Новости города

Візит Надзвичайного та Повноважного Посла Франції в Україні

Новости города

5 липня з офіційним візитом м. Умань відвідала делегація з Посольства Франції в Україні на чолі з Його Високоповажністю Надзвичайним та Повноважним Послом Франції в Україні паном Аленом Ремі.

На «УТК» створена перша в світі промислова теплиця на світлодіодах

Новости города

Уманщина пишається тим, що на її родючій території в 1974 році виникло сільськогосподарське підприємство «Уманський тепличний комбінат», який сьогодні входить до трійки найбільших підприємств України, що займаються вирощуванням овочів закритого ґрунту, та є одним із провідних сільськогосподарських товаровиробників України за продуктивністю та рівнем оновлення основних виробничих засобів сільськогосподарського призначення.

Уманщина прийняла обласну естафету

Новости города

14 червня в селі Родниківка, що на Уманщині відбулись урочистості, що стануть незабутньою яскравою подією в житті Черкащини, відіграючи свою позитивну роль у справі збереження й розвитку духовних надбань українського народу, на славу нашої держави.


З великою честю і відповідальністю сьогодні Уманський район, на чолі з головою райдержадміністрації Анатолієм Петренком, прийняв від жителів міста Умань обласну естафету «Черкащина.

За дороги взявся «Уманьферммаш»

Новости города

Тільки ледачий не ганив погані дороги в області. А от керівництво ПАТ «Уманьферммаш» в особі генерального директора Анатолія Ліпкана замість цього сам дбає про їх якість. Як тільки настали сприятливі дні, уманьферммашівці відремонтували дороги по вул. Енергетичній, Котовського та Постишева – там, де проживає найбільше заводчан.

60-річчя заснування Черкаської області

Новости города

На початку червня Умань буде приймати естафету, присвячену ювілейній даті в історії Черкащини – 60-річчю заснування області. Святкові заходи з нагоди цієї події в нашому місті відбудуться вже 4 червня.

Обласна влада і надалі працюватиме над умовами прийому хасидів

Новости города

Нарада щодо підготовки до відзначення Рош-га-шана та прийому тисяч брацлавських хасидів сьогодні відбулася в Умані під головуванням очільника області Сергія Тулуба. Нинішнього року Рош-га-шана святкується 05 вересня, а отже перший рейс з хасидами слід очікувати вже 01 вересня.

Золотий Олімп - 2013

Новости города

18 травня у міському Будинку культури відбулось традиційне свято талановитої учнівської молоді «Золотий Олімп». 77 учнів, які здобули перемоги на обласних, всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін, конкурсі – захисті науково – дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, всеукраїнських конкурсах, змаганнях одержали диплом, грошову винагороду міської ради, які вручив міський голова Юрій Іванович Бодров.

Милиционер спас из пожара двух детей

Новости города

18 мая в городе Умань Черкасской области инспектор патрульной службы горотделения милиции 25-летний Юрий Постоленко вынес из охваченной огнем квартиры двух детей паломников-хасидов.

«СТОП фашизму»

Новости города

16 травня в Умані біля Меморіального комплексу, що по вул. Київській,12а пройшов антифашистський мітинг під назвою «СТОП фашизму».
Участь в заході взяли більше двох сотень уманчан. Серед них – представники політичних, громадських, ветеранських організацій, влади, молодіжні лідери. Відкриваючи захід, із вступним словом виступив голова Уманської міської організації Партії регіонів Володимир Мельник.

В уманському університеті садівництва – новий ректор

Новости города

Днями підписано наказ Міністерства аграрної політики і продовольства України про призначення ректором Уманського національного університету садівництва доктора економічних наук, професора Олени Непочатенко.