Спорт

Визначилися півфіналісти Кубка Черкаської області.

Спорт

В абсолютно рівному протистоянні "УТК-Ятрань" поступилася у Ватутіно місцевому "Ретро" а "Уманьферммаш" не мав проблем на власному полі проти канівчан.

Дівчата Уманського району стали чемпіонами Черкаської області

Спорт

У рамках проведення обласної спартакіади школярів, днями на Уманщині відбувся фінал чемпіонату Черкаської області серед дівчат шкільного віку з футболу.

Турнір з настольного тенісу

Спорт

Видео предоставлено на сайте Youtube.com: ТК Умань Новини

Турнір памяті Сергія Безрукова та Олександра Концеби

Спорт

7 квітня в Собківці відбувся другий турнір Памяті Сергія Безрукова та Олександра Концеби. Рік назад цих двоє чудових людей залишили нас.

Відкритий турнір ветеранів з волейболу

Спорт

Volleyball tournament

23 березня в спортивній залі Уманського національного університету садівництва відбувся відкритий турнір ветеранів з волейболу пам’яті відомого фізкультурного діяча Василя Павловича Харсака.

Турнір присвячений 90-річчю Уманського району

Спорт

В суботу 9 березня в спорткомплексі УДПУ було проведено турнір з міні-футболу серед ветеранських команд. Присвячений він був 90-річчю Уманського району. Крім господарів, команди Уманського району, в турнірі прийняли участь колективи Христинівки, Маньківки та Кривого Озера.

Ветерани відіграли 2 етап обласного чемпіонату з міні-футболу.

Спорт

Цієї неділі (17-го лютого) на Черкащині пройшли матчі другого етапу чемпіонату Черкаської області з міні-футболу серед ветеранів.

Чемпіонат міста Умані з боксу

Спорт

2-3 лютого 2013 року відбувся відкритий чемпіонат міста Умані з боксу.

Стартував чемпіонат області з міні-футболу

Спорт

Зона 2 - Умань - 27.01.2013
14.00 "Isport.in.ua" (Умань) - "УТК-Ятрань" (Уманський район) 0 : 7

90 річниці утворення Уманщини присвячується

Спорт

Як проводить дозвілля молодь та жителі сіл Городецьке і Кочубіївка Уманського району можна було побачити, побувавши на волейбольному турнірі, який відбувся 20 січня в стінах Городецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. та проходив під девізом: «90-ій річниці Уманщини присвячується».