Одноклассники

Как живёт школа № 7 в 2013 году

Одноклассники


Видео предоставлено на сайте Youtube.com: ТК Умань Новини


Как живёт школа № 5 в 2013 году

Одноклассники

Видео предоставлено на сайте Youtube.com: ТК Умань Новини


В загальноосвітніх школах Уманщини пролунав перший дзвоник

Одноклассники

Знову ранок першого вересневого дня повнився мелодійним звуком шкільного дзвоника. Знову сільські вулиці розквітли від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, смуток і радість – переплелися разом. Це жителі Уманщини, як і вся наша держава, зустрічали День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.

Новий навчальний рік розпочався в Умані

Одноклассники

1 вересня у всіх загальноосвітніх навчальних закладах міста Умань пройшли урочисті лінійки, присвячені Дню знань. У гості до учнів завітали керівники структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ, організацій міста, спонсори.

На святковій лінійці у школі № 4 побував міський голова Юрій Бодров, де подарував закладу бойлер для шкільної їдальні.

Випускний бал – 2013

Одноклассники

1 червня на центральній площі міста відбулось красиве та урочисте свято прощання зі школою – «Випускний бал – 2013». 511 одинадцятикласників вирушили у доросле життя, 38 з них вписали свої імена у літопис рідних навчальних закладів золотими й 8 срібними літерами.

Свято Останнього дзвоника в Умані 2013

Одноклассники

24 травня у загальноосвітніх навчальних закладах міста пролунав останній дзвоник для 511 учнів одинадцятих класів, серед яких 46 випускників за високі досягнення у навчанні є претендентами на нагородження 38 золотими та 8 срібними медалями.

На святкові лінійки у навчальні заклади завітали представники виконавчого комітету Уманської міської ради, керівники підприємств, шефи, викладачі вищих навчальних закладів, працівники відділу освіти.

Учитель року - 2013

Одноклассники

7 грудня в Будинку вчителя відбувся фінал міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2013». Мета конкурсу – виявлення та підтримка творчої праці педагогів, підвищення їхньої професійної компетентності, популяризація кращих здобутків освітян .
У 2012/2013 навчальному році конкурс проходив у номінаціях: «Фізика», «Російська мова», «Інформатика», «Музичне мистецтво», в ньому взяли участь 9 педагогів із шкіл №№1,3,4,8,11,12,14.

В місті Умань відзначили Міжнародний День студента

Одноклассники

14 листопада в МБК відбулися заходи, приурочені Міжнародному Дню студента.

Уманщинa: У с. Родниківка на Уманщині відкрито нову школу

Одноклассники

11 жовтня 2012 року на Черкащині відбулась справді важлива та знаменна подія – у с. Родниківка Уманського району відкрито нову школу.

Випускний бал – 2012

Одноклассники

12 травня на центральній площі міста відбулось красиве та урочисте свято прощання зі школою – «Випускний бал – 2012». 549 одинадцятикласників вирушили у доросле життя, 47 з них вписали свої імена у літопис рідних навчальних закладів золотими й 22 срібними літерами.

XML материал