Спорт

Відбулися урочистості закриття футбольного сезону на Уманщині

Спорт

26-го листопада, відбулося урочисте закриття футбольного сезону в Уманському районі. Такий захід проводився вперше. Справжнє свято очікувало на призерів чемпіонату Уманського району і всіх причетних до улюбленої гри на Уманщині.

«Уманьферммаш» - срібний призер чемпіонату області

Спорт

«Уманьферммаш» - наймолодша команда у вищій лізі чемпіонату області , заснована 18 лютого 2011-го, стрімко атакувала спортивні горизонти області. Уже в перший рік уманські футболісти завоювали третє місце у чемпіонаті вищої ліги області, потіснивши позиції визнаних авторитетів. Два роки ферммашівці міцно утримували «бронзу», а нині піднялись на нову сходинку чемпіонату – завоювали срібні нагороди.

Новости Футбола (2 видео сюжета)

Спорт

*ФУТБОЛ ВЕТЕРАНЫ 45+ ЧЕМПИОНАТ УКРАИНЫ - "Заря" (Умань) серебряные призёры!

* "Зоря" - Уманьферммаш"

Уманській дитячо-юнацькій спортивній школі - 60

Спорт

19 вересня з нагоди 60-ої річниці з дня заснування Уманської дитячо-юнацької спортивної школи відбулась зустріч керівництва міста з педагогічним колективом закладу, на якій заступник міського голови Петро Паєвський привітав із знаменною датою, вручив Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради та цінні подарунки.

«Уманьфермаш» – фіналіст чемпіонату України серед ветеранів

Спорт

В чемпіонаті України серед ветеранів віком від 45 років настала пора вирішальних поєдинків.

У Собківці відбулися районні змагання Найспортивніше село Уманщини

Спорт

Днями, у с. Собківка Уманського району відбулися змагання на призи районної ради «Найспортивніше село Уманщини», приуроченні 90-річчю утворення Уманського району та 22-й річниці незалежності України.

Уманська школа веслування серед кращих

Спорт

З 29 липня по 1 серпня у місті Дніпропетровськ відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл України «Стрімкі човни» право виступати на яких здобули вихованці відділення веслування на байдарках і каное Уманської ДЮСШ.

Уманчанка Золотухіна стала Чемпіонкою України з метання молота

Спорт

В ранковій частині програми сьогодні розіграли два комплекти нагород. Чемпіонкою України з метання молота стала Наталія Золотухіна.

Визначилися обидва фіналісти Кубку Уманського району

Спорт

"Базис" (Кочубіївка)-"Базис" (Городецьке). 2:1

Валерия Семенкова из Умани приносит первую медаль на чемпионате мира

Спорт

Единственная спортсменка, которая принесла украинской сборной медаль домашнего чемпионата мира, рассказала, как шла к своему успеху.