФСТ «Колос». Свою роботу він починав із колгоспного спортивного товариства, яке просувалося до вершин без зайвого поспіху, наче розважливий хлібороб. Спершу конче бракувало спортивної форми, обладнання та спортивного інвентарю.

Чемпіонат міста Умані з волейболу

Спорт

Закінчився молодіжний чемпіонат міста Умані з волейболу серед чоловічих команд, у якому взяли участь понад 80 спортсменів

МФК "Христинівка"виходить до 1/8 Кубку України з міні-футболу!

Спорт

Чемпіон Черкаської області з міні-футболу, МФК "Христинівка", розгромивши кіровоградський СМК "Олімп", потрапляє до 1/8 Кубку України з міні-футболу.

Новости Футбола

Спорт

Чемпіонат міста з міні-футболу
З 6 по 15 листопада на футбольному майданчику агротехнічного коледжу відбувся чемпіонат міста з міні-футболу, в якому взяли участь понад 8 команд: представників Уманського державного педагогічного університету, гуманітарно-педагогічного коледжу, медичного коледжу, музичного училища, аграрного ліцею, Уманської ДЮСШ, професійного ліцею та агротехнічного коледжу.