Культурная жизнь

В Умані визначили кращих жінок року

Культурная жизнь

Не виникає жодного сумніву в тому, що все найпрекрасніше у світі, найдорожче нашому серцю, пов’язане з жінкою. В Умані жінок люблять, шанують та поважають. Вже 13-й рік поспіль в місті проходить конкурс «Жінка року».

199-та річниця з дня народження Т.Г.Шевченка

Культурная жизнь

5 березня в м. Умань з нагоди відзначення 199 – ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченка відбулись урочистості

На Уманщині готуються до відзначення ювілею Великого Кобзаря

Культурная жизнь

З метою гідного відзначення у 2014 році 200-річного ювілею видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, підтримки заходів із вивчення і популяризації спадщини Великого Кобзаря, на Уманщині вже сьогодні активно розпочалися підготовчі роботи.

Фестиваль–конкурс «Хореографічні візерунки»

Культурная жизнь

8 лютого за дорученням начальника відділу освіти Герасименко О.В. у міському Будинку культури вперше пройшов фестиваль–конкурс «Хореографічні візерунки». У фестивалі взяли участь хореографічні колективи загальноосвітніх навчальних закладів та Будинку дитячої та юнацької творчості, а це близько 500 учасників.

Про роботу бібліотечної мережі міста Умань

Культурная жизнь

Незамінним джерелом знань і невичерпним джерелом духовного багатства кожної людини є книга. А якщо слово «бібліотека» і означає «книгозбірня», то саме вона завжди була і надалі збережеться як інтелектуальний та інформаційний центр. Бібліотека – це той храм, де народжується і зберігається духовність.

Вечір вокальної музики в Художньому музеї Умані

Культурная жизнь


1 лютого в стінах картинної галереї розпочалася весна. Її виспівала уманчанам , лауреат міжнародних конкурсів і фестивалів Яна Варламова.

Новини УНУС

Культурная жизнь

Видео предоставлено на сайте Youtube.com - ТК Умань Новини

Янукович поздравил украинцев с Днем Святого Николая

Культурная жизнь

Президент Украины Виктор Янукович поздравил украинцев с праздником Святого Николая, сообщается на сайте Главы государства.
"Искренне поздравляю вас с Днем Святого Николая. Сегодня мы обращаемся к Чудотворцу, надеясь на его благосклонность и милость, а дети с трепетом ожидают от своего покровителя исполнения желаний.", - говорится в поздравлении.

Злюбов'ю до Умані

Культурная жизнь

Видео предоставлено на сайте Youtube.com - novunuuman

Фотоконкурс

Культурная жизнь

Умань місто унікальне. В ньому безліч гарних та неповторних куточків, які можна відобразити на фотографіях. Тому з метою популяризації міста та виявлення талановитих і небайдужих до рідного міста людей, телекомпанією «Умань» було організовано фотоконкурс «Умань для уманчан».

XML материал