История города

Літературно-мистецький захід «Я люблю Умань»

История города

В рамках підготовки до відзначення 400 річчя Умані уманській молоді презентували книги, видані останніми роками працівниками краєзнавчого музею.

Видео предоставлено на сайте Youtube.com: TV Uman

Спостерігають за погодою вже 130 років

История города

13 вересня виповниться 130 років від часу заснування метеорологічної станції Умань – однієї з найстаріших станцій в Україні. У 1885 році при Уманському середньому училищі землеробства та садівництва почала діяти метеорологічна станція 2 розряду, яку відкрив і очолив викладач фізики, хімії та метеорології В.О.Поггенгполь, який упродовж 22 років здійснював метеорологічні та фенологічні спостереження.

Подорож до джерел історії

История города

У рамках проекту «Умань - моя маленька Батьківщина» в уманській загальноосвітній школі №1 наприкінці лютого 2015 року відбулося незвичайне свято «Подорож до джерел історії» із презентацією книг Владислава Давидюка «Історія уманських вулиць» та з творчим звітом шкільного гуртка «Пам’ять», яким керує вчитель світової літератури Балакіна Р.В.

До 90 – річчя району. Уманщина в період мирного будівництва

История города

Після успішного закінчення громадянської війни у нашій країні починається мирне будівництво.
З 3 січня 1920 року по січень 1923 року Умань була повітовим містом Київіської губернії. А з січня 1923 року по жовтень 1930 року окружним центром Уманського округу.

Торгівля в Умані - вчора, сьогодні, завтра

История города


Видео предоставлено на сайте Youtube.com - novunuuman

Побачити Київ у мініатюрі – «ФАКТИ» кличуть в Умань

История города

Умань в історичній та архітектурній красі. Навіть якщо ви турист зі стажем і вас важко здивувати, старовинному і мальовничому місту на Черкащині вдасться це зробити.
Тут збереглася понад сотня пам’яток історії та архітектури.

Храм розвивав освіту на Уманщині

История города

В Умані відзначили 200-ліття головного православного храму міста — Свято-Миколаївського собору. Храм має цікаву історію. В кінці XVIII століття в Умані між базаром і густозаселеним єврейським кварталом була стара дерев’яна церква.

Черкащина причетна до розвитку космонавтики

История города

12 квітня українська спільнота відзначає День працівників ракетно-космічної галузі України та Всесвітній день авіації і космонавтики. У розвитку космічних програмах Радянського Союзу брали участь і чимало черкаських підприємств, зокрема, заводи: «Фотоприлад» із його центральним конструкторським бюро «Сокіл», «Імпульс», «ЗТА», Уманське підприємство «Вега» та багатьох інших.

Спогади свідка «уманської ями»

История города

22 червня 1941 року близько четвертої години ранку гітлерівська армія розпочала свої агресивні воєнні дії проти Радянського Союзу. На світанку вже гуділо-клекотіло і горіло небо від вибухів німецьких бомб, які падали на мирне населення. У ці перші години наш народ ще не вірив, що вже почалася справжня війна…

Соколов 2

История города
XML материал