Новости города

Уманські школярі відпочиватимуть до 1 лютого

Новости города

25 січня міська комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій вирішила продовжити карантин у школах до 1 лютого. Таке рішення було обумовлене перевищенням епідемічного порогу по Черкаській області і значним підвищенням рівня захворюваності на грип та ГРВІ по місту.

УМАНСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТУ - 85

Новости города

UDPU

Осінній день подарував усім справжнє свято – наш університет відзначав 85-у річницю із часу заснування. Урочиста глядацька зала нового корпусу зібрала дружній колектив вишу, а також почесних гостей, які завітали розділити радість з нагоди ювілею: очільники міста і району, голова та члени наглядової ради, керівники навчальних закладів, вчителі та випускники університету.

В Уманській лікарні після ремонту відкрито відділення урології

Новости города

Починаючи з 22 жовтня відділення урології і лабораторія відділення анестезіології та інтенсивної терапії здійснюватимуть прийом пацієнтів в оновлених і затишних приміщеннях. Це стало можливим завдяки ремонтним роботам, профінансованим з міського бюджету.

Підведено підсумки прийому хасидів у вересні 2015 року

Новости города

8 жовтня під головуванням заступника міського голови Людмили Кирилюк відбулась нарада з підведення підсумків прийому брацлавських хасидів у вересні 2015 року, в якій взяли участь керівники управлінь відділів, служб міської ради, виконавчих органів, причетних до організації прийому хасидів, представники брацлавських хасидів та засобів масової інформації.

Урочисте шикування, прощання з поліцейськми держави Ізраїль

Новости города

В Умань приехали около 30 тыс. хасидов

Новости города

Порядок в Умани Черкасской области обеспечивают сводные отряды местной милиции и полицейские Израиля
На празднование иудейского нового года – Рош Ха-Шана – в Умань Черкасской области приехало почти 30 тыс. паломников.

В Умань начали массово прибывать паломники-хасиды

Новости города

В город Умань Черкасской области сегодня начали массово прибывать паломники-хасиды со всего мира.
Как передает Цензор.НЕТ, об этом УНИАН сообщили в секторе связей с общественностью управления МВД в Черкасской области.


По состоянию на 16 часов 8 сентября в Умань прибыло около 1500 иностранных паломников-хасидов. В этом году иудейский новый год Рош-га-Шана приходится на 13-14 сентября, и ожидается приезд в Умань более 27 тыс. паломников из разных стран мира. Прибывают хасиды в Умань в основном автобусами из международных аэропортов "Борисполь", Одессы и Винницы, а также собственным транспортом и организованными группами из Европы.

Израиль поможет модернизировать городскую больницу в Умани

Новости города

Израиль поможет создать центр оказания неотложной медицинской помощи в Умани, сообщает УНИАН. 19 августа между Уманской городской больницей и Израильским агентством по развитию международного сотрудничества при Министерстве иностранных дел (МАШАВ) был подписан меморандум о взаимопонимании.

Хасиди в Умані асфальтують вулиці

Новости города

Гори щебеню, чани з бітумом, котки для укладання асфальту — звичні атрибути на уманських вулицях у ці дні, адже в різних кінцях міста ремонтують проїжджу частину й тротуари. Залучено всі джерела фінансування — бюджетні, депутатські. Підприємства впорядковують прилеглі до своїх територій частини вулиць. Долучилися до цієї важливої справи навіть хасиди.

В Умані відкрили біопаливні котельні

Новости города

У рамках реалізації проекту Програми розвитку ООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій в
муніципальному секторі в Україні» 22 липня в загальноосвітній школі № 9 та дошкільному закладі № 21 м. Умані відбулося урочисте введення в експлуатацію котелень, що працюють на солом’яних пелетах.

XML материал