Новости города

Умань відвідав Посол Держави Ізраїль в Україні

Новости города

30 липня в рамках підготовки та відзначення єврейського нового року Рош-га-Шана м. Умань з офіційним візитом відвідала делегація Посольства Держави Ізраїль в Україні на чолі із Послом паном Реувеном Дін Елєм.

Умань готується до зими

Новости города

26 липня ц.р. заступник міського голови Петро Паєвський провів нараду за участю керівників органів місцевого самоврядування та виконавчих органів, на якій розглянуто питання щодо стану підготовки об'єктів теплового господарства до роботи в осінньо-зимовий період.

Цілодобова вода в Умані буде!

Новости города


Видео предоставлено на сайте Youtube.com: ТК Умань Новини

Візит Надзвичайного та Повноважного Посла Франції в Україні

Новости города

5 липня з офіційним візитом м. Умань відвідала делегація з Посольства Франції в Україні на чолі з Його Високоповажністю Надзвичайним та Повноважним Послом Франції в Україні паном Аленом Ремі.

На «УТК» створена перша в світі промислова теплиця на світлодіодах

Новости города

Уманщина пишається тим, що на її родючій території в 1974 році виникло сільськогосподарське підприємство «Уманський тепличний комбінат», який сьогодні входить до трійки найбільших підприємств України, що займаються вирощуванням овочів закритого ґрунту, та є одним із провідних сільськогосподарських товаровиробників України за продуктивністю та рівнем оновлення основних виробничих засобів сільськогосподарського призначення.

Уманщина прийняла обласну естафету

Новости города

14 червня в селі Родниківка, що на Уманщині відбулись урочистості, що стануть незабутньою яскравою подією в житті Черкащини, відіграючи свою позитивну роль у справі збереження й розвитку духовних надбань українського народу, на славу нашої держави.


З великою честю і відповідальністю сьогодні Уманський район, на чолі з головою райдержадміністрації Анатолієм Петренком, прийняв від жителів міста Умань обласну естафету «Черкащина.

За дороги взявся «Уманьферммаш»

Новости города

Тільки ледачий не ганив погані дороги в області. А от керівництво ПАТ «Уманьферммаш» в особі генерального директора Анатолія Ліпкана замість цього сам дбає про їх якість. Як тільки настали сприятливі дні, уманьферммашівці відремонтували дороги по вул. Енергетичній, Котовського та Постишева – там, де проживає найбільше заводчан.

60-річчя заснування Черкаської області

Новости города

На початку червня Умань буде приймати естафету, присвячену ювілейній даті в історії Черкащини – 60-річчю заснування області. Святкові заходи з нагоди цієї події в нашому місті відбудуться вже 4 червня.

Обласна влада і надалі працюватиме над умовами прийому хасидів

Новости города

Нарада щодо підготовки до відзначення Рош-га-шана та прийому тисяч брацлавських хасидів сьогодні відбулася в Умані під головуванням очільника області Сергія Тулуба. Нинішнього року Рош-га-шана святкується 05 вересня, а отже перший рейс з хасидами слід очікувати вже 01 вересня.

Золотий Олімп - 2013

Новости города

18 травня у міському Будинку культури відбулось традиційне свято талановитої учнівської молоді «Золотий Олімп». 77 учнів, які здобули перемоги на обласних, всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін, конкурсі – захисті науково – дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, всеукраїнських конкурсах, змаганнях одержали диплом, грошову винагороду міської ради, які вручив міський голова Юрій Іванович Бодров.