Наша память

До 30-тих роковин аварії на Чорнобильській АЕС в Умані відбувся мітинг

Наша память

26 квітня виповнюється 30 років з дня однієї з найбільших катастроф людства – аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Наша память

27 січня в Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту перший заступник міського голови Сергій Клочко і секретар міської ради Людмила Кирилюк разом з представниками міської ради ветеранів відвідали братську могилу «Сухий яр» і вшанували пам'ять близько 20 тисяч євреїв, жорстоко вбитих в роки Другої світової війни

Ушел из жизни Иван Маркиянович Карасюк

Наша память

Иван Маркиянович Карасюк

Он относится к тому уникальному поколению, которое со школьного выпускного бала шагнуло в бессмертие сквозь горнило войны. Оставшись в живых, из войны он вынес главное - безграничную любовь к жизни.

Придя на учебу в послевоенный, разрушенный вуз в шинели и солдатской гимнастерке, он стал достоянием этого вуза, его богатством, его легендой…

До річниці трагічних подій в урочищі «Зелена брама»

Наша память

6 серпня делегація ветеранів уманської міської ради ветеранів на чолі з Олександром Безсмертним разом з учасниками локальних воєн в інших країнах, представниками відділу у справах сім’ї та молоді – всього 22 особи – відвідали с. Підвисоке Кіровоградської області.

Уманщина вшанувала пам’ять жертв літа 1941 року

Наша память

6 серпня представники районної влади, депутатського корпусу районної ради та ветеранської громадської організації вшанували пам’ять жертв трагічних подій літа 1941 року.

В Умані відзначили 29-і роковини Чорнобильської трагедії

Наша память

23 квітня біля пам’ятника жертвам Чорнобиля відбувся мітинг пам’яті з нагоди 29-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

У заході взяли участь керівництво міста, члени громадської організації «Союз Чорнобиль України», представники волонтерських організацій та громадськості, працівники установ та підприємств міста.

Уманчани відзначили 71-у річницю визволення міста

Наша память

10 березня 1944 року назавжди ввійшло в історію міста як день визволення Умані від фашистських загарбників. Понад сімдесят років ми живемо у мирі та злагоді завдяки подвигу солдат та офіцерів частин та з’єднань 2-го Українського фронту, які звільнили місто від фашистських окупантів.

Malushko 100 years old

Наша память

До 100-річчя легендарного лікаря

Наша память

Malushko 100 years old

23 лютого уманська громада вшанувала пам’ять знаної людини, легендарного лікаря, Почесного громадянина міста Умань, ветерана Великої Вітчизняної війни Олександра Прокоповича Малюшка з нагоди 100-річчя від дня його народження.

Уманчани вшанували пам'ять жертв Голокосту

Наша память

Memorial Sykhoi Yar

1 листопада 2005 року Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй ухвалила резолюцію, в якій постановила, що день 27 січня – це Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту.

XML материал