Новости города

security uman

Новости города

БЕЗПЕКУ - ГАРАНТУЄМО

Новости города

security uman

12-13 вересня 2007 року на могилі цадика Нахмана та у приміщенні синагоги у м. Умані відбудуться щорічні культові відправлення з нагоди святкування Рош-Га-Шана (Новий рік за іудейським календарем), в зв'язку з цим для участі в проведенні культових обрядів, починаючи з 09.09.2007, очікується прибуття до міста понад 20 тис. прочан з багатьох країн світу, переважна більшість яких з Держави Ізраїль та Сполучених Штатів Америки.
Напередодні цих заходів в м. Умань в приміщенні міськвиконкому відбулася нарада всіх силових структур, які задіяні для забезпечення громадського порядку під час перебування тут паломників засидів.

За матеріалами УМВС України в Черкаській області: 28.8.07 до 2.9.07

Новости города

НА 28.08.2007 РОКУ

О 14:00 годині в м.Умань по вул.Горького з тілесними ушкодженнями у вигляді ссадин обличчя виявлено труп жителя с.Родниківка, 1941 р.н.

Напередодні Рош-ха-шана до Умані прибуде Литвин

Новости города

В обласному передвиборному штабі блоку Литвина повідомляють, що 9 вересня, в неділю, Володимир Литвин приїде до Умані.

День Знань у Городищенському коледжі Уманського аграрного.

Новости города

Голова обласної ради Володимир Гресь і депутат обласної ради, заступник голови постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики та спорту, доцент Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького Валентина Коваленко побували в Городищенському коледжі Уманського державного аграрного університету.

umanxasid

Новости города

До Умані приїдуть близько 20 тисяч хасидів

Новости города

umanxasid

До Умані на свято Рош-Ха-Шана, яке триватиме з 6 по 16 вересня, відвідати могилу цадика Нахмана орієнтовно приїдуть близько 20 тис. хасидів-прочан. Їхнім безпечним перебуваннях на теренах нашої області опікуватимуться 75 рятувальників із 4 райвідділів ГУ МНС та Уманського районного управління МНС.

family

Новости города

Умань: наші діти не потрібні державі!

Новости города

family

Сповнений відчаю лист 33-річної матері п’ятьох дітей, викладача англійської мови агротехнічного коледжу редакція «Голосу України» попросила розглянути державні органи, які покликані опікуватися проблемами сім’ї.

Житлові негаразди багатодітної сім’ї Лариси та Олександра Троянів з Умані, на жаль, — типові для багатьох родин, котрі зважилися мати кількох дітей.

Новини Умані: 20 серпня - 24 серпня 2007 року

Новости города

20 - 24 серпня в місті з нагоди відзначення Днів Державного Прапора України та Незалежності України проведено низку культурно-мистецьких та спортивних заходів.

В закладах культури, підліткових клубах за місцем проживання організовано тематичні вечори, ранки, конкурси, вікторини, інші заходи. Відділом культури Уманської міської ради проведена робота щодо оформлення тематичних виставок у всіх бібліотеках та краєзнавчому музеї міста.