Новости города

Міській лікарні – 140 років!

Новости города

Цьогоріч Уманська міська лікарня відзначає 140-річчя з дня свого заснування.

В Умані відбулась виставка голубів

Новости города

30 листопада в Умані відбулася виставка голубів приурочена до 60-річчя утворення Черкаської області. Всього участь у виставці взяло близько 150 господарів.

Вітання довгожителів

Новости города

Карасюк Иван Маркиянович

23 листопада 2013 року відзначає свій 90-річний ювілей високошанована в місті людина - Карасюк Іван Маркіянович, інвалід Великої Вітчизняної війни І групи, Почесний професор, доктор сільськогосподарських наук, ветеран праці, Заслужений працівник вищої школи України, Почесний ґрунтознавець України, який понад 76 років вносив свій вклад в розвиток сільського господарства України.

Міністр освіти і науки України відвідав УДПУ

Новости города

Перебуваючи 7 вересня з робочим візитом на Черкащині, Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник відвідав Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

B Умані повинен з’явитися новий діагностично-консультативний центр

Новости города

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб доручив керівникам відповідних структурних підрозділів пришвидшити роботи щодо створення та облаштування сучасного діагностично-консультативного центру на базі Уманської міської лікарні. Про це йшлося 3 серпня під час робочого візиту керівника області до міста Умань та зустрічі з головним лікарем лікарні Валерієм Мироненком.

Сергій Тулуб про прийом брацлавських хасидів

Новости города

Створення комфортних і безпечних умов для прийому прочан обговорили сьогодні на черговому засіданні комісії облдержадміністрації

В Умань уже приехали более 9 тысяч хасидов

Новости города

На празднование иудейского нового года Рош-га-Шана в город Умань (Черкасская область) уже приехало 9291 паломников-хасидов, сообщает пресс-служба Уманского ГО УМВД в Черкасской области.

На еврейский Новый год в Умань отправился сводный отряд милиции

Новости города

Кроме того, в Умань прибудут 12 полицейских из Израиля, а также 129 сотрудников Управления ГСЧС в Черкасской области - водолазы, химики, пиротехники. Для обеспечения охраны общественного порядка во время паломничества хасидов с 4 по 6 сентября, когда в город на празднование еврейского Нового года Рош-га-Шана у могилы раби Нахмана приезжают тысячи паломников со всего мира, прибыл отдельный сводный отряд Управления МВД в Черкасской области, насчитывающий 429 черкасских милиционеров

Дополнительно нужно купить 24300 "кубов" воды

Новости города

4-6 сентября в Умань на могилу основателя хасидизма цадика Нахмана съедутся паломники. Ежегодно они празднуют здесь еврейский Новый год — Рош а-Шана. В этом году ожидаем 24 тысячи паломников из Израиля, Европы, США, Мексики, Австралии, Японии, — говорит 60-летний Петр Паевский, заместитель мэра Умани.

Делегація Держави Ізраїль відвідала Умань

Новости города

21 серпня ізраїльська делегація на чолі із заступником міністра внутрішніх справ Держави Ізраїль пані Фаїною Кіршенбаум відвідала місто Умань.
В ході зустрічі із міським головою Юрієм Бодровим було обговорено ряд питань, що стосувалися організації прийому хасидів-паломників, які вже традиційно відвідують місто Умань з метою святкування єврейського Нового року Рош-га-Шана.