Новости города

В Умань приехало уже около семи тысяч паломников-хасидов

Новости города

По предварительной информации, в Умань должно прибыть около 20 тысяч паломников.

Около 20 тысяч паломников должны прибыть в Умань на празднование иудейского нового года – Рош-га-Шана. В город уже прибыло около семи тысяч паломников-хасидов. Об этом сообщил в понедельник, 22 сентября, начальник УМВД Украины в Черкасской области Владислав Пустовар, передает пресс-служба ведомства.

Для охраны хасидов в Умань приехали 450 милиционеров

Новости города

Сегодня отдельный сводный отряд Управления МВД в Черкасской области, который насчитывает 448 черкасских милиционеров, приехал в Умань для обеспечения охраны общественного порядка во время паломничества хасидов. Об этом сообщает корреспондент УНН.

В Умані облаштовують центральну частину міста

Новости города

11 вересня під керівництвом виконувача обов’язків міського голови, секретаря міської ради Олександра Цебрія відбулась нарада з питань благоустрою центральної частини Умані. На нараду були запрошені керівники архітектурної, комунальної, санітарно-епідеміологічної та екологічної служб міста, науковці з лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва та дендропарку «Софіївка».

В Умані опалювальний сезон розпочнеться з 1 листопада

Новости города

5 вересня під час брифінгу виконувач обов’язків міського голови, секретар міської ради Олександр Цебрій повідомив, що комунальне підприємство «Уманьтеплокомуненерго» завершує роботи згідно із планом організаційно-технічних заходів щодо підготовки до опалювального сезону 2014-2015.

Розпочато благоустрій центральної частини міста

Новости города

На пропозицію виконуючого обов’язки міського голови, секретаря міської ради Олександра Цебрія щодо благоустрою центральної частини міста відгукнулись небайдужі підприємці, які допоможуть в облаштуванні даного об’єкту.

Готуючись до Дня незалежності України

Новости города

15 серпня в межах підготовки до Дня незалежності України виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Олександр Цебрій перевірив хід виконання ремонтних робіт скверу імені Тараса Шевченка. Адже більшість святкових заходів з нагоди знаменної події будуть проходити на даному об’єкті.

Жнивна кампанія на Уманщині закінчилася

Новости города

Основа сільського господарства – це хліб, його посів, урожай та збір урожаю, і це відіграє величезну роль в житті українців. Кульмінацією сільськогосподарського циклу є жнива, на які селянин-господар району чекає, як на велике свято.

В «Уманьферммашу» — новий інвестор

Новости города

ПАТ «Уманьферммаш в Умані дає до 30 відсотків надходжень місцевого бюджету. Будує житло й ремонтує дороги. Днями Умань облетіла звістка: «Уманьферммаш» має нового перспективного інвестора, вже не з Донецька, а з Києва.

Умань готується до прийому хасидів

Новости города

9 липня під керівництвом заступника міського голови Людмили Кирилюк відбулося засідання робочої групи з питань організації прийому паломників-хасидів. Нинішнього року Рош-га-Шана святкується 24 вересня, а отже перший рейс із хасидами слід очікувати вже 20 вересня.

Посол Держави Ізраїль відвідав Умань

Новости города

18 червня ізраїльська делегація на чолі з Послом Держави Ізраїль в Україні Реувен Дін Елем відвідала місто Умань, де провела зустріч з керівництвом міста та представниками правоохоронних органів.