Культурная жизнь

Вечір вокальної музики в Художньому музеї Умані

Культурная жизнь


1 лютого в стінах картинної галереї розпочалася весна. Її виспівала уманчанам , лауреат міжнародних конкурсів і фестивалів Яна Варламова.

Новини УНУС

Культурная жизнь

Видео предоставлено на сайте Youtube.com - ТК Умань Новини

Янукович поздравил украинцев с Днем Святого Николая

Культурная жизнь

Президент Украины Виктор Янукович поздравил украинцев с праздником Святого Николая, сообщается на сайте Главы государства.
"Искренне поздравляю вас с Днем Святого Николая. Сегодня мы обращаемся к Чудотворцу, надеясь на его благосклонность и милость, а дети с трепетом ожидают от своего покровителя исполнения желаний.", - говорится в поздравлении.

Злюбов'ю до Умані

Культурная жизнь

Видео предоставлено на сайте Youtube.com - novunuuman

Фотоконкурс

Культурная жизнь

Умань місто унікальне. В ньому безліч гарних та неповторних куточків, які можна відобразити на фотографіях. Тому з метою популяризації міста та виявлення талановитих і небайдужих до рідного міста людей, телекомпанією «Умань» було організовано фотоконкурс «Умань для уманчан».

Сегодня начался Рождественский пост

Культурная жизнь

Сегодня для верующих закончился самый продолжительный в году мясоед — время, когда разрешалось есть и мясо, и яйца, и молочные продукты. Начиная с 29 августа и по сей день люди принимали сватов и весело гуляли свадьбы. Но с 28 ноября и до 7 января православные будут говеть, готовя себя к светлому празднику — Рождеству Христову.

Христинівкa: Торт із... сала. За христинівським рецептом

Культурная жизнь

До «національного стратегічного продукту» в цьому маленькому місті ставлення особливе. У Христинівці навіть до календаря вписали День сала — з легкої руки міського голови Миколи Наконечного, який став ініціатором незвичайного свята.

Засідання оргкомітету з проведення Новорічних та Різдвяних свят.

Культурная жизнь

1 листопада за участю заступника міського голови Петра Паєвського, а також керівників відділів, управлінь та комунальних закладів відбулося перше засідання оргкомітету з проведення Новорічних та Різдвяних свят.

Концерт знаменитого итальянца Тото Кутутньо в Умани (5 видео)

Культурная жизнь

У иудеев начался Новый год

Культурная жизнь

Праздник Рош ха-Шана – Новый год, 5773-й от сотворения мира по еврейскому календарю наступит с заходом солнца в воскресенье.

XML материал