Новости города

В Умані створюється Центр первинної медико-санітарної допомоги

Новости города

Під час чергової сесії міської ради, яка відбулась 19 січня, депутати ухвалили рішення про передачу на баланс новоствореного комунального закладу «Уманський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» основних засобів та іншого майна КП «Уманська міська лікарня» та Уманської міської дитячої лікарні.

Педагоги Умані дискутували, як назвати вулиці і провулки міста

Новости города

11 лютого представники навчальних закладів міста зібралися за круглим столом, аби обговорити назви вулиць і провулків Умані, запропоновані комісією з питань збереження історичної спадщини, найменування та перейменування об’єктів топоніміки міста.

В Умані навчання в школах призупинено ще на тиждень

Новости города

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила наразі не відновлювати навчання у загальноосвітніх закладах Умані. Таке рішення рекомендовано і відповідною регіональною комісією при Черкаській облдержадміністрації.

Уманські школярі відпочиватимуть до 1 лютого

Новости города

25 січня міська комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій вирішила продовжити карантин у школах до 1 лютого. Таке рішення було обумовлене перевищенням епідемічного порогу по Черкаській області і значним підвищенням рівня захворюваності на грип та ГРВІ по місту.

УМАНСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТУ - 85

Новости города

UDPU

Осінній день подарував усім справжнє свято – наш університет відзначав 85-у річницю із часу заснування. Урочиста глядацька зала нового корпусу зібрала дружній колектив вишу, а також почесних гостей, які завітали розділити радість з нагоди ювілею: очільники міста і району, голова та члени наглядової ради, керівники навчальних закладів, вчителі та випускники університету.

В Уманській лікарні після ремонту відкрито відділення урології

Новости города

Починаючи з 22 жовтня відділення урології і лабораторія відділення анестезіології та інтенсивної терапії здійснюватимуть прийом пацієнтів в оновлених і затишних приміщеннях. Це стало можливим завдяки ремонтним роботам, профінансованим з міського бюджету.

Підведено підсумки прийому хасидів у вересні 2015 року

Новости города

8 жовтня під головуванням заступника міського голови Людмили Кирилюк відбулась нарада з підведення підсумків прийому брацлавських хасидів у вересні 2015 року, в якій взяли участь керівники управлінь відділів, служб міської ради, виконавчих органів, причетних до організації прийому хасидів, представники брацлавських хасидів та засобів масової інформації.

Урочисте шикування, прощання з поліцейськми держави Ізраїль

Новости города

В Умань приехали около 30 тыс. хасидов

Новости города

Порядок в Умани Черкасской области обеспечивают сводные отряды местной милиции и полицейские Израиля
На празднование иудейского нового года – Рош Ха-Шана – в Умань Черкасской области приехало почти 30 тыс. паломников.

В Умань начали массово прибывать паломники-хасиды

Новости города

В город Умань Черкасской области сегодня начали массово прибывать паломники-хасиды со всего мира.
Как передает Цензор.НЕТ, об этом УНИАН сообщили в секторе связей с общественностью управления МВД в Черкасской области.


По состоянию на 16 часов 8 сентября в Умань прибыло около 1500 иностранных паломников-хасидов. В этом году иудейский новый год Рош-га-Шана приходится на 13-14 сентября, и ожидается приезд в Умань более 27 тыс. паломников из разных стран мира. Прибывают хасиды в Умань в основном автобусами из международных аэропортов "Борисполь", Одессы и Винницы, а также собственным транспортом и организованными группами из Европы.

XML материал