Спорт

Уманські веслувальники зібрали повний комплект нагород

Спорт

З 26 по 30 червня у місті Дніпропетровську відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юніорів 1997-98 р.н та молоді до 23 років. У змаганнях взяли участь команди з 22 областей України, 283 учасники. Команду Черкаської області представляли 22 спортсмени з них 14 вихованців відділення веслування на байдарках і каное Уманської дитячо-юнацької спортивної школи №1.

Черкаські спортсмени повернулися з І Європейських ігор

Спорт

Удома учасників міжнародних змагань зустріли подяками та грошовими винагородами. Їх спортсменам вручив голова Черкаської ОДА. Разом обговорили як І Євроігри, так і подальші плани та проблемні питання.

До складу збірної команди України для участі в цих змаганням увійшли п’ятеро спортсменів-черкащан. Це – Сергій Куліш (кульова стрільба), Олексій Сюткін (триатлон), Ярослав Жмуденко (настільний теніс), Юрій Швайко (спортивна аеробіка) й Анастасія Ісаєнко (спортивна аеробіка). Посісти переможні місця їм не вдалося. Однак попри це спортсмени показали гідний рівень підготовки.

«Черкаський Дніпро» — чемпіон другої ліги!

Спорт

Перемігши сьогодні «Енергію» з Нової Каховки з рахунком 0:3, «Черкаський Дніпро» таки добився свого, відстоявши перше місце в друголігових перегонах.

В Умані будують спортзал

Спорт

Маючи добру славу «розсадника талантів» і цілу колекцію нагород за перемоги у змаганнях міжнародного рівня, Уманська дитячо-юнацька спортивна школа вимушена працювати у більш ніж скромних умовах. Її база — тісний, вимуруваний на початку ХІХ століття будиночок на вул. Коломенській.

Результати 1/8 фіналу Кубку Черкаської області

Спорт

"Базис"-2 Городецьке - ФК "Уманьффермаш" Умань - 0:5
"УТК-Ятрань" Уманський р-н - "Шахтар" Ватутіне 6:0

Чемпіонат України з настільного тенісу

Спорт

Найкращі тенісисти міста Умань і Черкаської області взяли участь у чемпіонаті України з настільного тенісу серед юнаків та дівчат, що відбувся нещодавно у місті Івано-Франківську.

З радістю ділимось гарною новиною: наш земляк, учасник Олімпійських ігор у Лондоні Ярослав Жмуденко здобув путівку на участь у чемпіонаті світу з настільного тенісу, який відбудеться у Китаї наприкінці квітня. Бажаємо Ярославу успіху і чекаємо від нього гарних результатів.

Турнір з волейболу пам’яті В.П. Хорсака

Спорт

В Умані відбувся відкритий турнір з волейболу серед команд ветеранів (40+), присвячений пам’яті ветерана уманського спорту Василя Хорсака з нагоди 100-річчя від дня його народження.

Khorsak

Успішний виступ уманських майстрів малої ракетки

Спорт

25 лютого у місті Жовква Львівської області стартував чемпіонат України з настільного тенісу серед дорослих. Участь у ньому взяли найсильніші тенісисти України, серед них і наші земляки Ярослав Жмуденко, Олександр Павлюк, Іван Омельчук.

Sobolenko

Спорт

Федерація футболу Уманського району

Спорт

Sobolenko

5 березня в Будинку футболу в Києві відбулася 5 звітно-виборна конференція Асоціації аматорського футболу України. Вперше на такому поважному форумі (достатньо сказати, що більшість делегатів конференції наступного дня були учасниками конгресу ФФУ) був представник футболу Уманщини. Того більше - на такому високому рівні нагороду за виконану роботу отримала Федерація футболу Уманського району!

XML материал