Новости города

Новини Умані: 21 листопада - 23 листопада 2007 року

Новости города

21 - 22 листопада з нагоди відзначення Дня Свободи в місті організовано виступи лекторсько-інформаційних груп, керівників структурних підрозділів міської ради на зустрічах з трудовими колективами підприємств, установ, організацій міста, лекції та бесіди у навчальних закладах з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, виховання у громадян почуття національної гідності.

Пріоритет - гуманітарним програмам

Новости города

Внесено необхідні доповнення до програми будівництва, реконструкції, капітального ремонту та утримання спортивних споруд в області на 2007-2011 роки: будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям на стадіоні «Сокіл» у місті Умань

Конкурс туристичних пам'яток Черкащини

Новости города

http://7chudes.ck.ua/

Обласний конкурс є логічним продовженням першої всеукраїнської акції „7 чудес України”, який нещодавно фінішував у Києві. Черкащина як історичне серце й сучасна душа нашої країни перша з-поміж інших регіонів продовжує відкривати себе світу. Але здійснити це можливо лише завдяки самим людям, які живуть неподалік, доглядають або ж опікуються претендентами на звання „чудо Черкащини” і можуть представити їх іншим.

Уманців «нагрiвають» на десятки тисяч

Новости города

Результати ревiзiй, проведених контрольно-ревiзiйним вiддiлом у м. Уманi та Уманському районi, засвiдчили, що понад 110 тисяч гривень зарплатнi недоотримали жителi району у свої гаманцi через те, що пiдприємства не проводять перерахунок заробiтної плати вiдповiдно до росту iнфляцiї.

Тайный план Ольмерта: прах раби Нахмана будет перенесен

Новости города

Как сообщает газета "Едиот Ахронот", в последние недели канцелярия премьер-министра Эхуда Ольмерта тайно подготавливает план по переносу праха раби Нахмана из Умани в Иерусалим, на Масличную гору.

Ющенко пообещал защитить могилу раввина Нахмана в Умани

Новости города

Эта могила - важное наследие еврейского народа. Необходимо сохранить для евреев свободный доступ к могиле и возможность молиться возле нее. Мы проверяем все юридические аспекты этого дела, и я обещаю, что достижение приемлемого соглашения не станет проблемой”

Новини Умані: 7 листопада - 16 листопада 2007 року

Новости города

7 листопада з ініціативи міського осередку Комуністичної партії України було проведено демонстрацію та мітинг з нагоди чергової річниці Жовтневої революції.

Відбувся форум працівників соціальної сфери області

Новости города

З доповіддю «Про стан та завдання щодо зміцнення соціального захисту населення Черкаської області» виступив голова обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Олександр Черевко. В обговоренні взяли активну участь заступник голови постійної комісії обласної ради з питань праці та соціального захисту населення, заступник міського голови м. Умань, начальник міського управління праці та соціального захисту населення Галина Кучер

Новини Умані: 31 жовтня - 2 листопада 2007 року

Новости города

31 жовтня на 24 - ій позачерговій сесії міської ради внесено зміни до рішення міської ради від 05.01.2007 р. № 2-12/5 "Про міський бюджет на 2007 рік", ухвалено передачу в довгострокове безоплатне користування нежитлових приміщень за адресою вул. Леніна, 31 тощо.

Новини Умані: 24 жовтня - 26 жовтня 2007 року

Новости города

24 жовтня міський голова Юрій Бодров провів нараду з питань впорядкування сезонної торгівлі овочами на території, прилеглій до колгоспного ринку.