Новости города

Понад два десятка платанів висадили на центральній вулиці м. Умань

Новости города

платани

Як раніше повідомлялось, робочою групою виконкому міської ради щодо озеленення центральної частини міста було визначено, що на центральній алеї на місці хворих каштанів будуть висаджені платани.
За висновками науковців – це дерево найкраще відповідає санітарним нормам, має найвищий показник шумо- та пило-захисту, надзвичайно стійке до хвороб, має гарний декоративний вигляд і тому згодом стане гарною окрасою центральної площі Умані.

В Умань приехало уже около семи тысяч паломников-хасидов

Новости города

По предварительной информации, в Умань должно прибыть около 20 тысяч паломников.

Около 20 тысяч паломников должны прибыть в Умань на празднование иудейского нового года – Рош-га-Шана. В город уже прибыло около семи тысяч паломников-хасидов. Об этом сообщил в понедельник, 22 сентября, начальник УМВД Украины в Черкасской области Владислав Пустовар, передает пресс-служба ведомства.

Для охраны хасидов в Умань приехали 450 милиционеров

Новости города

Сегодня отдельный сводный отряд Управления МВД в Черкасской области, который насчитывает 448 черкасских милиционеров, приехал в Умань для обеспечения охраны общественного порядка во время паломничества хасидов. Об этом сообщает корреспондент УНН.

В Умані облаштовують центральну частину міста

Новости города

11 вересня під керівництвом виконувача обов’язків міського голови, секретаря міської ради Олександра Цебрія відбулась нарада з питань благоустрою центральної частини Умані. На нараду були запрошені керівники архітектурної, комунальної, санітарно-епідеміологічної та екологічної служб міста, науковці з лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва та дендропарку «Софіївка».

В Умані опалювальний сезон розпочнеться з 1 листопада

Новости города

5 вересня під час брифінгу виконувач обов’язків міського голови, секретар міської ради Олександр Цебрій повідомив, що комунальне підприємство «Уманьтеплокомуненерго» завершує роботи згідно із планом організаційно-технічних заходів щодо підготовки до опалювального сезону 2014-2015.

Розпочато благоустрій центральної частини міста

Новости города

На пропозицію виконуючого обов’язки міського голови, секретаря міської ради Олександра Цебрія щодо благоустрою центральної частини міста відгукнулись небайдужі підприємці, які допоможуть в облаштуванні даного об’єкту.

Готуючись до Дня незалежності України

Новости города

15 серпня в межах підготовки до Дня незалежності України виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Олександр Цебрій перевірив хід виконання ремонтних робіт скверу імені Тараса Шевченка. Адже більшість святкових заходів з нагоди знаменної події будуть проходити на даному об’єкті.

Жнивна кампанія на Уманщині закінчилася

Новости города

Основа сільського господарства – це хліб, його посів, урожай та збір урожаю, і це відіграє величезну роль в житті українців. Кульмінацією сільськогосподарського циклу є жнива, на які селянин-господар району чекає, як на велике свято.

В «Уманьферммашу» — новий інвестор

Новости города

ПАТ «Уманьферммаш в Умані дає до 30 відсотків надходжень місцевого бюджету. Будує житло й ремонтує дороги. Днями Умань облетіла звістка: «Уманьферммаш» має нового перспективного інвестора, вже не з Донецька, а з Києва.

Умань готується до прийому хасидів

Новости города

9 липня під керівництвом заступника міського голови Людмили Кирилюк відбулося засідання робочої групи з питань організації прийому паломників-хасидів. Нинішнього року Рош-га-Шана святкується 24 вересня, а отже перший рейс із хасидами слід очікувати вже 20 вересня.