Наша память

В Умані відзначили 29-і роковини Чорнобильської трагедії

Наша память

23 квітня біля пам’ятника жертвам Чорнобиля відбувся мітинг пам’яті з нагоди 29-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

У заході взяли участь керівництво міста, члени громадської організації «Союз Чорнобиль України», представники волонтерських організацій та громадськості, працівники установ та підприємств міста.

Уманчани відзначили 71-у річницю визволення міста

Наша память

10 березня 1944 року назавжди ввійшло в історію міста як день визволення Умані від фашистських загарбників. Понад сімдесят років ми живемо у мирі та злагоді завдяки подвигу солдат та офіцерів частин та з’єднань 2-го Українського фронту, які звільнили місто від фашистських окупантів.

Malushko 100 years old

Наша память

До 100-річчя легендарного лікаря

Наша память

Malushko 100 years old

23 лютого уманська громада вшанувала пам’ять знаної людини, легендарного лікаря, Почесного громадянина міста Умань, ветерана Великої Вітчизняної війни Олександра Прокоповича Малюшка з нагоди 100-річчя від дня його народження.

Уманчани вшанували пам'ять жертв Голокосту

Наша память

Memorial Sykhoi Yar

1 листопада 2005 року Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй ухвалила резолюцію, в якій постановила, що день 27 січня – це Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту.

Уманщина відзначила 110-ту річницю Кузьми Дерев’янка

Наша память

В 2014 році Уманщина відзначила 110-ту річницю з дня народження легендарного земляка, уродженця села Косенівка, полководця, блискучого дипломата, якому судилося підписати історичний документ про капітуляцію Японії та поставити крапку у Другій Світовій війні - Кузьми Миколайовича Дерев’янка.

Сегодня - первая годовщина Евромайдана

Наша память

108 – річниця від дня народження генерала армії І.Д. Черняховського

Наша память

В історії Уманського краю є чимало людей, життєвий шлях яких примножив його славу. З їхніми іменами пов'язані стародавні часи і славна козаччина, становлення молодої Української республіки і сьогодення. Та чи не найбільше прославилася наша земля іменами своїх земляків під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

Умань вшанувала пам'ять жертв війни в Україні

Наша память

22 червня, у день трагічної дати, – початку Великої Вітчизняної війни уманчани прийшли вшанувати пам’ять загиблих.

Мітинг пам`яті з нагоди 28-их роковин Чорнобильської катастрофи

Наша память

25 квітня біля пам`ятника «Пам`ятай Чорнобиль» за участю секретаря міської ради Олександра Цебрія, депутатів обласної та міської рад, представників структурних підрозділів Уманської міської ради, голови міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль», керівників підприємств, представників трудових колективів, міських громадських організацій та жителів міста проведено мітинг пам`яті з нагоди 28-их роковин Чорнобильської катастрофи.

XML материал