Новости города

Израиль поможет модернизировать городскую больницу в Умани

Новости города

Израиль поможет создать центр оказания неотложной медицинской помощи в Умани, сообщает УНИАН. 19 августа между Уманской городской больницей и Израильским агентством по развитию международного сотрудничества при Министерстве иностранных дел (МАШАВ) был подписан меморандум о взаимопонимании.

Хасиди в Умані асфальтують вулиці

Новости города

Гори щебеню, чани з бітумом, котки для укладання асфальту — звичні атрибути на уманських вулицях у ці дні, адже в різних кінцях міста ремонтують проїжджу частину й тротуари. Залучено всі джерела фінансування — бюджетні, депутатські. Підприємства впорядковують прилеглі до своїх територій частини вулиць. Долучилися до цієї важливої справи навіть хасиди.

В Умані відкрили біопаливні котельні

Новости города

У рамках реалізації проекту Програми розвитку ООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій в
муніципальному секторі в Україні» 22 липня в загальноосвітній школі № 9 та дошкільному закладі № 21 м. Умані відбулося урочисте введення в експлуатацію котелень, що працюють на солом’яних пелетах.

ОЛЕКСАНДРА БЕЗЛЮДНОГО ОБРАНО РЕКТОРОМ УДПУ

Новости города

UDPU

8 квітня відбулися вибори ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Балотувалися три кандидати – Безлюдний Олександр Іванович, Кочубей Тетяна Дмитрівна і Ярошинська Олена Олександрівна.

Ліквідація наслідків снігопаду в м. Умань

Новости города

Сильний снігопад 03 квітня в м. Умань, спричинив чимало проблем, як для комунальників, так і для пересічних мешканців. Більше 20 поривів на лініях електромереж, велика кількість повалених дерев, загроза підтоплень – ось неповний перелік викликів, що стали перед комунальними службами міста.

"Уманьферммаш" модернізується

Новости города

Для «Уманньферммашу» 2014 рік був знаковим: у липні на підприємство прийшов новий інвестор. «Заміна коней» в умовах економічної кризи – справа дуже непроста. Як нині справи у місцевого на заводі? Уманчан це дуже цікавить, адже ПАТ «Уманьферммаш» - один з китів, які тримають бюджет міста. Перш ніж відповісти на запитання журналістів, генеральний директор підприємства, депутат обласної ради Анатолій Ліпкан запропонував їм побачити на власні очі кілька «картинок з життя» заводу.

Уманчани зустрінуть 2015 рік зі снігом та помірними морозами

Новости города

Останні 16 діб грудень радував нас комфортною температурою повітря, що була більш характерна для пізньої осені. Температурний фон минулої доби становив по області +5+7°, що на 8-10° перевищує кліматичну норму. Вдень температура повітря підвищувалась до 8-9° тепла. Однак, грудень схаменувся і сьогодні відчутно похолодало.

В Умані вшанували учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

Новости города

12 грудня з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в місті відбулись урочисті збори, на яких ліквідаторів привітав виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Олександр Цебрій та зазначив: «Наш святий обов’язок – не забувати та всіляко піклуватися про тих, хто ціною власного здоров’я врятував мільйони людей».

Міжнародний день інвалідів в Умані

Новости города

Третього грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день інвалідів аби привернути увагу суспільства до проблем цієї категорії громадян.

Очільник міста Умань особисто переймається ремонтом доріг

Новости города

14 листопада виконувач обов’язків міського голови, секретар міської ради Олександр Цебрій здійснив перевірку ремонту доріг на вулицях Ворошилова, Дерев’янка та Комарова, що робиться за позабюджетні кошти.

XML материал