Туристам

Міжнародний шанс для Умані

Туристам

Сьогодні відкриваються нові перспективи економічного розвитку Умані — створення соціальної інфраструктури, транспорту, будівництва доріг, житла. Це відбувається не в останню чергу завдяки паломництву хасидів — туристському бізнесу на міжнародному рівні. В цьому напрямку вже працює міждержавна група, в складі якої спеціалісти Ізраїлю та України. Але найскладніша і найвідповідальніша частина обов’язків — на плечах місцевих фахівців, очільників обласних служб, депутатів.

Израильтяне приступают к "преобразованию" Умани

Туристам

В январе Украину посетят израильские специалисты, относящиеся к межгосударственному комитету по развитию Умани. На повестке переговоров: строительство аэропорта, гостиницы, жилья для паломников, и разработка туристической программы по посещению исторических центров хасидизма.

Бодров: «Туристичний потенціал Умані зацікавив інвесторів з Ізраїлю»

Туристам

Актуальне інтерв’ю:

Нещодавно міський голова Юрій Бодров у складі офіційної делегації Черкаської області, яку очолив голова облдержадміністрації Сергій Тулуб, відвідав з робочим візитом Ізраїль. Про зустрічі, що відбулися, про досягнуті домовленості Юрій Іванович розповів в інтерв’ю нашому кореспондентові. Також очільник уманської громади відповів і на інші актуальні запитання.

Tуризм на Черкащині

Туристам

Про розвиток туризму на Черкащині, зокрема забезпечення комфортного перебування хасидів в Умані, активно турбується обласна влада. От і сьогодні на прес-конференції для представників обласних ЗМІ, голова облдержадміністрації, Герой України Сергій Тулуб розповів про результати візиту черкаської делегації до Держави Ізраїль, який відбувся минулого тижня.

Кабімін визнав Умань та Чорнобай найбільш благоустроєними містами

Туристам

Кабінет Міністрів України затвердив розпорядження про підсумки щорічного всеукраїнського конкурсу "Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку" за 2010 рік.

Азаров открыл дорогу и рассказал о перспективах пенсионеров

Туристам

Сегодня около 10-и часов премьер-министр Николай Азаров открыл дорогу Стрый - Тернополь — Кировоград - Знаменка в объезд пгт. Бабанка Уманского района.

Азаров приїде відкривати дорогу

Туристам

У селі Бабанка Уманського району Черкащини 16 червня відкривають об'їзну дорогу Стрий—Кіровоград—Знам'янка протяжністю 7,8 км. Її почали будувати 2008-го. На відкриття чекають прем'єр-міністра Миколу Азарова.

Розвиток туризму на Уманщині

Туристам

4 травня голова Уманської райдержадміністрації Анатолій Петренко за участю свого першого заступника Олега Кожем’яка, керівників відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації провів зустріч з представниками районної громадської організації сприяння розвитку зеленого туризму „Зелений світ” та викладачами Уманського державного педагогічного університету імені П.Тичини.

Путешествие из Киева в Умань

Туристам

На календаре уже весна. И хоть зима упорно не хотела сдавать своих позиций, но поступь весны делается все тверже,
все уверенней... И птицы уже чувствуют приближенье настоящей весны - она уже не за горами. Сойдут снега...
высохнут дороги... и подует попутный ветер - ветер путешествий... На наш сайт потянутся туристы - их будет
волновать вопрос, как же добраться из Киева в Умань? Ну, например, так, как однажды добиралась я...

На ж/д станции Христиновка расформировали восстановительный поезд

Туристам

Здание вокзала Христиновка

”Люди на рельси лягут, только чтобы железная дорога была”

На железнодорожной станции Христиновка руководство Одесской железной дороги расформировало восстановительный поезд, который использовали для ликвидации аварий на железнодорожных путях. На очереди пожарный поезд.

XML материал