Спорт

Sochi 2014

Спорт

Знаменосцем сборной Украины на Играх в Сочи будет Валентина Шевченко

Спорт

Sochi 2014

Национальный флаг Украина на церемонии открытия зимних Олимпийских игр-2014 в Сочи будет нести самая опытная спортсменка в сборной, 38-летняя лыжница Валентина Шевченко. Такое решение во время общего собрания команды приняли сами олимпийцы. Для Валентины Игры в Сочи станут уже пятыми в карьере.

Уманчани знову повертаються до тренувального табору "Славутича"

Спорт

Завершився перший тренувальний збір черкаського "Славутича". І вже у вівторок розпочнеться другий.

ФФЧО назвала кращих за підсумками 2013 року

Спорт

Лауреати 2013 року
Відповідно до спільної постанови Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА і Федерації футболу області підведено та затверджено підсумки щорічного огляд-конкурсу на кращу постановку роботи з розвитку футболу серед районних і міських спортивних організацій та федерацій футболу Черкаської області у 2013 році. Положення огляд-конкурсу включало 29 напрямків розвитку футболу.

Уманські боксери в збірній України

Спорт

Видео предоставлено на сайте Youtube.com: ТК Умань Новини


Відбулися урочистості закриття футбольного сезону на Уманщині

Спорт

26-го листопада, відбулося урочисте закриття футбольного сезону в Уманському районі. Такий захід проводився вперше. Справжнє свято очікувало на призерів чемпіонату Уманського району і всіх причетних до улюбленої гри на Уманщині.

«Уманьферммаш» - срібний призер чемпіонату області

Спорт

«Уманьферммаш» - наймолодша команда у вищій лізі чемпіонату області , заснована 18 лютого 2011-го, стрімко атакувала спортивні горизонти області. Уже в перший рік уманські футболісти завоювали третє місце у чемпіонаті вищої ліги області, потіснивши позиції визнаних авторитетів. Два роки ферммашівці міцно утримували «бронзу», а нині піднялись на нову сходинку чемпіонату – завоювали срібні нагороди.

Новости Футбола (2 видео сюжета)

Спорт

*ФУТБОЛ ВЕТЕРАНЫ 45+ ЧЕМПИОНАТ УКРАИНЫ - "Заря" (Умань) серебряные призёры!

* "Зоря" - Уманьферммаш"

Уманській дитячо-юнацькій спортивній школі - 60

Спорт

19 вересня з нагоди 60-ої річниці з дня заснування Уманської дитячо-юнацької спортивної школи відбулась зустріч керівництва міста з педагогічним колективом закладу, на якій заступник міського голови Петро Паєвський привітав із знаменною датою, вручив Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради та цінні подарунки.

«Уманьфермаш» – фіналіст чемпіонату України серед ветеранів

Спорт

В чемпіонаті України серед ветеранів віком від 45 років настала пора вирішальних поєдинків.