Новости города

В Умані вшанували учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

Новости города

12 грудня з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в місті відбулись урочисті збори, на яких ліквідаторів привітав виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Олександр Цебрій та зазначив: «Наш святий обов’язок – не забувати та всіляко піклуватися про тих, хто ціною власного здоров’я врятував мільйони людей».

Міжнародний день інвалідів в Умані

Новости города

Третього грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день інвалідів аби привернути увагу суспільства до проблем цієї категорії громадян.

Очільник міста Умань особисто переймається ремонтом доріг

Новости города

14 листопада виконувач обов’язків міського голови, секретар міської ради Олександр Цебрій здійснив перевірку ремонту доріг на вулицях Ворошилова, Дерев’янка та Комарова, що робиться за позабюджетні кошти.

Олександр Цебрій: «Жодного медичного працівника звільнено не буде»

Новости города

6 листопада в приміщенні міської лікарні відбулась зустріч керівництва міста з працівниками медичної сфери з приводу чуток щодо скорочення та звільнення медичних фахівців.

Опалювальний сезон в Умані розпочнеться вже з сьогоднішнього дня

Новости города

23 жовтня виконуючий обов’язки міського голови Олександр Цебрій особисто зірвав пломбу на газовій засувці центральної котельні, саме це було перепоною до подачі тепла в Умані.

платани

Новости города

Понад два десятка платанів висадили на центральній вулиці м. Умань

Новости города

платани

Як раніше повідомлялось, робочою групою виконкому міської ради щодо озеленення центральної частини міста було визначено, що на центральній алеї на місці хворих каштанів будуть висаджені платани.
За висновками науковців – це дерево найкраще відповідає санітарним нормам, має найвищий показник шумо- та пило-захисту, надзвичайно стійке до хвороб, має гарний декоративний вигляд і тому згодом стане гарною окрасою центральної площі Умані.

В Умань приехало уже около семи тысяч паломников-хасидов

Новости города

По предварительной информации, в Умань должно прибыть около 20 тысяч паломников.

Около 20 тысяч паломников должны прибыть в Умань на празднование иудейского нового года – Рош-га-Шана. В город уже прибыло около семи тысяч паломников-хасидов. Об этом сообщил в понедельник, 22 сентября, начальник УМВД Украины в Черкасской области Владислав Пустовар, передает пресс-служба ведомства.

Для охраны хасидов в Умань приехали 450 милиционеров

Новости города

Сегодня отдельный сводный отряд Управления МВД в Черкасской области, который насчитывает 448 черкасских милиционеров, приехал в Умань для обеспечения охраны общественного порядка во время паломничества хасидов. Об этом сообщает корреспондент УНН.

В Умані облаштовують центральну частину міста

Новости города

11 вересня під керівництвом виконувача обов’язків міського голови, секретаря міської ради Олександра Цебрія відбулась нарада з питань благоустрою центральної частини Умані. На нараду були запрошені керівники архітектурної, комунальної, санітарно-епідеміологічної та екологічної служб міста, науковці з лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва та дендропарку «Софіївка».