Наша память

«Надвечір’я» в Умані

Наша память

Нещодавно в місті Умань відбулось чергове засідання клубу ветеранів війни та праці «Надвечір’я» за участю заступника міського голови, начальника управління праці та соціального захисту населення Галини Кучер, в.о. начальника відділу охорони здоров’я В’ячеслава Ананійчука та представників ЗМІ.

Memorial Sykhoi Yar

Наша память

Уманщина вшанувала пам’ять жертв Голокосту

Наша память

Вже не один рік поспіль 27 січня світова спільнота відзначає Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту.

Memorial Sykhoi Yar

Саме цього дня 1945 року радянські війська звільнили нацистський табір смерті Аушвіц, що розташовувався на теренах Польщі й де було знищено близько мільйона євреїв із різних країн Європи.

В Умані відзначили 33 річницю введення радянських військ в Афганістан

Наша память

25 грудня 1979 року на прохання уряду Республіки Афганістан обмежений контингент радянських військ був введений в цю країну. Через афганську війну пройшло 620 тисяч радянських військовослужбовців та 20 тисяч вільнонайманих.

В музеї-садибі К.М.Дерев’янка у с. Косенівка відбулось засідання

Наша память

Нещодавно в музеї-садибі Кузьми Миколайовича Дерев'янка села Косенівка Уманського району відбулося засідання товариства «Дзвін» під назвою «На гостину до генерала Дерев'янка».

Мітинг-реквієм вшанування пам’яті жертв голодоморів

Наша память

23 листопада в місті Умань відбувся мітинг-реквієм вшанування пам’яті жертв голодоморів за участю керівництва міста та району, делегацій управлінь, відділів, служб міської ради, школярів, громадськості та засобів масової інформації.

Уманщина зустрічала Посла Японії

Наша память

Уманщина – мальовничий край, земля, де творилась історія, зростало сузір’я знаменитостей та героїв. Найбільше багатство, яким славиться район – це люди, щирі душею, працьовиті, широко ерудовані, талановиті і, насамперед, гостинні.

Пам'ять безсмертного подвигу

Наша память


Видео предоставлено на сайте Youtube.com - novunuuman

На Уманщині вшанували пам’ять жертв фашизму

Наша память

День пам’яті жертв фашизму – це День пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в результаті гігантського, нелюдського експерименту. Це мільйони солдатів, яких фашистські лідери зіштовхнули один з одним, але ще більше – мирних жителів, які гинули під бомбами, від хвороб і від голоду.

На честь прославленого земляка з Уманщини відкрито меморіальну дошку

Наша память

На фасаді будинку №23, що на вулиці Пушкінській у Києві, з’явилась меморіальна дошка, яка засвідчує, що в цьому будинку жив наш прославлений земляк, уродженець села Косенівка Уманського району, Герой України Кузьма Миколайович Дерев’янко.

XML материал