Новости города

В Умани хотят прикрыть синагогу за долги!

Новости города

Синагога в Умани (Черкасская область), которую ежегодно посещает около 40 тыс. хасидов со всего мира, может быть закрыта из-за долга по фиктивному контракту о строительстве.

За матеріалами УМВС України в Черкаській області

Новости города

20.09.2007 РОКУ

В Уманський МВ УМВС звернулась жителька Вінницької області, з заявою про те, щов м.Умань біля автовокзалу невідомий відкрито заволодів її сумкою в якій знаходились мобільні телефони LG-1800, Нокіа-1100 та гроші в сумі 200 грн. завдавши збитків на суму 1350 грн.

З дороги додому не повернувся…

Новости города

На трасі Київ-Одеса в Жашківському районі водій автомобіля "Мерседес-Бенц" не вибрав безпечної дистанції та скоїв зіткнення з автомобілем "Фольксваген"

18 тысяч хасидов встретили в Умани еврейский Новый год

Новости города

Около 18 тысяч ортодоксальных евреев-хасидов на еврейский Новый год приехали помолиться в Умань (Черкасская область) на могилу основателя брацлавского хасидизма раби Нахмана

В Умані хасиди — МНС напоготові

Новости города

За попередніми даними, впродовж свята Гош-Ха-Шана, яке триває з 6 по 16 вересня, могилу Раббі Нахмана відвідають понад 20 тисяч хасидів.

Як відомо, Умань, а віднедавна і Тальне — це своєрідна Мекка для хасидів з усього світу, адже саме тут розташовані 28 різних культових об'єктів, серед яких найбільшою святинею є могила Раббі Нахмана.

Украину заполонили паломники-хасиды

Новости города

С каждым днем в Украину пребывает все больше паломников-хасидов, сообщает Интерфакс-Украина со ссылкой на пресс-службу Госпогранслужбы.

Новини Умані: 28 серпня - 2 вересня 2007 року

Новости города

28 серпня на базі Уманського державного педагогічного університету відбулась міська педагогічна конференція, на якій підведено підсумки роботи 2006/2007 навчального року

Израильтяне купили в Умани 500 квартир

Новости города

Предприимчивые израильские инвесторы приобрели более 500 квартир в украинском городке Умань, чтобы сдавать их желающим помолиться на могиле основателя хасидизма раввина Нахмана из Браслава

В Умані та Кам’янці у ДТП загинуло 2 осіб

Новости города

Нещодавно в Умані та Кам’янці у дорожньо-транспортних пригодах загинуло двоє осіб. В Умані, на перехресті вулиць Шевченка і Паризької Комуни 21-річний водій скутера не впорався з керуванням і наїхав на електричний стовп.

Cherevko Uman

Новости города