Новости города

Новини Умані

Новости города

11 - 12 серпня місто Умань відвідала делегація з міста – побратима Гнєзно (Польща) в складі директора Гнєзненської гімназії та команди дівчат з настільного тенісу.

Uman Town Hall

Під час візиту відбулась зустріч делегації з керівництвом міста і місцевими засобами масової інформації, ознайомлено гостей з культурною спадщиною міста, та проведено турнір з настільного тенісу, присвячений 390-ій річниці з дня першої згадки про м.Умань.

izvestia

Новости города

И он благословил танк "Известия" на бой

Новости города

izvestia

Главный (ответственный) редактор "Известий" с 26 апреля 1941 года по 30 ноября 1944 года
Ровинский Лев Яковлевич. Родился в г. Умани Киевской губернии.

Від них залежить наша безпека

Новости города

За підсумками змагань перше місце серед водіїв пожежних автомобілів виборола команда СДПЧ-1 з міського управління, друге — водії з Уманського району, третє — спеціалісти із ДПЧ-5 по охороні ВАТ «Азот».

sofia zori

Новости города

Навчання пройшли без ексцесів

Новости города

27 та 28 вересня згідно з планом Головного управління МНС в області поблизу міста Жашків було розгорнуто Уманський зведений загін.

Из женского монастыря на Украине обманом увезли девочку-подростка

Новости города

На днях из женского монастыря под Уманью пропала девочка-подросток, которая готовилась стать послушницей.

Запрошує місто Умань

Новости города

6-7 жовтня

6 жовтня

17.00 – Урочисте відкриття Всеукраїнського фестивалю “Софіївські зорі”. Концерт за участі його учасників.

Черевко провів прес-конференцію

Новости города

Відповідаючи на запитання щодо підсумків святкування хасидами в Умані Рош-Га-Шана Олександр Черевко зауважив, що з кожним роком проведення свята Рош-Га-Шана стає організованішим та має позитивні якісні зміни.

"Софиевке" - 210

Новости города

Дорогие уманчане и гости сайта!

С наступлением золотой осени в нашем городе начинается череда праздников и юбилейных дат. Всем празднествам начало положил еврейский Новый год, который приехали праздновать со всего мира более 20 тысяч хасидов. С каждым годом их приезжает все больше. И если раньше хасиды приезжали сами, то в этом году они привезли с собой свои семьи - жен, детей, приехали даже молодые семьи с младенцами. Так сложилось, что сами хасиды стали уникальной достопримечательностью нашего города и на празднование Рош-Ха-Шана в наш город устремляется огромное количество гостей посмотреть на хасидов и на их праздник.