Новости города

В Умані опалювальний сезон розпочнеться з 1 листопада

Новости города

5 вересня під час брифінгу виконувач обов’язків міського голови, секретар міської ради Олександр Цебрій повідомив, що комунальне підприємство «Уманьтеплокомуненерго» завершує роботи згідно із планом організаційно-технічних заходів щодо підготовки до опалювального сезону 2014-2015.

Розпочато благоустрій центральної частини міста

Новости города

На пропозицію виконуючого обов’язки міського голови, секретаря міської ради Олександра Цебрія щодо благоустрою центральної частини міста відгукнулись небайдужі підприємці, які допоможуть в облаштуванні даного об’єкту.

Готуючись до Дня незалежності України

Новости города

15 серпня в межах підготовки до Дня незалежності України виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Олександр Цебрій перевірив хід виконання ремонтних робіт скверу імені Тараса Шевченка. Адже більшість святкових заходів з нагоди знаменної події будуть проходити на даному об’єкті.

Жнивна кампанія на Уманщині закінчилася

Новости города

Основа сільського господарства – це хліб, його посів, урожай та збір урожаю, і це відіграє величезну роль в житті українців. Кульмінацією сільськогосподарського циклу є жнива, на які селянин-господар району чекає, як на велике свято.

В «Уманьферммашу» — новий інвестор

Новости города

ПАТ «Уманьферммаш в Умані дає до 30 відсотків надходжень місцевого бюджету. Будує житло й ремонтує дороги. Днями Умань облетіла звістка: «Уманьферммаш» має нового перспективного інвестора, вже не з Донецька, а з Києва.

Умань готується до прийому хасидів

Новости города

9 липня під керівництвом заступника міського голови Людмили Кирилюк відбулося засідання робочої групи з питань організації прийому паломників-хасидів. Нинішнього року Рош-га-Шана святкується 24 вересня, а отже перший рейс із хасидами слід очікувати вже 20 вересня.

Посол Держави Ізраїль відвідав Умань

Новости города

18 червня ізраїльська делегація на чолі з Послом Держави Ізраїль в Україні Реувен Дін Елем відвідала місто Умань, де провела зустріч з керівництвом міста та представниками правоохоронних органів.

«РОСЛИНИ – СИМВОЛИ УКРАЇНИ»

Новости города

Учора, 29 травня, в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася важлива подія – День відкритих дверей на агробіостанції.

В Умані — повна ротація міської влади

Новости города

Коли Юрій Бодров, який очолював міську раду Умані більше 22 років (абсолютний рекорд в Україні) достроково склав свої повноваження, деякий час обов’язки мера виконував секретар міської ради В’ячеслав Коваль.
Однак громадський актив і місцеві майданівці наполягали на необхідності докорінної зміни влади.

В Умані завершилась міжнародна конференція

Новости города

Стало вже доброю традицією для селекціонерів та генетиків у березні збиратися на наукову конференцію в древній Умані, в стінах Уманського національного університету садівництва.