Спорт

«Уманьфермаш» – фіналіст чемпіонату України серед ветеранів

Спорт

В чемпіонаті України серед ветеранів віком від 45 років настала пора вирішальних поєдинків.

У Собківці відбулися районні змагання Найспортивніше село Уманщини

Спорт

Днями, у с. Собківка Уманського району відбулися змагання на призи районної ради «Найспортивніше село Уманщини», приуроченні 90-річчю утворення Уманського району та 22-й річниці незалежності України.

Уманська школа веслування серед кращих

Спорт

З 29 липня по 1 серпня у місті Дніпропетровськ відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл України «Стрімкі човни» право виступати на яких здобули вихованці відділення веслування на байдарках і каное Уманської ДЮСШ.

Уманчанка Золотухіна стала Чемпіонкою України з метання молота

Спорт

В ранковій частині програми сьогодні розіграли два комплекти нагород. Чемпіонкою України з метання молота стала Наталія Золотухіна.

Визначилися обидва фіналісти Кубку Уманського району

Спорт

"Базис" (Кочубіївка)-"Базис" (Городецьке). 2:1

Валерия Семенкова из Умани приносит первую медаль на чемпионате мира

Спорт

Единственная спортсменка, которая принесла украинской сборной медаль домашнего чемпионата мира, рассказала, как шла к своему успеху.

Чемпіонат Черкаської обл 9 тур

Спорт

ФК "Уманьферммаш" – ФК "Авангард" 5:1

В Христинівці відбувся турнір «Юна надія футболу»

Спорт

Минулими вихідними христинівці гостинно приймали гостей з Києва, Черкас, Кіровограда, Умані, Жашкова, Монастирища на турнірі з міні-футболу на призи голови обласної ради Валерія Черняка та депутата обласної ради Володимира Лук'янця.

"Ятрань-Базис-Уманьферммаш" впевнено фінішує в першому колі.

Спорт

Завершилося перше коло Першості України серед жіночих команд у Першій лізі. Команда Уманського району провела матч в легендарній Одесі....
Чорноморочка" (Одеса)-"Ятрань-Базис-Уманьферммаш" (Уманський район) 1:3

Кубок Двічі Героя CPCP Черняховського залишився на Уманщині

Спорт

Днями в спортивних залах Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини та гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т. Шевченка проходив традиційний Всеукраїнський турнір з волейболу, приурочений Двічі Герою Радянського Союзу, Генералу армії І.Д. Черняховському та 90-річчю утворення Уманського району.