Наша память

Уманщина вшанувала пам’ять жертв літа 1941 року

Наша память

6 серпня представники районної влади, депутатського корпусу районної ради та ветеранської громадської організації вшанували пам’ять жертв трагічних подій літа 1941 року.

В Умані відзначили 29-і роковини Чорнобильської трагедії

Наша память

23 квітня біля пам’ятника жертвам Чорнобиля відбувся мітинг пам’яті з нагоди 29-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

У заході взяли участь керівництво міста, члени громадської організації «Союз Чорнобиль України», представники волонтерських організацій та громадськості, працівники установ та підприємств міста.

Уманчани відзначили 71-у річницю визволення міста

Наша память

10 березня 1944 року назавжди ввійшло в історію міста як день визволення Умані від фашистських загарбників. Понад сімдесят років ми живемо у мирі та злагоді завдяки подвигу солдат та офіцерів частин та з’єднань 2-го Українського фронту, які звільнили місто від фашистських окупантів.

Malushko 100 years old

Наша память

До 100-річчя легендарного лікаря

Наша память

Malushko 100 years old

23 лютого уманська громада вшанувала пам’ять знаної людини, легендарного лікаря, Почесного громадянина міста Умань, ветерана Великої Вітчизняної війни Олександра Прокоповича Малюшка з нагоди 100-річчя від дня його народження.

Уманчани вшанували пам'ять жертв Голокосту

Наша память

Memorial Sykhoi Yar

1 листопада 2005 року Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй ухвалила резолюцію, в якій постановила, що день 27 січня – це Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту.

Уманщина відзначила 110-ту річницю Кузьми Дерев’янка

Наша память

В 2014 році Уманщина відзначила 110-ту річницю з дня народження легендарного земляка, уродженця села Косенівка, полководця, блискучого дипломата, якому судилося підписати історичний документ про капітуляцію Японії та поставити крапку у Другій Світовій війні - Кузьми Миколайовича Дерев’янка.

Сегодня - первая годовщина Евромайдана

Наша память

108 – річниця від дня народження генерала армії І.Д. Черняховського

Наша память

В історії Уманського краю є чимало людей, життєвий шлях яких примножив його славу. З їхніми іменами пов'язані стародавні часи і славна козаччина, становлення молодої Української республіки і сьогодення. Та чи не найбільше прославилася наша земля іменами своїх земляків під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

Умань вшанувала пам'ять жертв війни в Україні

Наша память

22 червня, у день трагічної дати, – початку Великої Вітчизняної війни уманчани прийшли вшанувати пам’ять загиблих.

XML материал