Новости города

Новини Умані: 20 серпня - 24 серпня 2007 року

Новости города

20 - 24 серпня в місті з нагоди відзначення Днів Державного Прапора України та Незалежності України проведено низку культурно-мистецьких та спортивних заходів.

В закладах культури, підліткових клубах за місцем проживання організовано тематичні вечори, ранки, конкурси, вікторини, інші заходи. Відділом культури Уманської міської ради проведена робота щодо оформлення тематичних виставок у всіх бібліотеках та краєзнавчому музеї міста.

Новини Умані: 2 серпня - 17 серпня 2007 року

Новости города

2 серпня на щомісячному Дні керівника було проаналізовано питання щодо виконання програми соціально-економічного розвитку міста за липень 2007 року; проінформовано про хід підготовки закладів освіти до нового навчального року та загальноміських заходів до Дня Незалежності, а також про виконання робіт щодо санітарної очистки території міста

Трагічний день

Новости города

15 серпня близько сьомої вечора на автодорозі Київ–Одеса поблизу села Сабадаш Жашківського району вантажівка "Мерседес-Бенц 1424" зіткнулася з легковим автомобілем "Фольксваген-Сірокко".

За матеріалами УМВС України в Черкаській області: 18 до 25 серпня 2007 p.

Новости города

ДОВІДКА
про стан боротьби зі злочинністю на території області
в період з 18 до 25 серпня 2007 року:

1 факт навмисного знищення шляхом підпалу житлового будинку голови сільської ради с.Бабанка, який залишається нерозкритим (Уманський РВ)

Аура творення добра

Новости города

Досвід уманчан, спрямований на конструктивне розширення функцій міської
територіальної громади у вирішенні повсякденних питань її розвитку, а в
кінцевому підсумку - на зростання добробуту кожного жителя міста.

Умань... Це місто на Черкащині відоме не тільки своєю ландшафтною перлиною
- Національним дендропарком "Софіївка", а й інноваційністю підходів до
вирішення нагальних питань у соціальній сфері.

Пам'ять про "Анадир" жива в серці ветерана

Новости города

Ми часто розповідаємо про ветеранів Державтоінспекції, про людей, які прожили непросте, але таке цікаве життя. На їх багатому життєвому і службовому досвіді ми маємо виховувати нинішнє покоління молодих працівників ДАІ. Адже людям, які багато років віддали службі в МВС, є чим поділитися із своїми молодшими колегами, передати їм той безцінний багаж накоплених знань і умінь. Сьогоднішня наша розповідь також про ветерана ДАІ, Любича Василя Яковича з міста Умань, який віддав цій службі своїх кращих 15 років і загалом більше 20 - у структурі МВС.

За матеріалами УМВС України в Черкаській області

Новости города

НА 18.08.2007 РОКУ

О 10:00 годині, в УМАНЬСЬКИЙ МВ УМВС звернувся приватний підприємець, житель м.Умань, 1962 р.н. з заявою про те, що 17.08.2007 року, близько 8:00 год, з його торгівельної точки по вул.Леніна, шляхом вільного доступу, викрадено гроші

Улов УБОПа - разбойники в масках нападали на односельчан.

Новости города

Эта преступная группировка нападала на своих жертв в основном по ночам. В ее состав входило 4 человека, часть из которых-с уголовным прошлым. Чтобы добиться своих целей бандиты не брезговали пускать в ход не только классические избиения, но даже канувшие в период "дикого рекета" пытки раскаленными утюгами. Действовала группа на территории Уманского, а затем - Тальновского и Христиновского районов.

За матеріалами УМВС України в Черкаській області з 4 до 12 серпня 2007 рок

Новости города

За минулий тиждень зареєстровано та розкрито 3 вбивства, 8 тілесних ушкоджень середнього ступеню (одне не розкрито Уманським МВ), одне зґвалтування.

Брацлавских хасидов не пустили в Умань!

Новости города

Брацлавские хасиды известны тем, что регулярно совершают паломничество к могиле рабби Нахмана в украинском городе Умани. Их план полететь в ближайшее время в Умань дешевым рейсом из египетского города Шарм аш-Шейха был расстроен компетентными израильским органами.