Новости города

Розпочато благоустрій центральної частини міста

Новости города

На пропозицію виконуючого обов’язки міського голови, секретаря міської ради Олександра Цебрія щодо благоустрою центральної частини міста відгукнулись небайдужі підприємці, які допоможуть в облаштуванні даного об’єкту.

Готуючись до Дня незалежності України

Новости города

15 серпня в межах підготовки до Дня незалежності України виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Олександр Цебрій перевірив хід виконання ремонтних робіт скверу імені Тараса Шевченка. Адже більшість святкових заходів з нагоди знаменної події будуть проходити на даному об’єкті.

Жнивна кампанія на Уманщині закінчилася

Новости города

Основа сільського господарства – це хліб, його посів, урожай та збір урожаю, і це відіграє величезну роль в житті українців. Кульмінацією сільськогосподарського циклу є жнива, на які селянин-господар району чекає, як на велике свято.

В «Уманьферммашу» — новий інвестор

Новости города

ПАТ «Уманьферммаш в Умані дає до 30 відсотків надходжень місцевого бюджету. Будує житло й ремонтує дороги. Днями Умань облетіла звістка: «Уманьферммаш» має нового перспективного інвестора, вже не з Донецька, а з Києва.

Умань готується до прийому хасидів

Новости города

9 липня під керівництвом заступника міського голови Людмили Кирилюк відбулося засідання робочої групи з питань організації прийому паломників-хасидів. Нинішнього року Рош-га-Шана святкується 24 вересня, а отже перший рейс із хасидами слід очікувати вже 20 вересня.

Посол Держави Ізраїль відвідав Умань

Новости города

18 червня ізраїльська делегація на чолі з Послом Держави Ізраїль в Україні Реувен Дін Елем відвідала місто Умань, де провела зустріч з керівництвом міста та представниками правоохоронних органів.

«РОСЛИНИ – СИМВОЛИ УКРАЇНИ»

Новости города

Учора, 29 травня, в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася важлива подія – День відкритих дверей на агробіостанції.

В Умані — повна ротація міської влади

Новости города

Коли Юрій Бодров, який очолював міську раду Умані більше 22 років (абсолютний рекорд в Україні) достроково склав свої повноваження, деякий час обов’язки мера виконував секретар міської ради В’ячеслав Коваль.
Однак громадський актив і місцеві майданівці наполягали на необхідності докорінної зміни влади.

В Умані завершилась міжнародна конференція

Новости города

Стало вже доброю традицією для селекціонерів та генетиків у березні збиратися на наукову конференцію в древній Умані, в стінах Уманського національного університету садівництва.

Відбулась 51 позачергова сесія Уманської міської ради VI скликання

Новости города

18 березня відбулась 51 позачергова сесія Уманської міської ради VI скликання, на якій виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Коваль Вячеслав Миколайович подав у відставку, а депутати підтримали це рішення, і обрали секретарем міської ради Цебрія Олександра Володимировича.

XML материал