Новости города

«РОСЛИНИ – СИМВОЛИ УКРАЇНИ»

Новости города

Учора, 29 травня, в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася важлива подія – День відкритих дверей на агробіостанції.

В Умані — повна ротація міської влади

Новости города

Коли Юрій Бодров, який очолював міську раду Умані більше 22 років (абсолютний рекорд в Україні) достроково склав свої повноваження, деякий час обов’язки мера виконував секретар міської ради В’ячеслав Коваль.
Однак громадський актив і місцеві майданівці наполягали на необхідності докорінної зміни влади.

В Умані завершилась міжнародна конференція

Новости города

Стало вже доброю традицією для селекціонерів та генетиків у березні збиратися на наукову конференцію в древній Умані, в стінах Уманського національного університету садівництва.

Відбулась 51 позачергова сесія Уманської міської ради VI скликання

Новости города

18 березня відбулась 51 позачергова сесія Уманської міської ради VI скликання, на якій виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Коваль Вячеслав Миколайович подав у відставку, а депутати підтримали це рішення, і обрали секретарем міської ради Цебрія Олександра Володимировича.

В Умані визначили кращих жінок 2013 року

Новости города

Не виникає жодного сумніву в тому, що все найпрекрасніше у світі, найдорожче нашому серцю, пов’язане з жінкою. В Умані жінок люблять, шанують та поважають. Вже 14-й рік поспіль з ініціативи громадської організації «Спілка жінок міста Умані» в місті проходить конкурс «Жінка року».

Секретар Уманської міської ради Коваль В.М. привітав жінок міста з Днем 8 березня!

Міській лікарні – 140 років!

Новости города

Цьогоріч Уманська міська лікарня відзначає 140-річчя з дня свого заснування.

В Умані відбулась виставка голубів

Новости города

30 листопада в Умані відбулася виставка голубів приурочена до 60-річчя утворення Черкаської області. Всього участь у виставці взяло близько 150 господарів.

Вітання довгожителів

Новости города

Карасюк Иван Маркиянович

23 листопада 2013 року відзначає свій 90-річний ювілей високошанована в місті людина - Карасюк Іван Маркіянович, інвалід Великої Вітчизняної війни І групи, Почесний професор, доктор сільськогосподарських наук, ветеран праці, Заслужений працівник вищої школи України, Почесний ґрунтознавець України, який понад 76 років вносив свій вклад в розвиток сільського господарства України.

Міністр освіти і науки України відвідав УДПУ

Новости города

Перебуваючи 7 вересня з робочим візитом на Черкащині, Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник відвідав Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

B Умані повинен з’явитися новий діагностично-консультативний центр

Новости города

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб доручив керівникам відповідних структурних підрозділів пришвидшити роботи щодо створення та облаштування сучасного діагностично-консультативного центру на базі Уманської міської лікарні. Про це йшлося 3 серпня під час робочого візиту керівника області до міста Умань та зустрічі з головним лікарем лікарні Валерієм Мироненком.