Новости города

Відбулась 51 позачергова сесія Уманської міської ради VI скликання

Новости города

18 березня відбулась 51 позачергова сесія Уманської міської ради VI скликання, на якій виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Коваль Вячеслав Миколайович подав у відставку, а депутати підтримали це рішення, і обрали секретарем міської ради Цебрія Олександра Володимировича.

В Умані визначили кращих жінок 2013 року

Новости города

Не виникає жодного сумніву в тому, що все найпрекрасніше у світі, найдорожче нашому серцю, пов’язане з жінкою. В Умані жінок люблять, шанують та поважають. Вже 14-й рік поспіль з ініціативи громадської організації «Спілка жінок міста Умані» в місті проходить конкурс «Жінка року».

Секретар Уманської міської ради Коваль В.М. привітав жінок міста з Днем 8 березня!

Міській лікарні – 140 років!

Новости города

Цьогоріч Уманська міська лікарня відзначає 140-річчя з дня свого заснування.

В Умані відбулась виставка голубів

Новости города

30 листопада в Умані відбулася виставка голубів приурочена до 60-річчя утворення Черкаської області. Всього участь у виставці взяло близько 150 господарів.

Вітання довгожителів

Новости города

Карасюк Иван Маркиянович

23 листопада 2013 року відзначає свій 90-річний ювілей високошанована в місті людина - Карасюк Іван Маркіянович, інвалід Великої Вітчизняної війни І групи, Почесний професор, доктор сільськогосподарських наук, ветеран праці, Заслужений працівник вищої школи України, Почесний ґрунтознавець України, який понад 76 років вносив свій вклад в розвиток сільського господарства України.

Міністр освіти і науки України відвідав УДПУ

Новости города

Перебуваючи 7 вересня з робочим візитом на Черкащині, Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник відвідав Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

B Умані повинен з’явитися новий діагностично-консультативний центр

Новости города

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб доручив керівникам відповідних структурних підрозділів пришвидшити роботи щодо створення та облаштування сучасного діагностично-консультативного центру на базі Уманської міської лікарні. Про це йшлося 3 серпня під час робочого візиту керівника області до міста Умань та зустрічі з головним лікарем лікарні Валерієм Мироненком.

Сергій Тулуб про прийом брацлавських хасидів

Новости города

Створення комфортних і безпечних умов для прийому прочан обговорили сьогодні на черговому засіданні комісії облдержадміністрації

В Умань уже приехали более 9 тысяч хасидов

Новости города

На празднование иудейского нового года Рош-га-Шана в город Умань (Черкасская область) уже приехало 9291 паломников-хасидов, сообщает пресс-служба Уманского ГО УМВД в Черкасской области.

На еврейский Новый год в Умань отправился сводный отряд милиции

Новости города

Кроме того, в Умань прибудут 12 полицейских из Израиля, а также 129 сотрудников Управления ГСЧС в Черкасской области - водолазы, химики, пиротехники. Для обеспечения охраны общественного порядка во время паломничества хасидов с 4 по 6 сентября, когда в город на празднование еврейского Нового года Рош-га-Шана у могилы раби Нахмана приезжают тысячи паломников со всего мира, прибыл отдельный сводный отряд Управления МВД в Черкасской области, насчитывающий 429 черкасских милиционеров