Новости города

"Уманьферммаш" модернізується

Новости города

Для «Уманньферммашу» 2014 рік був знаковим: у липні на підприємство прийшов новий інвестор. «Заміна коней» в умовах економічної кризи – справа дуже непроста. Як нині справи у місцевого на заводі? Уманчан це дуже цікавить, адже ПАТ «Уманьферммаш» - один з китів, які тримають бюджет міста. Перш ніж відповісти на запитання журналістів, генеральний директор підприємства, депутат обласної ради Анатолій Ліпкан запропонував їм побачити на власні очі кілька «картинок з життя» заводу.

Уманчани зустрінуть 2015 рік зі снігом та помірними морозами

Новости города

Останні 16 діб грудень радував нас комфортною температурою повітря, що була більш характерна для пізньої осені. Температурний фон минулої доби становив по області +5+7°, що на 8-10° перевищує кліматичну норму. Вдень температура повітря підвищувалась до 8-9° тепла. Однак, грудень схаменувся і сьогодні відчутно похолодало.

В Умані вшанували учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

Новости города

12 грудня з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в місті відбулись урочисті збори, на яких ліквідаторів привітав виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Олександр Цебрій та зазначив: «Наш святий обов’язок – не забувати та всіляко піклуватися про тих, хто ціною власного здоров’я врятував мільйони людей».

Міжнародний день інвалідів в Умані

Новости города

Третього грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день інвалідів аби привернути увагу суспільства до проблем цієї категорії громадян.

Очільник міста Умань особисто переймається ремонтом доріг

Новости города

14 листопада виконувач обов’язків міського голови, секретар міської ради Олександр Цебрій здійснив перевірку ремонту доріг на вулицях Ворошилова, Дерев’янка та Комарова, що робиться за позабюджетні кошти.

Олександр Цебрій: «Жодного медичного працівника звільнено не буде»

Новости города

6 листопада в приміщенні міської лікарні відбулась зустріч керівництва міста з працівниками медичної сфери з приводу чуток щодо скорочення та звільнення медичних фахівців.

Опалювальний сезон в Умані розпочнеться вже з сьогоднішнього дня

Новости города

23 жовтня виконуючий обов’язки міського голови Олександр Цебрій особисто зірвав пломбу на газовій засувці центральної котельні, саме це було перепоною до подачі тепла в Умані.

платани

Новости города

Понад два десятка платанів висадили на центральній вулиці м. Умань

Новости города

платани

Як раніше повідомлялось, робочою групою виконкому міської ради щодо озеленення центральної частини міста було визначено, що на центральній алеї на місці хворих каштанів будуть висаджені платани.
За висновками науковців – це дерево найкраще відповідає санітарним нормам, має найвищий показник шумо- та пило-захисту, надзвичайно стійке до хвороб, має гарний декоративний вигляд і тому згодом стане гарною окрасою центральної площі Умані.

В Умань приехало уже около семи тысяч паломников-хасидов

Новости города

По предварительной информации, в Умань должно прибыть около 20 тысяч паломников.

Около 20 тысяч паломников должны прибыть в Умань на празднование иудейского нового года – Рош-га-Шана. В город уже прибыло около семи тысяч паломников-хасидов. Об этом сообщил в понедельник, 22 сентября, начальник УМВД Украины в Черкасской области Владислав Пустовар, передает пресс-служба ведомства.