Культурная жизнь

10-ти річча ансамблю "Катюша"

Культурная жизнь

Уманські дзвіночки - 2013

Культурная жизнь


Відкрив фестиваль міський голова Ю.І. Бодров та привітав усіх присутніх із святом.

10 найкращих номерів, підготовлених колективами дошкільних навчальних закладів №№ 2,9,12,21,25,30,31,33 та НВК №1,24, подарували глядачам гарний настрій.

Христинівщина: «У Христинівці живуть справжні патріоти»

Культурная жизнь

Цього травневого дня Христинівщина відзначала 90-літній ювілей заснування району. Маленьке місто вирувало: святкові колони, оркестри, квіти, пісні, високі гості.

Ярмарка мистецтв

Культурная жизнь


Видео предоставлено на сайте Youtube.com: ТК Умань Новини

ДВІЧІ ЛАУРЕАТИ

Культурная жизнь

Ансамбль народних інструментів «Акварелі» у травні двічі став лауреатом – Міжнародного та Всеукраїнського конкурсів.

Мар'яна Чорна перемогла в обласному фестивалі патріотичної пісні

Культурная жизнь

Нині, як ніколи зростає роль патріотичного виховання підростаючого покоління і українська патріотична пісня в цьому найкращий помічник. Вона допомагає зберегти душу народу, його силу духу, та становлення українського патріота - громадянина.

«Об’єктив і я»

Культурная жизнь

10 квітня у виставковій залі Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» відбулось відкриття персональної фотовиставки уманчанина Максима Зубця «Об’єктив і я». Це перша персональна виставка в кар’єрі молодого фотографа, яка презентувала 70 робіт з особистого творчого доробку автора.

Певец и музыкант Олег Универсал из Умани на днях установил рекорд

Культурная жизнь

Музыкант Олег Универсал стал рекордсменом Украины, сыграв на десяти инструментах во время исполнения одного музыкального произведения.

«Софіївські зорі» починають свій зорепад

Культурная жизнь

Важко уявити Україну без гарної пісні, а пісню – без талановитого виконавця та творця. Тож крокує просторами славетної України студентський фестиваль «Софіївські зорі», започаткований 2001 року Уманським національним університетом садівництва.

Умань готується до свят

Культурная жизнь

28 березня відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення 60-річчя утворення Черкаської області та 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка. Цього року буде відзначатися і 68-річниця Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

XML материал