Софиевка

Kosenko

Софиевка

Иван Косенко нашел двух карасей в ящике

Софиевка

Kosenko

Спикер Владимир Литвин в этом году уже трижды был у нас, — рассказывает Иван Косенко, 68 лет, директор уманского дендрологического парка Софиевка. — Когда-то приезжали Леонид Кучма и Леонид Кравчук. Будучи председателем Нацбанка, приезжал и Виктор Ющенко. А когда стал президентом, ни разу не был”. Иван Косенко на этом посту почти 30 лет — с апреля 1980-го

Для порятунку «Софіївки»

Софиевка

Кабінет Міністрів України постановою від 24 червня 2009 р. №635 доповнив перелік видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів, пунктом про реконструкцію гідротехнічних споруд.

Фонтани дендропарку ”Софіївка” висихають

Софиевка

snake

Національний дендрологічний парк ”Софіївка”, що в місті Умань на Черкащині, може висохнути. Через засуху та зміління русла річки Кам’янка, що забезпечує парк водою, фонтани й водоспади не працюватимуть.

snake

Софиевка

Підземною річкою можна проплисти за 20 гривень

Софиевка

snake

”Софіївці” бракує вишуканих кафе та сувенірних лавок

1 травня відкрив сезон уманський парк ”Софіївка”. Він входить до програми відродження пам’яток ”Золота підкова Черкащини”.

Омела з’їдає дерева дендропарку ”Софіївка”

Софиевка

Головний садівничий уманської ”Софіївки” Наталя Томашевська показує дерева, які зрізали через омелу. Здебільшого паразит вражає найстаріші дерева.

В уманському дендропарку „Софіївка” захищатимуть ялинки від крадії

Софиевка

В уманському дендропарку „Софіївка” перед новорічними святами захищатимуть ялинки від крадіїв.

Софієвка стане кандидатом на внесення у список ЮНЕСКО

Софиевка

У грудні Національний комітет України у справах ЮНЕСКО офіційно представить Уманський дендрологічний парк „Софіївка” як кандидата на внесення у Список Світової Спадщини ЮНЕСКО.

Екскурсії в ”Софіївці” проводять сімома мовами

Софиевка

Восени екскурсію дендропарком ”Софіївка” уманчани радять починати від Золотих воріт зі сторони вул. Садової. Прямувати Алеєю каштанів до фонтану-змії. Звідти через Великий водоспад — до Єлисейських полів. Подивитися дубовий гай, позбирати там жолуді.