Новости города

В Умані визначили кращих жінок 2013 року

Новости города

Не виникає жодного сумніву в тому, що все найпрекрасніше у світі, найдорожче нашому серцю, пов’язане з жінкою. В Умані жінок люблять, шанують та поважають. Вже 14-й рік поспіль з ініціативи громадської організації «Спілка жінок міста Умані» в місті проходить конкурс «Жінка року».

Секретар Уманської міської ради Коваль В.М. привітав жінок міста з Днем 8 березня!

Міській лікарні – 140 років!

Новости города

Цьогоріч Уманська міська лікарня відзначає 140-річчя з дня свого заснування.

В Умані відбулась виставка голубів

Новости города

30 листопада в Умані відбулася виставка голубів приурочена до 60-річчя утворення Черкаської області. Всього участь у виставці взяло близько 150 господарів.

Вітання довгожителів

Новости города

Карасюк Иван Маркиянович

23 листопада 2013 року відзначає свій 90-річний ювілей високошанована в місті людина - Карасюк Іван Маркіянович, інвалід Великої Вітчизняної війни І групи, Почесний професор, доктор сільськогосподарських наук, ветеран праці, Заслужений працівник вищої школи України, Почесний ґрунтознавець України, який понад 76 років вносив свій вклад в розвиток сільського господарства України.

Міністр освіти і науки України відвідав УДПУ

Новости города

Перебуваючи 7 вересня з робочим візитом на Черкащині, Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник відвідав Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

B Умані повинен з’явитися новий діагностично-консультативний центр

Новости города

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб доручив керівникам відповідних структурних підрозділів пришвидшити роботи щодо створення та облаштування сучасного діагностично-консультативного центру на базі Уманської міської лікарні. Про це йшлося 3 серпня під час робочого візиту керівника області до міста Умань та зустрічі з головним лікарем лікарні Валерієм Мироненком.

Сергій Тулуб про прийом брацлавських хасидів

Новости города

Створення комфортних і безпечних умов для прийому прочан обговорили сьогодні на черговому засіданні комісії облдержадміністрації

В Умань уже приехали более 9 тысяч хасидов

Новости города

На празднование иудейского нового года Рош-га-Шана в город Умань (Черкасская область) уже приехало 9291 паломников-хасидов, сообщает пресс-служба Уманского ГО УМВД в Черкасской области.

На еврейский Новый год в Умань отправился сводный отряд милиции

Новости города

Кроме того, в Умань прибудут 12 полицейских из Израиля, а также 129 сотрудников Управления ГСЧС в Черкасской области - водолазы, химики, пиротехники. Для обеспечения охраны общественного порядка во время паломничества хасидов с 4 по 6 сентября, когда в город на празднование еврейского Нового года Рош-га-Шана у могилы раби Нахмана приезжают тысячи паломников со всего мира, прибыл отдельный сводный отряд Управления МВД в Черкасской области, насчитывающий 429 черкасских милиционеров

Дополнительно нужно купить 24300 "кубов" воды

Новости города

4-6 сентября в Умань на могилу основателя хасидизма цадика Нахмана съедутся паломники. Ежегодно они празднуют здесь еврейский Новый год — Рош а-Шана. В этом году ожидаем 24 тысячи паломников из Израиля, Европы, США, Мексики, Австралии, Японии, — говорит 60-летний Петр Паевский, заместитель мэра Умани.

XML материал