Новости города

Урочисте шикування, прощання з поліцейськми держави Ізраїль

Новости города

В Умань приехали около 30 тыс. хасидов

Новости города

Порядок в Умани Черкасской области обеспечивают сводные отряды местной милиции и полицейские Израиля
На празднование иудейского нового года – Рош Ха-Шана – в Умань Черкасской области приехало почти 30 тыс. паломников.

В Умань начали массово прибывать паломники-хасиды

Новости города

В город Умань Черкасской области сегодня начали массово прибывать паломники-хасиды со всего мира.
Как передает Цензор.НЕТ, об этом УНИАН сообщили в секторе связей с общественностью управления МВД в Черкасской области.


По состоянию на 16 часов 8 сентября в Умань прибыло около 1500 иностранных паломников-хасидов. В этом году иудейский новый год Рош-га-Шана приходится на 13-14 сентября, и ожидается приезд в Умань более 27 тыс. паломников из разных стран мира. Прибывают хасиды в Умань в основном автобусами из международных аэропортов "Борисполь", Одессы и Винницы, а также собственным транспортом и организованными группами из Европы.

Израиль поможет модернизировать городскую больницу в Умани

Новости города

Израиль поможет создать центр оказания неотложной медицинской помощи в Умани, сообщает УНИАН. 19 августа между Уманской городской больницей и Израильским агентством по развитию международного сотрудничества при Министерстве иностранных дел (МАШАВ) был подписан меморандум о взаимопонимании.

Хасиди в Умані асфальтують вулиці

Новости города

Гори щебеню, чани з бітумом, котки для укладання асфальту — звичні атрибути на уманських вулицях у ці дні, адже в різних кінцях міста ремонтують проїжджу частину й тротуари. Залучено всі джерела фінансування — бюджетні, депутатські. Підприємства впорядковують прилеглі до своїх територій частини вулиць. Долучилися до цієї важливої справи навіть хасиди.

В Умані відкрили біопаливні котельні

Новости города

У рамках реалізації проекту Програми розвитку ООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій в
муніципальному секторі в Україні» 22 липня в загальноосвітній школі № 9 та дошкільному закладі № 21 м. Умані відбулося урочисте введення в експлуатацію котелень, що працюють на солом’яних пелетах.

ОЛЕКСАНДРА БЕЗЛЮДНОГО ОБРАНО РЕКТОРОМ УДПУ

Новости города

UDPU

8 квітня відбулися вибори ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Балотувалися три кандидати – Безлюдний Олександр Іванович, Кочубей Тетяна Дмитрівна і Ярошинська Олена Олександрівна.

Ліквідація наслідків снігопаду в м. Умань

Новости города

Сильний снігопад 03 квітня в м. Умань, спричинив чимало проблем, як для комунальників, так і для пересічних мешканців. Більше 20 поривів на лініях електромереж, велика кількість повалених дерев, загроза підтоплень – ось неповний перелік викликів, що стали перед комунальними службами міста.

"Уманьферммаш" модернізується

Новости города

Для «Уманньферммашу» 2014 рік був знаковим: у липні на підприємство прийшов новий інвестор. «Заміна коней» в умовах економічної кризи – справа дуже непроста. Як нині справи у місцевого на заводі? Уманчан це дуже цікавить, адже ПАТ «Уманьферммаш» - один з китів, які тримають бюджет міста. Перш ніж відповісти на запитання журналістів, генеральний директор підприємства, депутат обласної ради Анатолій Ліпкан запропонував їм побачити на власні очі кілька «картинок з життя» заводу.

Уманчани зустрінуть 2015 рік зі снігом та помірними морозами

Новости города

Останні 16 діб грудень радував нас комфортною температурою повітря, що була більш характерна для пізньої осені. Температурний фон минулої доби становив по області +5+7°, що на 8-10° перевищує кліматичну норму. Вдень температура повітря підвищувалась до 8-9° тепла. Однак, грудень схаменувся і сьогодні відчутно похолодало.