Новости города

Дополнительно нужно купить 24300 "кубов" воды

Новости города

4-6 сентября в Умань на могилу основателя хасидизма цадика Нахмана съедутся паломники. Ежегодно они празднуют здесь еврейский Новый год — Рош а-Шана. В этом году ожидаем 24 тысячи паломников из Израиля, Европы, США, Мексики, Австралии, Японии, — говорит 60-летний Петр Паевский, заместитель мэра Умани.

Делегація Держави Ізраїль відвідала Умань

Новости города

21 серпня ізраїльська делегація на чолі із заступником міністра внутрішніх справ Держави Ізраїль пані Фаїною Кіршенбаум відвідала місто Умань.
В ході зустрічі із міським головою Юрієм Бодровим було обговорено ряд питань, що стосувалися організації прийому хасидів-паломників, які вже традиційно відвідують місто Умань з метою святкування єврейського Нового року Рош-га-Шана.

До Умані завітав відомий кардіохірург України Борис Тодуров

Новости города

За дорученням Міністра охорони здоров’я України Раїси Богатирьової місто Умань відвідав головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Хірургія серця та магістральних судин» Борис Тудоров. Мета його поїздки – оцінка стану надання медичної допомоги хворим кардіохірургічного профілю в Умані.

Умань відвідав Посол Держави Ізраїль в Україні

Новости города

30 липня в рамках підготовки та відзначення єврейського нового року Рош-га-Шана м. Умань з офіційним візитом відвідала делегація Посольства Держави Ізраїль в Україні на чолі із Послом паном Реувеном Дін Елєм.

Умань готується до зими

Новости города

26 липня ц.р. заступник міського голови Петро Паєвський провів нараду за участю керівників органів місцевого самоврядування та виконавчих органів, на якій розглянуто питання щодо стану підготовки об'єктів теплового господарства до роботи в осінньо-зимовий період.

Цілодобова вода в Умані буде!

Новости города


Видео предоставлено на сайте Youtube.com: ТК Умань Новини

Візит Надзвичайного та Повноважного Посла Франції в Україні

Новости города

5 липня з офіційним візитом м. Умань відвідала делегація з Посольства Франції в Україні на чолі з Його Високоповажністю Надзвичайним та Повноважним Послом Франції в Україні паном Аленом Ремі.

На «УТК» створена перша в світі промислова теплиця на світлодіодах

Новости города

Уманщина пишається тим, що на її родючій території в 1974 році виникло сільськогосподарське підприємство «Уманський тепличний комбінат», який сьогодні входить до трійки найбільших підприємств України, що займаються вирощуванням овочів закритого ґрунту, та є одним із провідних сільськогосподарських товаровиробників України за продуктивністю та рівнем оновлення основних виробничих засобів сільськогосподарського призначення.

Уманщина прийняла обласну естафету

Новости города

14 червня в селі Родниківка, що на Уманщині відбулись урочистості, що стануть незабутньою яскравою подією в житті Черкащини, відіграючи свою позитивну роль у справі збереження й розвитку духовних надбань українського народу, на славу нашої держави.


З великою честю і відповідальністю сьогодні Уманський район, на чолі з головою райдержадміністрації Анатолієм Петренком, прийняв від жителів міста Умань обласну естафету «Черкащина.

За дороги взявся «Уманьферммаш»

Новости города

Тільки ледачий не ганив погані дороги в області. А от керівництво ПАТ «Уманьферммаш» в особі генерального директора Анатолія Ліпкана замість цього сам дбає про їх якість. Як тільки настали сприятливі дні, уманьферммашівці відремонтували дороги по вул. Енергетичній, Котовського та Постишева – там, де проживає найбільше заводчан.