Софиевка

Для порятунку «Софіївки»

Софиевка

Кабінет Міністрів України постановою від 24 червня 2009 р. №635 доповнив перелік видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів, пунктом про реконструкцію гідротехнічних споруд.

Фонтани дендропарку ”Софіївка” висихають

Софиевка

snake

Національний дендрологічний парк ”Софіївка”, що в місті Умань на Черкащині, може висохнути. Через засуху та зміління русла річки Кам’янка, що забезпечує парк водою, фонтани й водоспади не працюватимуть.

snake

Софиевка

Підземною річкою можна проплисти за 20 гривень

Софиевка

snake

”Софіївці” бракує вишуканих кафе та сувенірних лавок

1 травня відкрив сезон уманський парк ”Софіївка”. Він входить до програми відродження пам’яток ”Золота підкова Черкащини”.

Омела з’їдає дерева дендропарку ”Софіївка”

Софиевка

Головний садівничий уманської ”Софіївки” Наталя Томашевська показує дерева, які зрізали через омелу. Здебільшого паразит вражає найстаріші дерева.

В уманському дендропарку „Софіївка” захищатимуть ялинки від крадії

Софиевка

В уманському дендропарку „Софіївка” перед новорічними святами захищатимуть ялинки від крадіїв.

Волшебной осени софиевский мотив

Софиевка
Есть просто храм,
Есть храм науки,
А есть ещё природы храм -
С лесами, тянущими руки
Навстречу солнцу и ветрам.
Он свят в любое время суток,
Открыт для нас в жару и стынь,
Входи сюда,
Будь сердцем чуток,
Не оскверняй его святынь!
С.Смирнов.

Мы прикоснемся к тАинству Софиевки - к любви. Любовь во всем - в камнях, воде, деревьях, гротах, и в милых сердцу лебедях, и грациозных лошадях - любовью дышит все там. Свод неба голубой деревья-исполины подпирают головой, а на полянах - сон хмельной, ...ленивый ветер шелестит в макушках веймутовых сосен... Здесь столько тайн, легенд и снов, но всех главнее здесь - любовь...

Софієвка стане кандидатом на внесення у список ЮНЕСКО

Софиевка

У грудні Національний комітет України у справах ЮНЕСКО офіційно представить Уманський дендрологічний парк „Софіївка” як кандидата на внесення у Список Світової Спадщини ЮНЕСКО.

Екскурсії в ”Софіївці” проводять сімома мовами

Софиевка

Восени екскурсію дендропарком ”Софіївка” уманчани радять починати від Золотих воріт зі сторони вул. Садової. Прямувати Алеєю каштанів до фонтану-змії. Звідти через Великий водоспад — до Єлисейських полів. Подивитися дубовий гай, позбирати там жолуді.

По дендропарку «Софиевка» будут ездить электромаршрутки

Софиевка

Национальный дендропарк «Софиевка» в городе Умань переходит на использование экологически чистого транспорта: елекромаршруток и электромусоровозов.