Наша память

Умань в період окупації

Наша память


Видео предоставлено на сайте Youtube.com - novunuuman

Chernyakhovsky 105

Наша память

Уманщина пам’ятає і шанує своїх земляків

Наша память

Chernyakhovsky 105

29 червня 2012 року виповнилася 105 річниця від дня народження уродженця села Оксанина Уманського району Генерала армії Івана Даниловича Черняховського, який був двічі удостоєний звання Героя Радянського Союзу, нагороджений орденом Леніна, двома орденами Суворова I ступеня, орденами Кутузова та Богдана Хмельницького I ступенів, чотирма орденами Червоного Прапора та багатьма медалями.

В Умани поименно почтили память 3 500 заключенных

Наша память

В ночь с 21 на 22 июня 2012 года в Умани на месте ревира № 3 шталага 349 прошла торжественная акция «Вечный огонь народной памяти» в память о погибших узников концлагеря «Уманская яма».

Вічний вогонь народної пам’яті

Наша память

22 червня в місті Умань відбулася низка заходів приурочених до 71 річниці початку Великої Вітчизняної війни - однієї з найтрагічніших воєн в історії людства. В Україні цей День носить назву «День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні».

День прикордонника в с. Легедзине

Наша память

«Чорнобиль – біль душі»

Наша память

Немає, мабуть, в Україні такого місця, яке б не було пов’язане з горем Чорнобиля. Комусь довелось стати в ряди тих, хто ліквідовував наслідки аварії, комусь – рятувати життя і здоров’я потерпілих, інші просто допомагали і матеріально, і морально.
Страшна трагедія не обминула і жителів Уманського району.

«Забуттю не підлягає»

Наша память

6 квітня в Уманському краєзнавчому музеї відбулася презентація краєзнавчого дослідження «Забуттю не підлягає» (автор Юрій Торгало). Воно розповідає про радянських військовослужбовців, що померли від ран та хвороб у німецьких лазаретах: 1,2,3 фашистського табору № 349 для радянських військовополонених на території м. Умані.

В Умани откроют мемориал советским военнопленным

Наша память

В Умани построят мемориал погибшим советским военнопленным фашистского лагеря Шталаг № 349 «Уманская яма». Инициатором выступила Общественная организация «Народная память Уманщины» под руководством Владислава Рындюка

До Дня захисника Вітчизни!

Наша память

22-23 лютого з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни відбулась низка святкових заходів: покладання квітів до Обеліску Слави

XML материал