Наша память

Уманчани вшанували пам’ять Героїв Радянського Союзу

Наша память

16 квітня минає 80 років з часу заснування почесного звання «Героя Радянського Союзу» як найвищої відзнаки за особливі або колективні заслуги перед державою.

Уманщина вшанувала пам’ять видатного земляка

Наша память

Історію творять мільйони, але тільки одиниці стають народними героями. Вони залишаютьсянашими сучасниками, продовжуючи жити не лише у підручниках, переказах і легендах, мистецьких творах та монументах, але й у нашому сьогоденному житті.Ось чому завжди, в усі часи, люди звертають погляди до тих, хто творив справді великі справи, уособлював собою країну та її народ.

Уманщина вшанувала захисників Вітчизни

Наша память

У всі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей, дійсних патріотів своєї країни, святим обов’язком кожного громадянина. Тож День захисника Вітчизни - це всенародне свято. Воно є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників Батьківщини та проявом поваги народу до них. У нього славні традиції, за ним стоїть сама історія, сповнена героїки подвигів, яскравих вчинків.

Зустріч міського голови з воїнами-інтернаціоналістами

Наша память

11 лютого напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших відбулась зустріч міського голови Юрія Бодрова з воїнами-інтернаціоналістами Уманщини.

27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

Наша память

Вже не один рік поспіль 27 січня світова спільнота відзначає Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Саме цього дня 1945 року радянські війська звільнили нацистський табір смерті Аушвіц, що розташовувався на теренах Польщі й де було знищено близько мільйона євреїв із різних країн Європи.

Memorial Sykhoi Yar

Жертвами переслідувань та масових знищень за часів нацизму та Другої світової війни стала третина єврейського народу, у тому числі 1,5 мільйона українських євреїв.

22 листопада в місті Умань вшанували пам’ять жертв голодоморів

Наша память

Учасники мітингу – реквієму, а це керівництво міста, делегації структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ, організацій, молодь, громадськість поклали вінки, квіти, колоски та в жалобі схилили голови перед жертвами Голодомору 1932 – 1933 років, вшанували пам’ять хвилиною мовчання, запалили свічки Пам’яті.

69-а річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників

Наша память

В ході Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму.

День партизанської слави

Наша память

Напередодні Дня партизанської слави на території Уманщини вшанували подвиг партизанів та підпільників боротьби з нацистськими загарбниками у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

Уманщина вшанувала пам’ять своїх героїв – солдатів 6-12 армій

Наша память

Чи не найбільше прославилася наша Уманська земля іменами своїх земляків під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

Уманщина відзначила 107 річницю від Дня народження І.Д. Черняховського

Наша память

29 червня Уманщина відзначила 107 річницю від Дня народження видатного, талановитого полководця Великої Вітчизняної війни, двічі Героя Радянського Союзу, генерала армії, нашого земляка Івана Даниловича Черняховського.

XML материал