Культурная жизнь

«Софіївські зорі» починають свій зорепад

Культурная жизнь

Важко уявити Україну без гарної пісні, а пісню – без талановитого виконавця та творця. Тож крокує просторами славетної України студентський фестиваль «Софіївські зорі», започаткований 2001 року Уманським національним університетом садівництва.

Умань готується до свят

Культурная жизнь

28 березня відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення 60-річчя утворення Черкаської області та 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка. Цього року буде відзначатися і 68-річниця Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

В Умані Масляна - 3 видео

Культурная жизнь

16 березня у центральному сквері міста відбулось свято проводів Зими і зустрічі Весни «Масляна прийшла!», організоване відділом культури і туризму міської ради. Артисти Народного самодіяльного драматичного театру міського Будинку культури ввели усіх глядачів у атмосферу стародавніх язичних звичаїв.

Поетика жіночої краси

Культурная жизнь

Виставка «Поетика жіночої краси» включає в себе живописні твори із фондової колекції музею, до Дня 8 березня.

Видео предоставлено на сайте Youtube.com: ugenuman

Міжнародний жіночий день 8 березня

Культурная жизнь

8 Marta

6 березня перший заступник міського голови Володимир Віблий привітав жінок міста з Міжнародним жіночим днем 8 березня на урочистостях з нагоди 8 Березня. Творчі колективи Уманського національного університету садівництва подарували уманчанкам святковий концерт.

В Умані визначили кращих жінок року

Культурная жизнь

Не виникає жодного сумніву в тому, що все найпрекрасніше у світі, найдорожче нашому серцю, пов’язане з жінкою. В Умані жінок люблять, шанують та поважають. Вже 13-й рік поспіль в місті проходить конкурс «Жінка року».

199-та річниця з дня народження Т.Г.Шевченка

Культурная жизнь

5 березня в м. Умань з нагоди відзначення 199 – ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченка відбулись урочистості

На Уманщині готуються до відзначення ювілею Великого Кобзаря

Культурная жизнь

З метою гідного відзначення у 2014 році 200-річного ювілею видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, підтримки заходів із вивчення і популяризації спадщини Великого Кобзаря, на Уманщині вже сьогодні активно розпочалися підготовчі роботи.

Фестиваль–конкурс «Хореографічні візерунки»

Культурная жизнь

8 лютого за дорученням начальника відділу освіти Герасименко О.В. у міському Будинку культури вперше пройшов фестиваль–конкурс «Хореографічні візерунки». У фестивалі взяли участь хореографічні колективи загальноосвітніх навчальних закладів та Будинку дитячої та юнацької творчості, а це близько 500 учасників.

Про роботу бібліотечної мережі міста Умань

Культурная жизнь

Незамінним джерелом знань і невичерпним джерелом духовного багатства кожної людини є книга. А якщо слово «бібліотека» і означає «книгозбірня», то саме вона завжди була і надалі збережеться як інтелектуальний та інформаційний центр. Бібліотека – це той храм, де народжується і зберігається духовність.

XML материал