Новости города

ОЛЕКСАНДРА БЕЗЛЮДНОГО ОБРАНО РЕКТОРОМ УДПУ

Новости города

UDPU

8 квітня відбулися вибори ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Балотувалися три кандидати – Безлюдний Олександр Іванович, Кочубей Тетяна Дмитрівна і Ярошинська Олена Олександрівна.

Ліквідація наслідків снігопаду в м. Умань

Новости города

Сильний снігопад 03 квітня в м. Умань, спричинив чимало проблем, як для комунальників, так і для пересічних мешканців. Більше 20 поривів на лініях електромереж, велика кількість повалених дерев, загроза підтоплень – ось неповний перелік викликів, що стали перед комунальними службами міста.

"Уманьферммаш" модернізується

Новости города

Для «Уманньферммашу» 2014 рік був знаковим: у липні на підприємство прийшов новий інвестор. «Заміна коней» в умовах економічної кризи – справа дуже непроста. Як нині справи у місцевого на заводі? Уманчан це дуже цікавить, адже ПАТ «Уманьферммаш» - один з китів, які тримають бюджет міста. Перш ніж відповісти на запитання журналістів, генеральний директор підприємства, депутат обласної ради Анатолій Ліпкан запропонував їм побачити на власні очі кілька «картинок з життя» заводу.

Уманчани зустрінуть 2015 рік зі снігом та помірними морозами

Новости города

Останні 16 діб грудень радував нас комфортною температурою повітря, що була більш характерна для пізньої осені. Температурний фон минулої доби становив по області +5+7°, що на 8-10° перевищує кліматичну норму. Вдень температура повітря підвищувалась до 8-9° тепла. Однак, грудень схаменувся і сьогодні відчутно похолодало.

В Умані вшанували учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

Новости города

12 грудня з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в місті відбулись урочисті збори, на яких ліквідаторів привітав виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Олександр Цебрій та зазначив: «Наш святий обов’язок – не забувати та всіляко піклуватися про тих, хто ціною власного здоров’я врятував мільйони людей».

Міжнародний день інвалідів в Умані

Новости города

Третього грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день інвалідів аби привернути увагу суспільства до проблем цієї категорії громадян.

Очільник міста Умань особисто переймається ремонтом доріг

Новости города

14 листопада виконувач обов’язків міського голови, секретар міської ради Олександр Цебрій здійснив перевірку ремонту доріг на вулицях Ворошилова, Дерев’янка та Комарова, що робиться за позабюджетні кошти.

Олександр Цебрій: «Жодного медичного працівника звільнено не буде»

Новости города

6 листопада в приміщенні міської лікарні відбулась зустріч керівництва міста з працівниками медичної сфери з приводу чуток щодо скорочення та звільнення медичних фахівців.

Опалювальний сезон в Умані розпочнеться вже з сьогоднішнього дня

Новости города

23 жовтня виконуючий обов’язки міського голови Олександр Цебрій особисто зірвав пломбу на газовій засувці центральної котельні, саме це було перепоною до подачі тепла в Умані.

платани

Новости города
XML материал